Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is ilyen undorító vén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ilyen undorító vén férfiakkal vagy fiatalabb fiúkkal találkoztatok neten?

Figyelt kérdés

Felregisztráltam pár társkereső oldalra a napokban. Három helyre regisztráltam. Direkt olyat kerestem ami nem szexpartner kereső. Sok férfi adatlapját ha elolvastam többnyire csak elvárás elvárások hátán és általában ezek voltak. Legyen vékony 50-60kg 165-175cmig. Legyen sportos. Legyen diplomás stb. Ezeket írták le és a szokásos sablon dumát amit kivétel nélkül minden ember leírt vagy röviden vagy egy regényben. Mindenki a tökéletest keresi. Aztán kíváncsiság képpen megnéztem pár ember profilját. Tele voltak 50 körüli bácsikkal pocakos őszülő túlsúlyos mackós emberekkel a fiatal srácok meg fúj..igénytelenek homályos képek,iszonyat milyen furán néztek ki. Elnézést,de páran mintha torz szülöttek lettek volna. Egyetlen egy helyes férfit sem találtam.

Tartottam kis összegzést.

Az első oldalon 77üzenetet kaptam a pasiktól. De ebből több mint a fele "dugunk?" "szolgát keresek" "subot keresek" "szexpartnert keresek" "titkos kapcsolatra keresek társat" "megdugnál felcsatolhatóssal?" stb. A maradék meg azonnal gyereket akart tőlem házasságot stb. Szóval töröltem is magamat. A másik helyen több mint 160 üzenet jött 4 nap alatt,de egyikre sem válaszoltam. Az első 10-15 megnéztem és elvárások..követelőzés..szex..gyerek..családalapítás..dugjam meg nőként a hapsi seggét....vagy leszeretett volna pisilni..olyan kapcsolatot akart ahol kutyaként bánthat velem..elolvastam jót nevettem aztán töröltem magam itt is. A másik oldalt meg kb használja 80-90ember és ebből egy csomó inaktív szóval onnan töröltem magam.


(Ja és egy tök átlagos arc kép volt rólam kint. Semmi extra nem kihívó. )


Lemondtam a netes ismerkedésről. Nekem felfordul a gyomrom ezektől az emberektől!! Nektek milyen tapasztalataitok vannak lányok-nők?


Nem kérek privátot!

Nem,senkinek nem adok használt óvszert használt bugyit. Senkit nem fogok megdugni,senki pénisze nem érdekel és nem nem ismerkedem neten.


L/21


2018. febr. 22. 09:43
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Hát annyi levélből válogatni? A félnapom rá ment volna mire találtam volna normális embert. Az meg hülyeség,hogy csak ronda emberek járnak fel társkeresőre. Nem azt mondtam,hogy nincs helyes srác. Biztos van..csak nem láttam eddig. De ennyi erőből gyakorira is csak rondák járhatnak? Mert kb ez is lassan egy társkereső oldal.. Ez szerintem így hülyeség. Megy személyesen is az ismerkedés, gyakran eljárok társaságba is. Még tanulok, kézilabdázom vannak barátaim. Sokat járok bulizni is. De a baráti köröm inkább lányokból áll. Három fiú barátom van,de azok tényleg csak barátok és nem akarok tőlük semmit. Ismerkedés meg nagyon könnyen megy,sőt neten nem is szerettem volna levelezgetni inkább csak talit megbeszélni. Nem szeretek sokat írogatni meg arc nélküliekkel csevegni.
2018. febr. 22. 10:41
 12/38 anonim ***** válasza:
24%
Az internet csak egy eszköz, amit lehet jól és rosszul is használni. Te egyszerűen csak nem használtad megfelelően. Ez pedig nem az internet hibája.
2018. febr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
81%

Én kíváncsiságból felregisztráltam lányként, 4 nap alatt 83 levelet kaptam, nagyrészt 25-45 éves férfiaktól, voltak köztük igénytelenebb, elhízott pasik, de nem éreztem, hogy ne lehetne válogatni velőlük.

Mondjuk eléggé sablon levelek voltak, ilyen tipikus

"Szia, nagyon szimpatikus vagy, lenne kedved ismerkedni"

Viszont meglepő módon egy szex üzenet nem volt benne, és azért, mert egy intelligfens, érett gondolkodású nőnek állítottam be.


A legtöbb lány ott rontja el, hogy va nem ír magáról szó szerint semmit, vagy internetről vett idézeteket másol be vagy nagyon béna csücsörítős képeket rak fel magáról. Most őszintén, az ilyet hogy tudná bárki is komolyan venni?

2018. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Most is kaptam 13 üzenetet. Mind elolvastam ebből 2 volt értelmes. Valaki csak egy 👊 ilyet küldött. Erre most mit lehet írni..

Direkt kértem,hogy semmit ne írjanak. Erre a pofámba tolják a sok privátot.

2018. febr. 22. 10:45
 15/38 A kérdező kommentje:

13-as igazad van. Nekem is ugyan ez volt tapasztalatom. A sablon dumát is írtak sokan.


Az idézeteket meg három mondatos oda böffentéseket nem szoktam alkalmazni. Normális leírtam magamról pár infót.

2018. febr. 22. 10:47
 16/38 A kérdező kommentje:
De nekem nem is az a legnagyobb gondom hogy valaki "ronda" idős stb. Hanem az irreális elvárások és hogy konkrétan még akinek profilja sincs kint csak oda van írva,hogy Nő kap 100 levelet amiben azt ecsetelik hogy dugnának vele. Undorító! Mintha a nők csak eszközök lennének valami árucikk.
2018. febr. 22. 10:49
 17/38 anonim ***** válasza:
12%
Megoldás hogy feljösz gyk ra picsogni?
2018. febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
17-es megoldás hogy feljössz gyk-ra oltogatni? Inkább élj te is társasági életet.
2018. febr. 22. 10:56
 19/38 anonim ***** válasza:
65%

Milyen oldalakon voltál fent?

Ajánlom az olyan társkeresőket, ahol korlátozva van a kiküldhető levelek száma, így jó eséllyel csak olyanok irogatnak, akik komolyan gondolják. A parom.hu ilyen.


A lényeg, hogy olyan leírásod legyen, amiből érződik, hogfy naon okos vagy. Meg azt is írd bele, hogy csak komoly kapcsolat érdekel.


A levél korlát meg neked nem hátrány, mert szinte mindenki meghagyja az email címét az első levélben is.

2018. febr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
32%
Ugyanazok vannak fent a neten is, akik az utcán szembejönnek. A férfiak ilyenek. De majd rájössz.
2018. febr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!