Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is ilyen undorító vén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ilyen undorító vén férfiakkal vagy fiatalabb fiúkkal találkoztatok neten?

Figyelt kérdés

Felregisztráltam pár társkereső oldalra a napokban. Három helyre regisztráltam. Direkt olyat kerestem ami nem szexpartner kereső. Sok férfi adatlapját ha elolvastam többnyire csak elvárás elvárások hátán és általában ezek voltak. Legyen vékony 50-60kg 165-175cmig. Legyen sportos. Legyen diplomás stb. Ezeket írták le és a szokásos sablon dumát amit kivétel nélkül minden ember leírt vagy röviden vagy egy regényben. Mindenki a tökéletest keresi. Aztán kíváncsiság képpen megnéztem pár ember profilját. Tele voltak 50 körüli bácsikkal pocakos őszülő túlsúlyos mackós emberekkel a fiatal srácok meg fúj..igénytelenek homályos képek,iszonyat milyen furán néztek ki. Elnézést,de páran mintha torz szülöttek lettek volna. Egyetlen egy helyes férfit sem találtam.

Tartottam kis összegzést.

Az első oldalon 77üzenetet kaptam a pasiktól. De ebből több mint a fele "dugunk?" "szolgát keresek" "subot keresek" "szexpartnert keresek" "titkos kapcsolatra keresek társat" "megdugnál felcsatolhatóssal?" stb. A maradék meg azonnal gyereket akart tőlem házasságot stb. Szóval töröltem is magamat. A másik helyen több mint 160 üzenet jött 4 nap alatt,de egyikre sem válaszoltam. Az első 10-15 megnéztem és elvárások..követelőzés..szex..gyerek..családalapítás..dugjam meg nőként a hapsi seggét....vagy leszeretett volna pisilni..olyan kapcsolatot akart ahol kutyaként bánthat velem..elolvastam jót nevettem aztán töröltem magam itt is. A másik oldalt meg kb használja 80-90ember és ebből egy csomó inaktív szóval onnan töröltem magam.


(Ja és egy tök átlagos arc kép volt rólam kint. Semmi extra nem kihívó. )


Lemondtam a netes ismerkedésről. Nekem felfordul a gyomrom ezektől az emberektől!! Nektek milyen tapasztalataitok vannak lányok-nők?


Nem kérek privátot!

Nem,senkinek nem adok használt óvszert használt bugyit. Senkit nem fogok megdugni,senki pénisze nem érdekel és nem nem ismerkedem neten.


L/21


2018. febr. 22. 09:43
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
26%

"Azután meg mehetnek a "levesbe" mert a sok beteg idióta között elkeveredve semmi esélyük.....


N/43"


Bírom, amikor nők akarják beállítani a társkeresőket, hogy csak aberrált férfiakkal van tele, bezzeg ha tudnák, milyen nők vannak ott....


Anyuka x darab gyerekkel, szarik kiírni mennyi, munkanélküli, sosem dolgozott, persze nem apukát keres a kölkeinek, aztán kiderül, van férje, ha kiderül, akkor épp válik, kedvenceim a bosszúszomjas nők, akik ott élik a gyűlöletüket, csak szórakozni vannak ott, meg szinte általános már, a bűn ronda nők olyan pasasokat keresnek, hatalmas igényekkel, mintha ők lennének a franc tudja kicsodák.


Szóval ha ezeket nézzük, a bugyigyűjtő, perverz férfiak legalább nem okoznak kárt az embernek.

2018. febr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
45%

Ha valaki itt hisztizik, az te vagy. A mi problémánk, hogy nem bírsz egy normális pasit összeszedni? Ha kocsit akarok venni, és csak szar, használt ázsiai autókra telik, arról nehogy már a Daimler és Porsche tehessen. Kereslet, kínálat.

Le lehet pontozni, éld csak ki a frusztrációdat a piros kéz nyomogatásával.

2018. febr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
87%

Itt is látszik milyen remekül bírják a férfiak a kritikát 😂 minden olyan kérdésnél, ami rossz színben tünteti fel a nemüket, jönnek a válaszok, hogy de a nők még sokkal rosszabbak...

Érdemes kipróbálni olyan oldalt, ahol legalább külső alapján tudsz szűrni, és csak az tud rád írni, akivel külsőleg tetszetek egymásnak. Tinder azt hiszem ilyen. Az se szexpartner kereső már, egy prôbát megér. Barátnōmnek sikerült onnan normális férfivel összejönni.

2018. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
2018. febr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
12%

Utolsó: ezen az oldalon rengeteg a hülye nő- és férfigyűlölő. A különbség az, hogy míg előbbieket le-, az utóbbiakat felpontozzák.

A férfiakat szidni úgy en bloc oké, de ha valaki a nőkről akár csak annyit ír, hogy nekik könnyebb ismerkedni, az már le van pontozva a sárga földig.

2018. febr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
33%

Írtad, hogy a múltkor írt neked tizenakárhány, abból említetted, hogy volt kettő normális, de te azon gondolkozol, hogy mit jelent az az egy darab "ököl". A kettő normálisnak legalább írtál?

31/f

2018. febr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
28-as te mit nem értettél azon,hogy többet nem ismerkedek neten? És ezért nem kérek privátokat? Normális...elmondtak a véleményüket. Nem ismerkedni akartak. Vagy de..csak nem mondták ki nyíltan. Viszont nem fogok ezekre válaszolni. Csak a duma megy. Még kép sincs kint. Nem tudok kivel beszélek hány éves stb. De látom megragadt a lényeg.
2018. febr. 22. 11:54
 28/38 A kérdező kommentje:
31/f ?? Te voltál az egyik aki írt. Te írtad,hogy mindig úgy adsz vàlaszt hogy "31/f"..na most már biztos nem vàlaszolok neked semmit. Istenem..
2018. febr. 22. 11:55
 29/38 A kérdező kommentje:
Ja amúgy. Ilyenkor mindig megjelenik az a pár férfi aki nekiáll tàmadni :D nőgyűlölők!
2018. febr. 22. 11:58
 30/38 anonim ***** válasza:
60%
Engem irritálsz, tudod miért? Mert egy szaros, nulla élettapasztalattal rendelkező elkényeztetett kis picha vagy, akinek ha néhány kudarc után nem jár jutalomfalat, jössz és telesírod a netet, hogy neked milyen nehéz dolgod van. Ne mondd már, hogy egyetlen egy jóképű, igényes, rendesnek tűnő férfitől nem kaptál megkeresést, akár itt is! Senkit nem érdekelnek a sirámaid, főleg úgy, hogy péntekenként a valagadat rázod a barátnőiddel valamelyik Zs kategóriás késdobálóban.
2018. febr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!