Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a Badoo tele van jobbnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a Badoo tele van jobbnál jobb férfiakkal, úgy van értelme regisztrálnom?

Figyelt kérdés
Csak úgy futólag körülnéztem fiúk és lányok között is és meglepő, hogy milyen sok férfi van fent, és sokkal jobbak mint én.
2018. febr. 5. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Tényleg? Én nem úgy vettem észre hogy jó férfiak lennének fent. Ne úgy állj hozzá, hogy ez az egyetlen egy esélyed inkább csak egy opció az ismerkedésre és akkor nem érhet csalódás.
2018. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem láttam rajta sok jó pasit... Csak ilyen magamutogató dugótetveket. Azt inkább köszi nem.
2018. febr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gál Zoé ***** válasza:
33%
Van, már 3 kapcsolatom alakult Badooról.
2018. febr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gál Zoé ***** válasza:
37%
Ja bocs kérdező, te férfi van. Akkor nincs. :(
2018. febr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Diavolino44 ***** válasza:
83%
Zoe, nah vegre egy jo komment. :D
2018. febr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Lányt én is ismerek, aki regisztrált, és rá 1 hétre már össze is jött neki. :)


Férfiaktól nem nagyon hallok ilyen sikersztorikat. :/

2018. febr. 5. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!