Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen felszínesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen felszínesek a lányok? Lány létemre már elegem van belőle.

Figyelt kérdés

A lányok többségének lehet egy börtöntöltelék, Azerbajdzsáni, suttyó, bunkó, tahó, drogos vagy bármilyen pali, ha 10/10-es a számára, akkor jöhet.

Rohadt unalmas már hallgatni, a barátnőim sírását, hogy megcsalta, átverte, felpofozta, csak dugásra kellett, és akkor írnám, hogy nem lep meg, én megmondtam stb. akkor én lennék a szemét barátnő, aki nem vigasztal, mert hát nekem minden ilyen esetben az a dolgom, ami már rohadt unalmas. A fiúkban legalább van annyi, hogy csak dugásra kell nekik a jól kinéző lány, akinek extra gáz a belseje, de ezek meg teljesen belezúgnak ezekbe a gusztustalan "emberekbe".

Ilyenkor 2 lehetőség van,

-nem foglalkozni vele, mindenki a saját hibájából tanul, de a 90% nem tanul a saját hibájából

-kizárni az életemből az ilyen lányokat, de akkor barátnőm nem maradnak, mert 90% ilyen



2017. okt. 8. 23:15
1 2 3 4 5
 41/50 Sunshinedoll ***** válasza:
78%

Nem a te dolgod, ki mikor tanul a saját hibáiból.

Másrészt meg neked, mint barátnőnek kvára nem az a dolgod, hogy így beszélj a barátnődről, aki megbízik benned annyira, hogy ezeket elmondja neked.

Ha te ahelyett, hogy értékelnéd a bizalmát másoknak pofázol és a barátnődet szidod, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot, mindenki jobban jár.

Egy igazi f-sz barátnő vagy, de adod itt az angyalt, virtuálisan meg szopkodod itt a férfiak farkát, hogy minden nő olyan silány, bezzegén. Fejezdbe. :D

2017. okt. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
90%

1. Nem vagy lány.

2. Akkor sem lesz nőd, ha itt most trollkodva jól "bosszút állsz" ezzel a hülye kérdéssel a nőkön.

3. És nem azért, mert te túl "jó fiú" lennél, hanem mert töketlen, manipulatív, kamuzós idióta vagy.

4. Vegyél guminőt.

2017. okt. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Ha elvileg a nő választ, akkor utána minek panaszkodik?
2017. okt. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Nekem csak az a bajom ezzel az egésszel, hogy basznak fűvel-fával, csak engem néznek bokornak. :/
2017. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
91%
Engem inkább az ilyenek idegesítenek, mint te. Ettől nem fogsz több férfinak tetszeni, egyedi sem leszel - ha meg eleged van akkor keress más barátnőket vagy barátkozz férfiakkal.
2017. okt. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen a világ sose azt akarjuk ami jó is lenne nekünk, hanem amiért szenvedni kell, arra ácsingózunk. Amiről van egy idealizált képünk. Meg persze mossák is az agyunkat a mozi filmekkel, reklámokkal... Csorgatjuk a nyálunkat, mégha tudat alatt is, a szépre, jóra. Az ilyen lányok is a csodára várnak, hogy majd velük jó lesz az a görény. Mindenki mást kihasznál, de majd ő lesz a kivétel. Mert néha belemártja a p...
2017. okt. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

Sok lány összekeveri az agresszivitást a határozottsággal. Imőonűl nekekik ha egy férfi agresszíven viselkedik, domináns.

Csak épp az ilyen mindenkivel az, a kapcsolatban a párjával is agresszív lesz és semmiben nem tür el az övétől eltérő más véleményt. A problémamegoldás az ilyennél fizikai vagy verbális agressziót jelent.

2017. okt. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
6%

Látom itt vannak a szokásos faxéhes feminácik sunshinedoll stb.. Na meg az inas pincsikutyáik

Leköpbi is meherőltető lenne ezeket 😂

2017. okt. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes, én is budapesti vagyok, de egyetlen barátnőm sem ilyen. Szerintem téged minősít, ha ezek a te barátnőid, valamiért értelmes nő nem akar barátkozni veled. Vagy te nézed le őket,nem tudom. Mondjuk a számomra nem az a szociális élet, hogy iszom meg bulizom,én inkább kulturális rendezvényeken szoktam részt venni....
2017. okt. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:

# 41


Te nem csak virtuálisan szoktad minden férfi farkát szopni te olcsóság :D A gyk-n tanusított férfigyűlöleted nyilván abból ered, hogy mindenki csak beleélvez a szádba. :D


# 42


Ha férfi lennék, akkor sem ilyen örökszűz, proli, gyk megmondóemberektől kérnék tanácsot, mint te :D

2017. okt. 9. 22:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!