Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen felszínesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen felszínesek a lányok? Lány létemre már elegem van belőle.

Figyelt kérdés

A lányok többségének lehet egy börtöntöltelék, Azerbajdzsáni, suttyó, bunkó, tahó, drogos vagy bármilyen pali, ha 10/10-es a számára, akkor jöhet.

Rohadt unalmas már hallgatni, a barátnőim sírását, hogy megcsalta, átverte, felpofozta, csak dugásra kellett, és akkor írnám, hogy nem lep meg, én megmondtam stb. akkor én lennék a szemét barátnő, aki nem vigasztal, mert hát nekem minden ilyen esetben az a dolgom, ami már rohadt unalmas. A fiúkban legalább van annyi, hogy csak dugásra kell nekik a jól kinéző lány, akinek extra gáz a belseje, de ezek meg teljesen belezúgnak ezekbe a gusztustalan "emberekbe".

Ilyenkor 2 lehetőség van,

-nem foglalkozni vele, mindenki a saját hibájából tanul, de a 90% nem tanul a saját hibájából

-kizárni az életemből az ilyen lányokat, de akkor barátnőm nem maradnak, mert 90% ilyen



2017. okt. 8. 23:15
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
89%
9# Egyaltalan nem erositettelek meg, mert te felszinessegrol beszelsz, en meg annyit mondtam, hogy nem szeretem a hisztit. Nem tartom egyaltalan felszinesnek a noismeroseim nagy reszet es hiszti ala minden beletartozik, nem csak a parkapcsolati problemak.
2017. okt. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
48%

Én ismerek lányokat nem is egyet akiknél azért lett vége a kapcsolatnak mert miután a párja (aki súlyos testi sétrésért ült) kijött a börtönből, agresszívabb lett. Meg egy-két olyat is aki büszkén meséli (sőt, még facen is vállalja nyilvános kommentben!), hogyan szopott le valami tökidegen csávót egy csík kokainért vagy fűért.

Itt gyakorin meg csak kisangyalkák vannak ezt mind tudjuk.

2017. okt. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
80%

https://www.youtube.com/watch?v=pwNgar-447I

:DDDD


Kérdező úgy vagy te lány, mint ahogy én lord xenu a nibiru bolygóról...

2017. okt. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:

# 12


A felsorolásomat valós életbeli helyzetekből vettem mind(lehetett volna sokkal hosszabb is), az Azerbajdzsánit is. :D Hogy az itteni emberek életükben nem hallottak még ilyenről, az maximum arról tesz tanúbizonyság, hogy semmi szociális életük nem lehet.

Prolizással meg hiába jöttök, diplomás nők közt is van bőven ilyen.

2017. okt. 8. 23:36
 15/50 anonim ***** válasza:
85%
14# Diplomas no is lehet proli ;)
2017. okt. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
Írjon rám nyugodtan, aki szerint nem vagyok nő.
2017. okt. 8. 23:39
 17/50 anonim ***** válasza:
97%
Hát én minden nap emberekkel dolgozom, plusz elég sok ismerősöm van, akikkel leülünk sztorizgatni, mégse hallottam még csak hasonlót se. Persze én nem a diszkóban meg este 10 után a téren szocializálódok. Pedig egyébként olyan városban élek, ahol a népesség fele "proli" kategóriába tartozik. Szerintem a te társaságoddal van valami nagyon nagy gáz.
2017. okt. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
6%

#14

Nekem sincs valami rengeteg amúgy, de az dühít, hogy itt mindenki annyira jónak állítja be magát.

Egyszerűen a nagy számok törvénye alapján, kell, hogy a női válaszolók között legyen minimum 3 ribi (aki 300 fiúnál jár minimum mennyiség terén), egy dubajozó "modell" és legalább egy hivatásos lakásos prosti.

Errefel tisztaság, ártatlanság és "miért nem találok normális férfit" kérdések/válaszok...


Én meg ezt nem hiszem, hogy minden rosszéletűnek mondható lány kerüli a gyakorit és foggal körömmel védekezik a reális világban, lányok felől tapasztaltakról és hallottakról, mintha valami vallási fanatikusnak próbálnád elmondani, hogy te miért nem úgy látod a dolgokat mint ő, de hiába, hajthatatlan. Inkább befogja a fülét és "lálálá"-zik, nehogy megtudja mi az igazság.

2017. okt. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:

# 17


És nincs egy könnyűvérű barátnőd sem, nincs egy olyan lány sem, aki legalább kavart egy lezüllödt fiúval? CSODA EZ AZ OLDAL!!!!!!!! MELYIK VÁROSBAN LAKSZ? KÖLTÖZÖK! VATIKÁN?

2017. okt. 8. 23:51
 20/50 anonim ***** válasza:
100%
18# Ja, de ha van is itt lakasos prosti, lehet siman skippeli azokat a kerdeseket, ami arra kerdez ra, hogy lennetek-e prostik, es olyan kerdesekre valaszol ahova irhat jo, de kozben igaz dolgokat magarol. Szoval erted, amit valaki leir, az siman igaz, maximum ha olyan a tema, akkor hallgat, de attol meg amit mashova leir AZ IGAZ.
2017. okt. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!