Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen felszínesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen felszínesek a lányok? Lány létemre már elegem van belőle.

Figyelt kérdés

A lányok többségének lehet egy börtöntöltelék, Azerbajdzsáni, suttyó, bunkó, tahó, drogos vagy bármilyen pali, ha 10/10-es a számára, akkor jöhet.

Rohadt unalmas már hallgatni, a barátnőim sírását, hogy megcsalta, átverte, felpofozta, csak dugásra kellett, és akkor írnám, hogy nem lep meg, én megmondtam stb. akkor én lennék a szemét barátnő, aki nem vigasztal, mert hát nekem minden ilyen esetben az a dolgom, ami már rohadt unalmas. A fiúkban legalább van annyi, hogy csak dugásra kell nekik a jól kinéző lány, akinek extra gáz a belseje, de ezek meg teljesen belezúgnak ezekbe a gusztustalan "emberekbe".

Ilyenkor 2 lehetőség van,

-nem foglalkozni vele, mindenki a saját hibájából tanul, de a 90% nem tanul a saját hibájából

-kizárni az életemből az ilyen lányokat, de akkor barátnőm nem maradnak, mert 90% ilyen



2017. okt. 8. 23:15
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
8%

# 19



Nagy kamu, ez az amikor a lányok összefognak, és próbálják az imidzsüket helyrehozni egy ilyen kérdésnél a sok kamu sztorival :) Felpontozzák egymást, mindenki mást meg le... Meg lepasiznak, mert úgy érzik, hogy a csapatukat elárultad :)

2017. okt. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért egy internetes fórum (jó, mondjuk a gyakori nem éppen a legjobb példa erre), nem vonzza az ilyen mentalitású proli lányokat. Vagy maximum annyira jönnek fel, hogy kiírjanak egy kérdést, hogy "belém élvezet a parom de kifojt lehetek e terhes?". Szerintem aki párkapcsolati témában, normális helyesírással próbál értelmes ember módjára tanácsot adni másoknak, az nem a proli vagy ribi kategória. Egyszerűen ez a fórumozós, kapcsolati tanácsadós dolog nem vonzza a kulturálatlan proli rétegeket. Vagy legalább is nem mindennapos látogatók, így nem látod a válaszaikat sűrűn. Aki igazi ribi, az megint nem fog ide járni, mert egészen mással van elfoglalva. Meg nem hiszem, hogy komolyabban el akarna mélyedni a párkapcsolatok témakörben, mikor neki 1 éjszaka+reggel jelenti az eddigi leghosszabb párkapcsolatát.
2017. okt. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
95%

Aki nem hiszi, hogy lány vagy, miért írjon neked? :D

Elküldöd a személyidet, vagy mi? :D

2017. okt. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, amúgy kb egész Szolnok megyét mentesnek érzem ettől a jelenségtől, ha gondolod költözhetsz. :D De lehet csak nincsenek se drogos, se Azerbajdzsáni, se proli ismerőseim. Bár a pletyka akkor is terjed, tehát csak hallottam volna egy-két ilyen gyöngyszemet.
2017. okt. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%
Illetve a 90%-ban kisebbségek által lakott településeket kivettem a listából, mert ott vannak ennél kutyább dolgok is, viszont ők külön állatfaj szintjén vannak lassan.
2017. okt. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:

# 23


Egyrészről látja a női felhasználónevemet, másrészről ráírhatok facebookon.

De mivel jött 6 privát, inkább hagyjuk a továbbiakat.

Ha nektek megkönnyebbülés azt hinni, hogy pasi vagyok, akkor higgyétek.


# 24


Ez Budapest... Eddigi legdurvább eset, amikor egy szálloda értékesítési, majd gazdasági osztályán dolgoztam. Életemben nem láttam még annyi rib_ncot, mint azon a helyen összegyűjtve.

Mesélni nem fogok, mert úgysem hinné el senki. 1-2 sztori már a gyomorforgató kategóriát súrolta. Meg itt úgyis szent helyen lakik mindenki és életében nem találkozott még ilyennel.

2017. okt. 8. 23:59
 27/50 anonim ***** válasza:
Nekem az volt az első gondolatom, hogy ez tuti Pest lesz. Nem is lepődök meg rajta nagyon.
2017. okt. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
100%
#27: Volt olyan munkahelyem, ahol a 11 kollégából ketten voltunk pestiek, a többiek vidékről költöztek ide. Úhy hogy amikor a budapestieket szidod, lehet, hogy éppen valami kis faluból két éve idekeveredett embert véleményezel :)
2017. okt. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
96%

Jaguar


Azon kellene elgondolkodnod, hogy neked miért csak ilyen lányok jutnak. Te vonzod be őket a személyiségeddel és a hozzáállásoddal. Csak hogy egy példát említsek, itt volt a héten az az eset, amikor valami szerencsétlen felhasználó leírta, hogy ismerkedett egy lánnyal itt, leveleztek, már egészen beleszeretett, csak még bátortalan volt lépni, erre ő meg mit csinál? Hát lefekszik veled. Aztán le volt írva, hogy ő meg téged is megcsalt. Most ilyen esetben miért csodálkozol, ha ez történik? Normális lányokkal kellene ismerkedni, nem olyanokkal, akiket valaki mellől elcsábítottál, vagy félrészeg 19 évessel, akit valami ócska buliban szedtél össze, és akkor sokkal kisebb esélye lenne annak, hogy kiderül róla, hogy egy ribi. Saját felelősségedet nem ismernéd el, még véletlenül sem. Mindig a nő a hibás?


A kérdezőnek is miért ilyenek a barátai? Teljesen igaz az a mondás, hogy „Madarat tolláról, embert barátjáról”. Érdekes, ha valakinek csak ilyen barátnői vannak, az nem gondolkodik el azon, hogy ismerkedhetne más emberekkel is, akik eltérő mentalitásúak? Te választottad ezeket az embereket a barátaidnak, nem kötelező velük barátkozni. Ne mond már, hogy mindenki ilyen. Nem gondolkoztok el rajta, amikor azt mondjátok, hogy mindenki hülye, csak ti nem? Ott azért valami nem igazán stimmel!

2017. okt. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
94%
#21 Amikor nő kritizál nőt, azt észre lehet venni, és nem mindig pasizzuk le az illetőt, de ez olyan szinten dugatlanszűzfiú stílus, hogy lehetetlennek tűnik, hogy a kérdezőnek tényleg vaginája van. Persze lehet, hogy csak ritka retardált nő, de feltételezzük a kisebbik rosszat.
2017. okt. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!