Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen felszínesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen felszínesek a lányok? Lány létemre már elegem van belőle.

Figyelt kérdés

A lányok többségének lehet egy börtöntöltelék, Azerbajdzsáni, suttyó, bunkó, tahó, drogos vagy bármilyen pali, ha 10/10-es a számára, akkor jöhet.

Rohadt unalmas már hallgatni, a barátnőim sírását, hogy megcsalta, átverte, felpofozta, csak dugásra kellett, és akkor írnám, hogy nem lep meg, én megmondtam stb. akkor én lennék a szemét barátnő, aki nem vigasztal, mert hát nekem minden ilyen esetben az a dolgom, ami már rohadt unalmas. A fiúkban legalább van annyi, hogy csak dugásra kell nekik a jól kinéző lány, akinek extra gáz a belseje, de ezek meg teljesen belezúgnak ezekbe a gusztustalan "emberekbe".

Ilyenkor 2 lehetőség van,

-nem foglalkozni vele, mindenki a saját hibájából tanul, de a 90% nem tanul a saját hibájából

-kizárni az életemből az ilyen lányokat, de akkor barátnőm nem maradnak, mert 90% ilyen



2017. okt. 8. 23:15
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a multkori 19 eves, aki arrol panaszkodott, hogy a munkahelyen minden lany ribi?
2017. okt. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
16%

# 26


Én Pesten élek és tudom miről beszélsz, pont ezért hiszek neked.. :D Hűség, meg erkölcsösség nem nagyon létező fogalmak, minden melóhelyen vannak olyan riherongyok, akiken a fél melóhely átmegy stb..

És az a vicc, hogy sok normális kiscsaj, Győri, Szombathelyi, Esztergomi stb. felköltözik Pestre tanulni, és mintha valami lenne a levegőbe, ők is elkezdik ezt a viselkedést.

2017. okt. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
25%

#29

Az első lány pont, hogy normálisnak volt mondható, többnyire, valamennyire. Nah, szóval annak tűnt.


Másodszor, jelenleg inkább "ribikkel" szeretnék szexelni. Vagy pontosítva, olyan lányokkal akik nem az igazit hajkurásszák egész nap, nem csakis és kizárólag komoly kapcsolatban tudnak gondolkodni, hanem kalandoznak, élvezik az életet, könnyen belemennek dolgokba. Mivel szexnél többet én sem akarok ezért így érzem fairnek a többi lánnyal szemben is, hiszen minek hülyítsek egy olyan lányt aki élete párját keresi?

Arról nem tehetek, hogy ezen az oldalon egyetlen ilyen lány sincs... Vagy, ha van is akkor semmire nem halad velük az ember.

2017. okt. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:

Ezt a "dugatlanszűzfiú" dumát is csak olyan szakmunkásképzős' macsók használják itt, akik 25 évesen befizettek a legolcsóbb prostira, aztán itt verik a mellüket gyakorin.

Fogyatékos az maximum az lehet, aki ilyen tréningekre jár, mert anélkül csajozni sem tud :)

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2017. okt. 9. 00:13
 35/50 anonim ***** válasza:
37%

# 34


Ez egy lány (vagy egyszer lánynak adja ki magát, egyszer fiúnak, ugye mindenki magából...)

Nyilván magára ismert a leírásodból, és most sértve érzi magát, ezért hisztizik. Egyszerű pszichológia.

2017. okt. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
91%

#35 Szép is, amikor valaki odaírja, hogy "egyszerű pszichológia" egy téves állítás után :)


Na jó, mindegy, csináld csak a fesztivált kérdező, hiszen látod, egy jó kis r1bancozásra itt mindig van kereslet...

2017. okt. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
*azerbajdzsáni
2017. okt. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs egy ilyen ismerősöm sem. És Pesten éltem mindig is. Mikor suli után az egyik barátnőm elment Dubai-ba, nem is kerestük egymást kölcsönösen már 10 éve.


Nincs igényünk egymás társaságára, két tök más világ vagyunk. Hiszek abban, hogy az ember bevonzza a magához hasonlót.

2017. okt. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
14%
Kellemes meglepetés, hogy hozzád hasonló, normálisan gondolkodó nők is léteznek. Meg is kaptad a magadét a sok hazug feminácitól, de ne törődj vele, ezek is csak a te igazadat bizonyítják!
2017. okt. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező! Azért nem hiszik el sokan hogy nő vagy mert nem találkotak nő részéről ilyen mentalitással. Szerintem is nagyon ritka de azért hál' Istennek létezik még. Egy nagy kincs vagy, vagy leszel valakinek ezzel a gondolkodással.


Teljesen igazad van, igen az én környezetemben is nagyon sok ilyen nő van. A csaj orvosi egyetemre jár és összejön egy agresszív bunkó szakáccsal és csodálkozik hogy veri meg semmibe veszi a lányt. (itt nem a szakmát vagy az iskolai végzettséget akatoam hangsúlyozni hanem az eltérő kultúrális környezetet).

Sok nő olyan pasival jön össze akiről ránézésre borítékolható hogy agresszív, önző és kutyába se fogja venni a nőt. Az ilyen férfiak mágnesként vonzzák az ilyen nőket.

2017. okt. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!