Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal, helyes nő létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, helyes nő létemre hol, hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fiatal lány, nő vagyok, alig éltem még.

Fél éve vagyok egyedül és most döntöttem úgy, hogy ismerkednék újra egy hoaszu kapcsolat után.


Sok fiú környékez meg, de azt érzem, többre vágyom.

Szórakozóhelyeken komolytalan, szexéhes fiúkat láttam eddig.

Romkocsmákban igénytelen, részeg fiúkat.

Diákmunkán nálam idősebb kisfiúkat.


Egy igazi férfit keresek, aki megbízható, értelmes, céltudatos, van kiállása, megvan vele a kémia, van közös bennünk, elbírna velem.


Heves természetű, talpraesett lány vagyok, célokkal. Szeretem a pörgős dolgokat, gyűlölöm a hazugságot, a jellemtelenséget.


Hol, hogyan próbálkozzak az ismerkedéssel, ha eddig nem találtam meg a Nekem megfelelő helyet?


2017. aug. 22. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Hát itt biztos ne.
2017. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A legrosszabb ***** válasza:
7%
Fiatal, helyes, csinos, tip-top, pörgős stb. nő létedre elég gáz, hogy a rád mászó temérdek bika közül nem vagy képes egyre rábökni.
2017. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

Én is hasonló problémával küzdök, csak engem nem környékez meg senki. :-( pedig teljesen normökis vagyok.

Az itteni fiúk, férfiak leginkább lelki támogatást, masztipartnert keresnek. Csak halogatják a találkozást, kamu címeket adnak meg - bár biztos vannak kivételek is :-), lehet ezért erre ez az oldal jem jó.


Járj el közösségi programokra, fesztiválokra, különféle -nyári -rendezvényekre, hátha megtetszel valakinek, aki mer is közeledni.

Vagy próbálkozz társkeresőn, ott talán többet látsz egyből a férfiból el tudod dönteni, bejön-e, gyorsabban kiderülnek a szándékai.

Nincs tökéletes válasz, próbálkozni kell, hátha.

Persze, írom ezt én, közeledve a 30-hoz, aki szintén nem tudja, mikor fog végre ki egy megbízható valakit. :-(


Sok sikert!


N

2017. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 a 24 kisfarkas ***** válasza:

Kedves kérdező!

Annyira jól leírtad a dolgokat.

Buliban én sem ismerkednék ott nemsok jót hallottam max.ismerősömtől futó kalandokat mesélni.

Meg azért igenyesebb tarsat keres az ember,en 25 éves férfi vagyok,tele tervekkel meg munka,autó,de mind hiába mert egyszerűen vagy kihasználnak vagy egyszerűen nem képesek hűségben élni egyesek. Aztán bőséges 6 hónap alatt regenerálódott a szivem,ismerkednék de megint azzal szembesulok hogy vagy valaki csak játszik,másik pénzt húzna le,harmadik meg van barátja mégis hazudozik nekem


Szóval nehez ismerkedni de fel a fejjel! Nincsenek nagy igenyeim de egyszerűen vagy a bunkókra buktak az eddigi ismeretsegeim vagy rossz ajtokon kopogtattam :-/

2017. aug. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
Hát mondjuk neten se találsz jó csávókat csak melegeket meg olyanokat akik csak egy éjszakás kalandot szeretnek. De hány éves vagy?! Titkos? Én azért nem szeretnék egy éjszakás szexet mivel nem ezt akarom. Én normális srác vagyok. Rocker persze de ez csak egy dolog. Én olyan lányt keresek aki örökké szeret és én is őt és csak csók, programok, sok szeretet és dumálás . 18 F vagyok. Bár lelkizés az sem rossz mert az is egy törődés . Ennyi
2017. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A Holdon van a te embered. :)
2017. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Mit jelent, hogy alig éltél még? Csak nekem hangzik ez szexéhesnek? Ha több fiú is megkörnyékez, akkor mi baj, miért vágysz többre? Azt jól látod, hogy szórakozóhelyeken, akik megkörnyékeznek, legnagyobb eséllyel komolytalanok és szexéhesek.

Ha az igazi férfi alatt a nőcsábászokat érted, ők eleve nem lehetnek megbízhatók. A megbízhatóságot nehéz tesztelni, ahhoz előzetesen bizalmat kell szavaznod neki és csak utólag tudod meg, valóban megbízható-e. A barátok talán tudnak véleményt mondani a kiszemeltről.

Értelmes férfiak... hidd el, annyira azért nem feltűnőek, mert nem a külsejüket fényezik annyira. Inkább megbújnak a munka/kutatás mögött, vagy épp könyvet olvasnak, ahelyett, hogy a nőkből próbálnának kiolvasni valami értelmeset :D Az értelmes mivoltunkat legalább le lehet tesztelni pár randi alkalmával. Nem kell elsőre ítélni, ha nem éppen atomfizikában jártas az illető és netán épp arról próbálsz beszélgetni vele első randin. :) A céltudatosság erősen személyiségfüggő. Azt is pár alkalom alatt le tudod venni valakiből.

A gyűlölöd a hazugságot és jellemtelenséget dologhoz legalább az is hozzájárul, hogy te őszinte vagy és jellemben jó?

Nézd, univerzális választ nem tudok adni, ami jó és kipróbált, de azt le tudom írni, hogy milyen helyekre jár egy magamfajta. A kritériumaidból ezek illenek rám: komoly vagyok, szexnél többre vágyok (magyarán kiéltem már az alantasabb kíváncsiságaim :D), nem szeretek részeg lenni (mértékkel szeretek italozni alkalmakkor), igényes vagyok az ápoltság és a tiszta, kicsit elegáns ruházat terén (de nem veszek iszonyat drága ruhákat), megbízhatónak tartanak a barátaim, az értelmesség kapcsán állok elébe az értelmes beszélgetéseknek, a céltudatosságot hajlamos vagyok túlzásba is vinni, a kiállás ugyan kérdéses, hogy mit értesz alatta, ezért arra nem vágnám rá. Hogy elbírnék-e veled, nem tudom. Attól függ, mennyire kell „megfogni” és mennyi szabadságot vagy mozgásteret kell hagynom neked. A többi tulajdonságról nem lehet még információnk.

Én mint ilyen ember szoktam a Duna partján üldögélni (Margitszigeten futás után, vagy a rómain, Hajógyári-szigeten). Érdekes, József Attila is „megfordult” úgymond a Dunánál, tehát a magunkfajta értelmesebb emberek szeretik a vízpartot, nem tudom, miért. :D Szeretek kirándulni, művelődési programokra járni, előadásra történelem témában, és még vásárlás közben is olyan jó alkalmak adódnak, vegyél példát a nyugdíjas nénikről, akik olyan könnyen elegyednek beszédbe a fiatalokkal, hogy „fiatalember, vegye már le nekem a magas polcról a tésztát” :D Amúgy vicces, de tök sok nyugdíjas nénivel olyan könnyen el lehet beszélgetni vásárlásnál :D Szóval csak add meg a lehetőséget a beszélgetésnek akármilyen helyen! :)

26/F

2017. aug. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 a 24 kisfarkas ***** válasza:

Érvel ám mindenki :D

Néhány okosságon kívül azért a válaszra is szánni kell időt,az érdemlegesre.

A kérdező szerintem kerek perec megírta mit szeretne kérdezni,nem feltétlen kritériumokat tett amikbe "meg kell felelni"

2017. aug. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy hol...hát bárhol!

Még átlaglányként is találhatnál bárhol pasit, akkora a férfitöbblet.


Az elvárások: azt várd el, amit magad is teljesíteni tudsz. Ha felpakolod jó magasra a lécet, hogy lehetőleg senki ne tudja azt megugrani, csak annyit érsz el, hogy 60 évesen magadra maradsz Cirmivel és Nyávival.

2017. aug. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!