Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy ilyen nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen nőt rázzak le és lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
Interneten megismerkedtem egy aranyos lánnyal tök jól elbeszélgettünk irogattunk interneten állandóan. Mikor találkoztunk ott is el voltunk, szerintem egész jó volt viszont csók nem történt ezekután ugyanúgy folytattuk az írást interneten viszont úgy érzem következő találkozót valahogy nem akar. Egy hét után randira hívtam de ő tanulásra hivatkozva azt mondta nem tudja még hogy hogy fog ráérni. Én úgy gondolom hogy ha igazán akarnak és szimpatikus voltam neki élőben akkor csinálna helyett egy következő randira, lehet csak internetes beszélő társnak kellek?
2017. szept. 17. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Barátnak vagy havernak totál szeret, és el tud képzelni.

Párjának már nem.

2017. szept. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
" lehet csak internetes beszélő társnak kellek?" Lehet. Ennek te miért nem tudsz örülni? Valahogyan kell ismerkedni. Vagy már egy éve tart ez az állapot?
2017. szept. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2


Talán a kérdező nem egy ilyen Jorah Mormont szerű (lúzer) figura aki vigyorogva nézi végig, hogy akibe belezúgott azon hogyan vonul át Drogo, Daario meg Jon.

2017. szept. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De sok esély van még hogy ebből több lesz?
2017. szept. 17. 12:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer találkoztatok, de a következő lehetőséget húzza-halasztja, ott már nem sok jót látok. Nem meri nyíltan megmondani neked, hogy nem igazán érdekled, ehelyett hazugságokkal hárít, hogy ne neki kelljen kimondania az igazságot. Gondolom, nem arról van szó, hogy az ország két ellentétes végén laktok, vagy hogy ő a nagydoktoriját készül megvédeni, szóval ha nagyon akarna veled találkozni, akkor szakítana rád időt. Mondjuk velem is előfordult, hogy egy lány nem tudott velem találkozni, mert készült egy fontos dologra, de biztosított arról, hogy a másik héten találkozunk, és mikor legközelebb beszéltünk, akkor meg is egyeztünk, hogy mikor jó mindkettőnknek, és találkoztunk is.
2017. szept. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"irogattunk interneten állandóan" -> első hiba


"Mikor találkoztunk ott is el voltunk" -> az "el voltunk" általában kevés, általában, főleg a férfiak, felülértékelik. Valójában egy haveri beszélgetés /poénkodás esetleg történik. Második hiba


" csók nem történt" -> harmadik hiba


"ezekután ugyanúgy folytattuk az írást interneten" -> negyedik hiba


"Egy hét után randira hívtam de ő tanulásra hivatkozva azt mondta nem tudja még hogy hogy fog ráérni." -> Ha érdekelnéd, ajánlott volna másik opciót, vagy keresne, de a lényeg, hogy azt mondod: rendben, tanulj persze, ha tudsz időt szakítani arra, hogy találkozzunk, és tudod, hogy mikor, szólj kérlek, mert szeretnék még veled találkozni.


33F

2017. szept. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkàbb keress olyan csajt aki többet akar veled tslàlkozni.Ez így nagyon gyér sztem egy kapcsolat kialakitàsàhoz .Sztem csak havernak tart .
2017. szept. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!