Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek arra várhat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek arra várhat, hogy én lépjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van egy lány aki tetszik nekem. Összeszedtem minden bátorságomat és leültem mellé és beszélgettem vele. Sajnos nem tudtam vele sokat beszélgetni de azt vettem észre amikor beszélgettünk akkor mosolygott rám, közben igazgatta a haját és ő is érdeklődött felőlem. Másnap amikor felszállt a vonatra olyan volt mint ha levegőnek nézett volna nem is köszönt lehet, hogy nem vett észre vagy talán ennyire szégyellős lenne? Sajnos az utolsó beszélgetésünk óta eltelt egy hónap és nem tudom, hogy próbáljak e meg vele beszélgetni.


Szerintetek ennyire szégyellős lehet és arra vár, hogy én lépjek vagy lehet, hogy egyáltalán nem is érdeklem?

Annyit szeretnék még kérdezni, hogy milyen jelek alapján jöhetek rá, hogy érdeklem e vagy sem?


Válaszaitokat előre is köszönöm.



2017. máj. 31. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van barátom,még is egyetemen ha egy szaktársammal össze kerülök, akár suliban, akár buszon, akár éteremben beszélgetünk. Mikor a srác kérdez rólam, utána udvariasságból ugyan úgy vissza szoktam kérdezni hogy vele mi van. Sőt közben még mosolyogni is szoktam, mivel ilyen az alaptermészetem.

Legyél tökös, és hívd el randira, mit veszíthetsz. Max azt mondja hogy nem.

De ne várd, hogy tudjuk hogy ő mire gondolt miközben veled dumált. Képzeld, több milliárd nő él a földön, és rohadtul nincsenek olyan jelzések amik MINDEN nőre ugyanúgy igazak. Gondolom azt várod, hogy azt mondjuk, hogy igen bejössz neki , totál oda van érted amiért a haját csavargatta. Hát honnan tudjuk szerinted????????!?!!?!?!?!? Lányoss zavaromban néha, ritkán én is szoktam csavargatni a hajam..... De attól még rohadtul nem jött be nekem a srác.


NÖVESSZ TÖKÖT KÉRDEZŐ!!!! Hívd el és kész.

Nem értem ezeket a mai fiatalokat (korosztályom :D ) olyan hihetetlenül töketlen kisfiúk vagytok hogy hihetetlen. Itt kérdezősködtök, hogy jaaaj csavargatta a haját, jobbra-balra nézett a szemével, most bejöhetek neki??? Kérdezd meg tőle bmeg!!!

2017. máj. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Ezt a NÖVESSZ TÖKÖT! kb. minden kérdéshez oda lehetne írni. Ennyi szerencsétlent, mint ezen az oldalon...
2017. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mosolyog,igazgatja a haját...na abban a pillanatban el kellett volna hívni egy italra.

Igen a nők arra várnak, hogy a pasi lépjen.

A másnapi közömbösség vagy valóban a nem érdekelsz kategória, vagy egy kis figyelemfelkeltő taktika.

2017. jún. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia. Nagyon szépen köszönöm a válaszodat.


Csak egyet nem értek vagy inkább bizonytalan vagyok. Volt olyan is amikor sétáltak a barátnőjével és amikor messzebbre értek a barátnője megfordult és rám nézett rájöttem, hogy mégis csak érdekelhetem. Sokszor kerestük egymás tekintetét. De utána meg az az érzés fogott el, hogy lehet azt beszélik ő az a hülye gyerek aki beszélgetett velem. Nagyon sokat gondolkodtam és rájöttem két dologra, az egyik az, hogy nincsen önbizalmam a másik pedig az, hogy az önértékelésemmel van a másik probléma. Egyszerűen azt éreztetem magammal, hogy nem csak ő hozzá de az összes nőhöz kevés vagyok, mit akarhatnak ők tőlem egy ilyen " egyszerű" szótlan,visszahúzódó természetű fiútól.


Igazság szerint azért nem mentem oda és beszélgettem vele mert féltem a visszautasítástól és sajnos most meg egész nap csak azon jár az eszem, hogy mi lett volna ha..


Akkor voltam a legboldogabb amikor ha csak egy kis ideig de láthattam és most, hogy vége az iskolának és úgy tűnik, hogy nincsen nyári gyakorlata legközelebb talán szeptemberben láthatom újra. Nagyon elkeserít, hogy ilyen bamba voltam és tudom, hogy csak magamnak köszönhetem. Egész nap olyan lehangolt vagyok, semmihez sincsen kedvem és állandóan csak ő rá tudok gondolni.

2017. jún. 21. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!