Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan rázzak le egy nőt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzak le egy nőt, ha erőszakos?

Figyelt kérdés
Nem hagy békén chaten, folyton beszélgetni akar én pedig nem akarok vele, de megsérteni sem akarom, mert az az igazság itt lakik a kisvárosunkban.
2017. jan. 8. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgetések némítása, ne olvasd napokig, aztán veszi a lapot.

De egyenesebb, ha megmondod neki, hogy nem szeretnél vele naponta beszélni, mert úgy érzed nincs sok közös témátok és ez neked kínos.

22/F

2017. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Legyél vele kedves, udvarias, romantikus, írj neki verset vagy dalt, stb. Meglátod, pillanatok alatt lekopik rólad.
2017. jan. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:D
2017. jan. 8. 19:08
 4/9 A legrosszabb ***** válasza:
#3: El se hiszed, #2-es nem mond ám hülyeséget, próbáld ki. Röhögsz, de a nőket taszítják az érzelmes, szentimentális férfiak.
2017. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

First world problem. :D

De irigylem ezt a "nagy" problémát. Irányítsd át hozzám, én a bőrömből is kiugranék, ha egy csaj egyáltalán akarna velem beszélni.

2017. jan. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pedig ez tényleg idegesítő, mikor valaki nem érti, hogy nem akarsz tőle semmit. Ő meg nyomja tovább, te meg nem akarsz bunkó lenni. Rátok szállna egy ilyen csaj, akkor rájönnétek. :D
2017. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ajánlom amit a kettes ír :D, én ilyen vagyok, csak nem írok verseket :D és nincs csajom. Úgy hogy nem hülyeség.
2017. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Legyél vele őszinte, mondd meg neki, hogy nem szeretnél vele beszélgetni, mert ha reménykedik, később csak rosszabb lesz mindkettőtöknek. Nem csak sértődés, de ellenségeskedés stb... lesz belőle.

Ha viszont szeretnél beszélgetni, csak ritkábban, állapodjatok meg heti egy napban, amikor chateltek.

2017. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
Amúgy tényleg jó amit a kettes ír. Túlzásba kell vinni és hamar le fog kopni. Pont a nemtörődömséged miatt kellesz neki. :D
2017. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!