Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire megnyerő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire megnyerő ez a társkeresős bemutatkozás?

Figyelt kérdés

Egy 28 éves lány profilján találtam ezt a gyöngyszemet! :)


CSAK REGISZTRÁLT TAGOKNAK REAGÁLOK EZENTÚL!

SENKIRE NEM VAGYOK KÍVÁNCSI, AKI NEM VÁLLALJA MÉG A FEJÉT SEM.

A testalkatod nem mèrvadó.

De csak 40 èves korig keresek ,az indok pedig csak annyi, hogy 40+ ban még nem találkoztam igényes és nekem tetszővel. Igènyessèg náluk nem ismert.

Aki magára veszi annak oka is van :)

:D

Egy férfi számomra legyen férfias,igényes,domináns,talpraesett és nem utolsó sorban kedves,nagyon humoros és diszkrét. CSAK Bp mert habár szeretem az utazásokat...de nem a világ másik végébe.

elérhetőséget kérek és fotó nélkül ne.

NEM ÉRDEKELSZ MÁSHOGYAN.

2-3 soros levelekkel nem tudok mit kezdeni, szeretem ha a partnerem agyilag is kihívás ,nem szeretnék buta férfiakkal ismerkedni. LEGYEN TÉMÁNK!

Ha már èrdekellek, vedd a fáradtságot és írj rendesen.

Add el magad :D :)

rólam annyit,hogy...

dohányzom, és ha ez probléma kérlek kerüljük el egymást.

Engem nem zavar ha te dohányzol, v sem.

Az alkoholt viszont nem kedvelem .

28 éves (latinos) telt nő vagyok.

Bpten èlek, szeretem az állatokat és a normális értelemmel rendelkező ízig vérig férfiakat.

Nem reagálok semmit mondó, vagy kör- levelekre..

Illetve okoskodó senkiknek se.

Tisztelet vagy van .. vagy húzz tőlem!

Valós élő nő vagyok, de aki nem regisztrált ne írjon nem reagálok. Akkor se ha csak káromkodni, szitkozódni, ocsmányokat tud írni :)

Nem veszekedni jöttem ide olyanokkal akiknek nincsen arcuk. Valszeg kamu is vagy.. Olvasás nélkül törlöm ;)

Hiába korrekt a leveled, akkor is csak regisztrált tagoknak reagálok. Elfogadod v sem... te dolgod.

túlèlem én is te is. :)

Mint mondtam, csak fotóval és elérhetőséggel, csak regisztrált tagok!

CSAK MAGYAROK!

KEZDEM UNNI A SOK MAJMOT. :)

KÖSZÖNÖM.



#társkereső #bemutatkozás #undokságosságos
2017. szept. 13. 11:01
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

26! És szerinted az a férfi akit ez nem érdekel el fogja addig olvasni? NEM!

És mint írtam, tapasztalat!

2017. szept. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
Standard agyatlan pic$a. Semmi extra.
2017. szept. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

Hm..nem is rossz, jobb, mint gondoltam. 😊

De, akkor is egy agresszív kis vadmalac.

Ha, férfi lennék, biztos nem lángoló intellektusával fogna meg... 😏

2017. szept. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

#30


Na ez vagy cigó, vagy "white trash", egyik se jobb a másiknál. (Gondolom nem véletlen a színtelen kép :D)

2017. szept. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

#31

Arra gondolok, hogy E/2-ben fogalmazol, mintha a kérdező lenne az érintett nő... Na ezért nem ártott volna legalább azt elolvasni. Aki írta a bemutatkozást, az valszeg nem olvassa a válaszod.

2017. szept. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
48%
Érvelés és helyesírás terén kihívásokkal küzd a hirdető, de amúgy semmi kivetnivalót nem találok benne. Céltudatos és korrekt. Nem akar felesleges köröket futni, ami az ő korában érthető is.
2017. szept. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%

Önszopatás társkeresőzni.

Miért akarna bárki is egy zs kategóriás viszonylag buta nőért több száz másik férfival versenyezni, mikor kint a való életben megismerhetsz olyan intelligens, művelt nőket, akikért senkivel se kell versengeni, és koncentrálhattok egymásra...

2017. szept. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
Hogy erre kulturalt, intelligens ferfi nem fog valaszolni, az biztos. Nem is illene hozza. Zsak a foltjat...
2017. szept. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Hát én neki bizzos nemlegyen órnék, nem azért mert nem felelek meg a kritériumoknak, de nagyon szellemileg visszamaradottnak tűnik. Ő mit tud biztosítani, ha már ennyi kritériumot kitűzött? Nekem nem szimpatikus egyáltalán, le is tiltanám anélkül, hogy bármi kapcsolat történnek köztünk egyáltalán, hogy későbbiekben még véletlenül se írjak rá.
2017. szept. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
64%

"28 éves (latinos) telt nő vagyok."

Vagyis egy túlkoros dagadt c.g.ny. A többiek az ő korában már unokáznak.

2017. szept. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!