Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire megnyerő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire megnyerő ez a társkeresős bemutatkozás?

Figyelt kérdés

Egy 28 éves lány profilján találtam ezt a gyöngyszemet! :)


CSAK REGISZTRÁLT TAGOKNAK REAGÁLOK EZENTÚL!

SENKIRE NEM VAGYOK KÍVÁNCSI, AKI NEM VÁLLALJA MÉG A FEJÉT SEM.

A testalkatod nem mèrvadó.

De csak 40 èves korig keresek ,az indok pedig csak annyi, hogy 40+ ban még nem találkoztam igényes és nekem tetszővel. Igènyessèg náluk nem ismert.

Aki magára veszi annak oka is van :)

:D

Egy férfi számomra legyen férfias,igényes,domináns,talpraesett és nem utolsó sorban kedves,nagyon humoros és diszkrét. CSAK Bp mert habár szeretem az utazásokat...de nem a világ másik végébe.

elérhetőséget kérek és fotó nélkül ne.

NEM ÉRDEKELSZ MÁSHOGYAN.

2-3 soros levelekkel nem tudok mit kezdeni, szeretem ha a partnerem agyilag is kihívás ,nem szeretnék buta férfiakkal ismerkedni. LEGYEN TÉMÁNK!

Ha már èrdekellek, vedd a fáradtságot és írj rendesen.

Add el magad :D :)

rólam annyit,hogy...

dohányzom, és ha ez probléma kérlek kerüljük el egymást.

Engem nem zavar ha te dohányzol, v sem.

Az alkoholt viszont nem kedvelem .

28 éves (latinos) telt nő vagyok.

Bpten èlek, szeretem az állatokat és a normális értelemmel rendelkező ízig vérig férfiakat.

Nem reagálok semmit mondó, vagy kör- levelekre..

Illetve okoskodó senkiknek se.

Tisztelet vagy van .. vagy húzz tőlem!

Valós élő nő vagyok, de aki nem regisztrált ne írjon nem reagálok. Akkor se ha csak káromkodni, szitkozódni, ocsmányokat tud írni :)

Nem veszekedni jöttem ide olyanokkal akiknek nincsen arcuk. Valszeg kamu is vagy.. Olvasás nélkül törlöm ;)

Hiába korrekt a leveled, akkor is csak regisztrált tagoknak reagálok. Elfogadod v sem... te dolgod.

túlèlem én is te is. :)

Mint mondtam, csak fotóval és elérhetőséggel, csak regisztrált tagok!

CSAK MAGYAROK!

KEZDEM UNNI A SOK MAJMOT. :)

KÖSZÖNÖM.



#társkereső #bemutatkozás #undokságosságos
2017. szept. 13. 11:01
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
83%
Vegtelenul ostoba no.
2017. szept. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
82%
mért gondolja h bárki is kíváncsi rá? :B tudom, h társkereső, de..ehh
2017. szept. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
90%

=

én vagyok a tökéletes nő, faragatlan vagyok ugyan, de tessék, itt vagyok, hódíts meg ha bírsz. De csak akkor ha minimum félisten vagy.


na ezért kerülöm nagy ívben a társkereső oldalakat!!!

2017. szept. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező: minek kell foglalkoznod ilyen primitív nőkkel? Annyi komoly és kedves nő van.
2017. szept. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
83%
Én bírom az ilyen, kissé nyers és hosszúra nyúlt bemutatkozókat, mindig érdeklődéssel olvasom őket végig. Sokat elárul az illetőről, másfelől, ha megnézed, teljesen jogosak azok a dolgok, amik miatt a felháborodását kifejezi. Ha írni szeretnél neki, találsz bőven "fogódzót", nem úgy, mint azoknál, akik 1-2 mondatos bemutatkozást írnak. Ez a nő csak próbálja megszűrni a jelentkezőket, hogy a selejt hulljon ki és az értelmesebbje maradjon fent, más kérdés, hogy általában ez nem szokott sikerülni. Nekem szimpatikus, néhol egy kicsit vulgáris, de okkal.
2017. szept. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
28%
#4 Simán lehet, hogy egy kedves nőről van szó, de gondolj bele abba a levélözönbe, amit nap, mint nap kaphat pasiktól, és a nagy részük idióta, perverz, dickpic-ekkel dobálózó vagy épp kapcsolatban lévő/nős. Persze, hogy elszakad nála a cérna. Érdekes, nekem a hölgyemény bemutatkozójából inkább az jön le, hogy egy igazi nő, akinek igényei vannak és akiért küzdeni kell.
2017. szept. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
68%

Osztom Lorem véleményét.

Nem küldeném el az IQ világbajnokságra, az tuti. 😎

De, nem csak belül lehetnek gondok a drágával..."(latinos) telt nő vagyok", na ezt tessék magyarra fordítani, khmm... 😅

2017. szept. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
88%
Megmondja a tutit, a maga stílusában eléggé korrekt. Nem hiteget feleslegesen.
2017. szept. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
68%

28 évesen nőként társkereső? Már rég baj van veled anyukám.

Egy szék, értelmes, vagy akár szép, buta lány elkel 23-25 éves korára. :D

Másfél-2 év és itt van a 30 cica, gondold át :D

2017. szept. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Végig sem olvasnám, most sem tettem, már az elején látszik hogy felejtős, rettenő beképzelt majomnak tűnsz aki a világba idegesíti az embereket, nem hiába vagy egyedül
2017. szept. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!