Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire megnyerő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire megnyerő ez a társkeresős bemutatkozás?

Figyelt kérdés

Egy 28 éves lány profilján találtam ezt a gyöngyszemet! :)


CSAK REGISZTRÁLT TAGOKNAK REAGÁLOK EZENTÚL!

SENKIRE NEM VAGYOK KÍVÁNCSI, AKI NEM VÁLLALJA MÉG A FEJÉT SEM.

A testalkatod nem mèrvadó.

De csak 40 èves korig keresek ,az indok pedig csak annyi, hogy 40+ ban még nem találkoztam igényes és nekem tetszővel. Igènyessèg náluk nem ismert.

Aki magára veszi annak oka is van :)

:D

Egy férfi számomra legyen férfias,igényes,domináns,talpraesett és nem utolsó sorban kedves,nagyon humoros és diszkrét. CSAK Bp mert habár szeretem az utazásokat...de nem a világ másik végébe.

elérhetőséget kérek és fotó nélkül ne.

NEM ÉRDEKELSZ MÁSHOGYAN.

2-3 soros levelekkel nem tudok mit kezdeni, szeretem ha a partnerem agyilag is kihívás ,nem szeretnék buta férfiakkal ismerkedni. LEGYEN TÉMÁNK!

Ha már èrdekellek, vedd a fáradtságot és írj rendesen.

Add el magad :D :)

rólam annyit,hogy...

dohányzom, és ha ez probléma kérlek kerüljük el egymást.

Engem nem zavar ha te dohányzol, v sem.

Az alkoholt viszont nem kedvelem .

28 éves (latinos) telt nő vagyok.

Bpten èlek, szeretem az állatokat és a normális értelemmel rendelkező ízig vérig férfiakat.

Nem reagálok semmit mondó, vagy kör- levelekre..

Illetve okoskodó senkiknek se.

Tisztelet vagy van .. vagy húzz tőlem!

Valós élő nő vagyok, de aki nem regisztrált ne írjon nem reagálok. Akkor se ha csak káromkodni, szitkozódni, ocsmányokat tud írni :)

Nem veszekedni jöttem ide olyanokkal akiknek nincsen arcuk. Valszeg kamu is vagy.. Olvasás nélkül törlöm ;)

Hiába korrekt a leveled, akkor is csak regisztrált tagoknak reagálok. Elfogadod v sem... te dolgod.

túlèlem én is te is. :)

Mint mondtam, csak fotóval és elérhetőséggel, csak regisztrált tagok!

CSAK MAGYAROK!

KEZDEM UNNI A SOK MAJMOT. :)

KÖSZÖNÖM.



#társkereső #bemutatkozás #undokságosságos
2017. szept. 13. 11:01
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%

28 éves, jópár társkeresőt kipróbált nőként én nem értem, mi a probléma.

Amekkora bunkó, IQ betyár, bemutatkozásokat teljesen semmibe vevő idióta gyökerekkel összeakadtam anno, én teljesen jogosnak tartom a hölgy elvárásait, semmi sértő és semmi extra nincs benne.

Aki ebbe beleköt, azzal van baj inkább.

2017. szept. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
38%

Nőként mondom, heteró nőként, hogy alapvetően tetszik, mert a gondolkodásunk egy típus. Én is csak magyarokkal jönnék össze, buckalakók kizárva. Korrekt vagy legalább, és válogatós.

De érződik az írásodból, és a korodból, hogy valami nagyon nem oké veled.

Én hiszem h egy tök átlagos lány, egy tök jó kapcsolatban már azért tényleg ( fentebb valaki írta szintén) 25 éves korára max már menyasszony.

És-mivel te nem épp 25-26 évesen szakítottál, hanem érezhetően jó ideje keresel már párt, valami gond van veled.

Vagy a személyiségedben, vagy a külsődben, nem tudom.


De maga a bemutatkozás nekem szimpi, de én a társkeresőn lévő nőket nagyon lenézem, bocsánat. Azért, ránk egy villamosozás alkalmával is jutna legalább 5 férfi, ha akarnánk....

2017. szept. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
91%
Egy "Sieg heil!" hangulatos lett volna a végére. Illene a személyiségedhez.
2017. szept. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
95%

7-es: valószínűleg a nagy csöcs, nagy segg + bendő.

de ez csak tipp.

F

2017. szept. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
85%

"latinos"


Magyarországon ez a cigányt szokta általában jelenteni. A fogalmazásban is sokszor kilóg a cigány lóláb.

2017. szept. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
97%

Jézusom...


Tehát, 40 fölött szerinted nem igényes az ember. Ezek szerint veled is csak addig tervezzenek, amíg be nem töltöd, mert utána már nem fürdesz? Rögtön egy általánosító ostobasággal kezdesz, ha férfi lennék, innentől nem is olvasnám tovább.


"Add el magad!" - Te inkább új kiegészítőt keresel, nem társat.


Nagyon sok elvárásod van, de nem nyújtasz semmit - Csak azt hogy dohányzol. Főnyeremény! :D Nagyon kedves, hogy nagy kegyesen nem foglalkozol azzal, hogy a másik szívja-e, vagy sem, persze alkoholt már nem fogyaszthat.


Tiszteletet vársz, de te senkinek sem adod meg, mindenki elhúzhat, mindenki kussolhat, aki nem üti meg a mércédet, legyen magyar, legyen okos, legyen budapesti, ne káromkodjon, legyen fotója, ne igyon...


Kéri ezt a kövér, dohányzó nő.


Sok sikert! :D

2017. szept. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
Ez csak a fele 14-es, a latinos fordítása hol marad? 😊
2017. szept. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:

Mondjuk abban igaza van, hogy gyaníthatóan sokan nem olvasnak el rendesen egy adatlapot, elvégre itt is jónéhányan átsiklottak a kifejtés első mondata felet:


"Egy 28 éves lány profilján találtam ezt a gyöngyszemet! :) "

2017. szept. 13. 12:00
 19/47 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus proli pitsanak tunik, el tudom kepzelni a profilkepet ezutan, tukorben pozolos, olcso, tapados igenytelen ruhakban, olcso fodrasszal keszittetett, benan melirozott haj es tarsai.

Egyaltalan nem a mondandojaval van a baj, hanem a stilusaval. Tok logikus, hogy az ember nem akar 40 feletti, igenytelen, alkesz es buta ferfit, de ezzel a stilussal amit leirt, pont egy ilyet tudnek melle elkepzelni. Ezzel csak azt eri el, hogy a kulturalt ferfiak sem irnak neki. Nem ertem, miert nehez egy intelligensen, normalisan megfogalmazott bemutatkozast irni, aztan szimplan leszarni a nem megfelelo jelentkezoket.

2017. szept. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%

#17


Latinos = Cigány, vagy annak kinéző.

2017. szept. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!