Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Egy férfinak legyenek céljai....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Egy férfinak legyenek céljai. " Úton útfélen ezt hallani a nőktől itt a gyk-n, és a való életben is. Mit értenek pontosan ez alatt?

Figyelt kérdés
Bármilyen cél lehet? Mondjuk hogy a férfi körbe akarja utazni a világot? Ez tetszik a nőknek? Vagy igazából az nem jó, hanem mondjuk olyan cél legyen, amivel sok pénzt lehet keresni, amivel persze a nő is jól jár? Vagy inkább az legyen a cél, hogy elvenni egy nőt és családot alapítani? Milyen cél felel meg a nőknek?

2017. szept. 5. 15:37
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
53%

Nem szeretik az embert a céljai, de az az ember sem, aki nem bátorítja ezek elérésében és nem támogatja. Az ember céljai egy kiforrt személyiség és egy erős jellem termékei. Az ember, mint tervező lény része. Ha valaki nem akar engem a céljaim miatt, a lényemet nem akarja. Ilyen ember nem szeret, és nem is kell.


Az ember mellől leléphet a kedves bármikor. Fiatal vagyok, de épp elég példát láttam erre. Ellenben azt, amit te tettél le az asztalra, amiken átmentél, amit megtanultál, elsajátítottál, megtapasztaltál, soha nem veszi el tőled senki. Ez a tartalmas élet. Lehet persze cél egy ház felhúzása is, ami elveszhet olyan értelemben, ha leég, vagy valami nagyon abszurd dolog. De az érzés, hogy tudod, hogy képes voltál rá, és elér addig a kezed, és el tudod mondani, hogy igen, én életemben jártam itt a világban, képes voltam kivívni magamnak ezt, letenni az asztalra azt, megtanulni amazt... Számomra ez leírhatatlan öröm. Az érzés, hogy van uralmam a saját életem felett, és bármi, amit el tudok képzelni, elérhető csak a saját munkám, szorgalmam és kitartásom által.


Bocs, de ennyit nekem nem tud nyújtani egy olyan ember, aki ebben csak akadályoz. Akkor inkább ne legyen mellettem senki. Csakhogy lesz nagy eséllyel, akkor meg együtt csináljuk ezt. :)


Az nem élet, hogy másnak alárendeled magad, és más pícsáját nyalod, meg más fäszát szopod az állóvízben, miközben te, mint individuum nem létezel, csak olyan címen, mint "xy nője/pasija", akinek az életben az egyetlen érdeme, hogy valakivel összejött... Egy kapcsolatnak mindig kiegészítőnek és fűszernek kell lennie az ember életében. Annak élni, hogy valaki szeressen, bocs, de szánalmas. Majd ha azért szeret, amilyen vagy, és ahogy élsz... Na, az lesz a jó. Akkor magadról szól az életed, és ha teszem azt, egyedül is maradsz, nem egy elfelejthető, nulla kis szar vagy, aki azért született meg, hogy meghaljon 70 évvel később.

2017. szept. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
0%

"Ellenben azt, amit te tettél le az asztalra, amiken átmentél, amit megtanultál, elsajátítottál, megtapasztaltál, soha nem veszi el tőled senki."



de, 1 szellemi leépülés.



"Ez a tartalmas élet."



nem. ez önámítás. szeretni és szeretve lenni, ez a lényeg.



"De az érzés, hogy tudod, hogy képes voltál rá, és elér addig a kezed, és el tudod mondani, hogy igen, én életemben jártam itt a világban, képes voltam kivívni magamnak ezt, letenni az asztalra azt, megtanulni amazt... Számomra ez leírhatatlan öröm."



ami nem véd meg a magánytól.



"Az érzés, hogy van uralmam a saját életem felett, és bármi, amit el tudok képzelni, elérhető csak a saját munkám, szorgalmam és kitartásom által."



nincs uralmad az életed felett. be vagy csapva. a saját testednek sem vagy ura. parancsolj a sejtjeidnek, ne osztódjanak olyan gyorsan, mert meghalsz (rák), utasítsd a szíved, ha beteg, gyógyujon meg, adj parancsot a halálnak h téged ne közelítsen.... felhajt a járdára 1 részeg sofőr, s úgy telibe ver, h örök nyomorék maradsz, uraltad a szitut?



"Annak élni, hogy valaki szeressen, bocs, de szánalmas."


az ember nem elég önmagának. szeretni és szeretve lenni, a többi lényegtelen. ha mással, és másért élsz, kijöttél az egoizmusból. más út nincs.



"...ha teszem azt, egyedül is maradsz, nem egy elfelejthető, nulla kis szar vagy, aki azért született meg, hogy meghaljon 70 évvel később."



ha a léted sem érdekel senkit, megbaxxhatod az álmaid-vágyaid-terveid-céljaid.

2017. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
55%
Egyedül jöttünk erre a világra, és egyedül is távozunk belőle. Út közben szegődhetnek mellénk társak hosszabb-rövidebb időre. De én a rendelkezésemre álló ki tudja, mennyi időt, tartalmasan akarom eltölteni, nem semmittevéssel várva az egyszer biztosan bekövetkező halált. Szeretni és szeretve lenni, ez valóban fontos, de elsősorban magadat tanuld meg szeretni, aki magát nem tudja szeretni, másnak sem tudja elhinni, hogy szerethető, és mást sem tud szeretni igazán. Magadat pedig úgy szeretheted legjobban, ha önmagad vagy, ha nem másnak akarsz megfelelni, ha vállalod azt, aki vagy, és lesz, akinek megfelelsz, és lesz, akit szerethetsz. De aki nem szereti magát, az mást sem tud.
2017. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

"De én a rendelkezésemre álló ki tudja, mennyi időt, tartalmasan akarom eltölteni, nem semmittevéssel várva az egyszer biztosan bekövetkező halált."



jól mondod (írod)

2017. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
0%

Sosem értettem én sem, hogy ez mi a fxszt takar. Mint ahogy az is talány, amikor azt mondja "nem tudom hova tart a kapcsolatunk", vagy "nem fejlődtél semmit, pont olyan vagy, mint évekkel ezelőtt".


Ugyanolyan maszlag sz@r duma mind, üres levegőbe beszélés.


Egyébként a ma esti célom, hogy az általam olvasott kérdéseknél az összes 100%-os választ lepontozzam és az összes 0%-os választ felpontozzam. Ezzel elég jól is haladok. Kavabungaaaaaaaaaaaaaaa!!!!

2017. szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
egyetértek veled előző.
2017. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
77%

Na, ezért találok én olyan nehezen párt. Felnőtt férfiak nem képesek észrevenni annak a jelentőségét, hogy célokat tűzzenek ki, és évről évre (de inkább napról napra) fejlődjenek.


Bocs, de mi a tökömnek él az, aki ugyanolyan, mint egy éve? Aki semmi energiát nem tett abba bele, hogy szellemileg gyarapodjon, vagy tartson valamerre? Annyi tapasztalat, inger és lehetőség ér, aki nem képes ezeket meglépni folyamatosan, csak döglik a kis megszokott életében, mondván, hogy neki nem kell tovább fejlesztenie magát semmilyen értelemben, az ne csodálkozzon, ha mások elkerülik. Iszonyat demotiváló annak, aki meg cselekszik.


Annyira elborultak és sötétek vagytok, hogy még a baráti körömben sem tűrnélek meg titeket.

2017. szept. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ezek költői kérdések voltak, vagy vársz választ? Csak hogy tudjam érdemes-e időt pocsékolnom rád. :)
2017. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom ennél a kérdésnél nem leszek népszerű a véleményemmel, de azért csak leírom. Olvasgattam itt a hozzászólásokat és számomra is meglepő, hogy egyesek azt hiszik az élet csak annyiról szól, hogy megszületek meghalok, mert úgysem tudok tenni semmit akkor sem, ha rákos..stb vagyok. Lehet ígyis élni, lehet csak ringatózni a kis csónakunkban aztán majdcsak éhen döglök benne és nyilván van, akinek egy ilyen társ is megfelel. Én személy szerint szeretném, ha a páromnak lennének céljai. Mert, ah már megszülettünk, akkor hozzuk ki belőle a legtöbbet. Törekedjünk a jobbra, szebbre, boldogabbra, mert ha meg sem próbáljuk biztosan nem érjük el. Én boldog vagyok és azt tapasztalom, mások is boldogok körülöttem, amikor sikereket érnek el, amikor eljutnak végre A-ból B-be és igenis az ilyen típusú ember szerintem jobban uralja az életét. Igen, lehet elcsap majd egy kamion vagy rákban meghalok, de addig legalább nem csak ültem egy fotelban és malmoztam. Hanem voltak apróbb és nagyobb sikerek, örömök az életemben, amit magamnak és a céljaimra való törekvéseknek köszönhetek és addig igenis én uraltam az életem, hogy ez így legyen. Nem vagyunk egyformák van, aki tényleg el van a tengés-lengéssel és ezt teszi boldoggá és én kívánom is, hogy legyen boldog. A lényeg ,hogyha viszont így döntöttek ne panaszkodjanak azért, mert xy ennyi idősen itt tart meg ott én meg nem. (Ha nem tettél semmit érte nem is kell ezen meglepődni).
2017. szept. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!