Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan, hogy megbélyegezve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy megbélyegezve kell egy férfinak élnie és csak olyan randijai legyenek, ahol még a nő nincs túl a volt párján, vagy ha kapcsolata van, akkor a nő nem képes belé szeretni?

Figyelt kérdés
Mert én 30 felett már ezt érzem. Ha randim van, megkapom utána, hogy még nem vagyok túl a 4, 5 vagy 7 éves kapcsolatomon. Ha szimpatikus vagyok, akkor nekem nem jön be a nő. Ha pedig kialakul a kapcsolat, akkor a nő nem képes belém szeretni. Én már nem hiszek abban, hogy van párom, állandóan stresszes vagyok már emiatt. Mert sok bunkó, tanulatlan, káros szenvedélyekkel élő férfiaknak van párjuk (nem is utolsó), aki meg tanult, művelt, kedves, rendes férfi, az csúnyán egyedül marad. Már nem hiszek a jóban, a szerelemben.
2016. nov. 20. 22:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Az a baj is, hogy túl jó, kedves férfi vagyok. Sokszor megkapom ezt, nekik meg más kell. Most mindegy, hogy 22 éves, 26 éves, vagy 30 éves a nő, nem ez kell nekik. Nem a kedvesség, a rendesség, hogy tisztelettudó férfi legyél, hogy házias, hanem valami más. Az alfa...Csak nehéz elhinni, hogy minden férfi, aki komoly kapcsolatban él, az alfa. Mégis van párjuk.
2016. nov. 20. 22:09
 2/2 anonim ***** válasza:
Szinte ugyanezt érzem a másik oldalon, 35 éves nőként. Két dolog miatt lehet: nálunk túl magas a léc, amit magunkhoz mérünk és ezt kevesen tudják megugrani, a másik, hogy túl jók, kedvesek, odaadók vagyunk, így értünk nem kell küzdeni. Az elérhetetlen mindig izgalmasabb.
2016. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!