Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 vagy 40 év fölött van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 vagy 40 év fölött van olyan férfi, aki egy jól kinéző nőtől akar is valamit, nemcsak szórakozni? Értem ezt elváltra, vagy akinek megszakadt a kapcsolata.

Figyelt kérdés
2016. okt. 14. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván van, és az nyilván nem elsősorban a kinézetén múlik
2016. okt. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33 az még belefér?
2016. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7%

Én szilvásgombócot is szeretnék. Mit szeretnél ha akarnának tőled? Gyereket? Összeköltözést?

Mint 40 feletti férfi csak az elsőben vagyok érdekelt.

2016. okt. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Abból kiindulva, hogy a környezetemben több 35, illetve 40 év feletti elvált férfi alakított ki a válása után hosszú távú párkapcsolatot, sőt, többen már újra is házasodtak, ki merem jelenteni, hogy van ilyen. (Most így kapásból három-négy jutott eszembe, de ha nagyon törném a fejem, bizonyára több is eszembe jutna.)

Ugyanakkor ismerek olyat is (kapásból 2 jutott eszembe), aki ebben a korban van, és nem nagyon tervez már tartós kapcsolatot a korábbi kudarcok miatt, vagy ha benne is van esetleg náluk a pakliban elvi síkon a lehetősége, nem sokat tesznek azért, hogy legyen is.

De az tény, hogy kétszer annyi olyat ismerek, akiknek tartós kapcsolata lett, és ők NEM elsősorban külső alapján választottak új társat.

2016. okt. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Határozottan állítom, hogy igen, sokan szeretnének komoly kapcsolatot! 43F
2016. okt. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!