Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem értem engem miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem engem miért nem akar egy férfi sem?

Figyelt kérdés
Elvileg most randizom egy férfival, de hol keres, hol pedig nem. Látom Facebookon fent van még sem ír rám. Bezzeg másoknak bókolnak, mindennap keresik őket.
2016. aug. 25. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

hát nem olyat találtál aki ennyire rád ér...

többektől hallottam, hogy olyan taktikát kell alkalmazni kapcsolatnál is és ismerkedésnél is, hogy ha a nő ír, akkor ne válaszoljak X percig...meg találka után, az nap ne írjak meg ilyenek...

szóval van aki taktikázik...


én úgy szeretem, ha sokat tudok beszélgetni a partnerrel...

nem vagyunk egyformák, te pont olyat fogtál ki, aki nem ír sokat...


23F

2016. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos ezt így nem lehet megmondani, nem ismerünk téged, nem tudjuk hogy nézel ki, nem tudjuk mik az erényeid/hibáid. Így max tippelgetni lehet, és annyit mondani, hogy mosolyogj többet.

Szóval.. Mosolyogj többet :D 23/F

2016. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

A taktika a legnagyobb hulyeseg. Ezzel felem max azt kozvetitene a ferfi,hogy tulzottan nem erdeklem. Igy valoszinuleg komolyan sem vennem = nem lenne koztunk semmi.


kerdezo,te szoktad keresni?

2016. aug. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
A leírtakból az derül ki, hogy konkrétan van egy 1db férfi, akit nem érdekelsz. Soha nem közeledett hozzád komolyan egyetlen férfi sem? Te soha nem utasítottál vissza senkit?
2016. aug. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom akadna sok pasas aki összejönne veled, de ők meg neked nem kellenek...
2016. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!