Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Egy férfinak legyenek céljai....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Egy férfinak legyenek céljai. " Úton útfélen ezt hallani a nőktől itt a gyk-n, és a való életben is. Mit értenek pontosan ez alatt?

Figyelt kérdés
Bármilyen cél lehet? Mondjuk hogy a férfi körbe akarja utazni a világot? Ez tetszik a nőknek? Vagy igazából az nem jó, hanem mondjuk olyan cél legyen, amivel sok pénzt lehet keresni, amivel persze a nő is jól jár? Vagy inkább az legyen a cél, hogy elvenni egy nőt és családot alapítani? Milyen cél felel meg a nőknek?

2017. szept. 5. 15:37
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
75%
Mi az, hogy elfogynak a célok? Mindig van hova fejlődni. Nekem személy szerint a szörfös dolog kifejezetten szimpatikus.
2017. szept. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
5%

"Egy férfinak legyenek céljai. "



hülye duma. 1 dolog számít: tetszel-e a másiknak. ha igen, nem számít ha nincs célod. ha nem jössz be neki, akkor meg hiába van célod.

2017. szept. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
78%
Little duck, na, ezek nekem pont bejönnének, a szörf is meg a Himalája is, de ha te eleve mondjuk olyan típusú nőt keresel, aki nem annxira kalandvágyó, akkor nyilván olxan választ kapsz. Sokszor találom szembe magam olyan helyzettel, hogy egy pasi egy kiskosztümös nőtől várja, hogy menjen vele a Himalájába túrázni, a farmeres-pólós lány meg nem tetszik neki, pedig az meg mondjuk menne...
2017. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
78%

"Persze a jó karrier (legalábbis jó fizetés) alapnak tekintendő, enélkül valószínűleg nem érezné jól magát velem egyetlen nő sem."


A válaszaid alapján még ezzel együtt sem.

2017. szept. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
92%
Negyven éves anyuka vagyok és készülök a Himalájába. Jelenleg ezért járok edzeni. Egyedül. De engem mondjuk nem érdekel, hogy megfelelnek-e egy férfinak a céljaim vagy sem. A céljaim értem vannak.
2017. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Az én álláspontom az, hogy egy embernek legyenek céljai, és tegyen azért, hogy elérje ezeket. Ha csak céljaid vannak, ha csak álmodozol, de nem teszel értük semmit, az ugyanúgy semmi, mint hogyha nincsenek céljaid. Nekem vannak céljaim és teszek is értük. Egy részüket már elértem, egy részük pedig folyamatban van. Céltalan ember nekem nem társ.
2017. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a többség nem a kérdésre válaszolt. Szóval nem említettem, higy nekem van vagy nincs célom, hogy teszek-e érte vagy sem. Arra lettem volna kíváncsi, hogy a nőknek milyen férficélok jönnek be elsősorban. Ehelyett támadások jöttek egyből, nem tudom mire föl. De úgy látszik a válaszadóknak ugyanúgy van szövegértelmezési nehézségük, mint állítólag nekem. Sebaj.


Azért volt néhány válasz, ami pedzegette talán a lényeget, ezt említettem korábban. Érdekes kiskacsa válasza és sokatmondó a tapasztalata. Elgondolkodtató, hogy 0%-ot kapott, azt mondják pedig, hogy akit sokat és sokan támadnak, annak feltehetően igaza van.

2017. szept. 5. 19:45
 28/39 anonim ***** válasza:
Ja mert mondjuk ha a nőknek bejön, ha az a célod, hogy boldog családod legyen, és akkor ezentúl neked is ez lesz a nagy célod? Mért nem lehet önmagunkat adni? Mért kell szerepeket játszani? Attól, hogy kamu célokkal hitegeted, nem leszel előrébb, mert úgy is kibukik az összes kamu elég hamar.
2017. szept. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

"a nőknek milyen férficélok jönnek be elsősorban" - Mindenkinek más, mert nem vagyunk egyformák. De mondok valamit, ami talán hasznodra válik. A céljaid te vagy, ezeket önmagadért csinálod, senki más kedvéért nem kell ezeken semennyire változtatni. A társ pedig meglesz hozzá.


Mesélek egy kicsit, hátha előrébb jutsz.


Volt egy kollégám, fotózgat szabadidejében. Egyszer még évekkel ezelőtt felvetette, hogy milyen jó lenne minden reggel készíteni egy fotót egy éven keresztül munkába menet, a végén meg összerakni az egészet. Mai napig nem csinálta meg, pedig a lehetőség ott van, gépe is van, a hely is adott.

Én valamiért mindig szerettem volna eljutni az olasz Velencébe, de sokáig nem volt rá alkalmam. Aztán főiskolás koromban elkezdtem dolgozni suli mellett, mikor épp kevésbé volt hajtás tanulás terén és volt egy passzívabb félév. Pár hónapja dolgoztam már annál a cégnél, a pénz egy részét félretettem, mert gyűjtöttem másra is azért, és soha nem voltam olyan, aki elveri a pénzt. Viszont nagyon elegem volt sok más téren és mindenképp utazni akartam. Először körbekérdeztem az akkori ismerőseimet, nincs-e kedve valakinek kiruccanni Velencébe, csak megyünk, egész nap sétálunk, aztán jövünk. Jó lenne, jó lenne... a végén mindenki talált valami kifogást. Ahelyett, hogy lemondtam volna az útról (pedig logikusnak tűnt volna alig huszonéves nőként), elmentem a Keletibe az akkori nemzetközi vasúti jegypénztárba, és egy héttel későbbre vettem oda-vissza jegyet vonatra Velencébe, egy héttel később pedig mentem. Ennek már 10 éve, még mindig megvannak a jegyek, megőriztem emlékbe, és egy pillanatig sem bántam meg, hogy beleugrottam az ismeretlenbe egyedül.

2017. szept. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

"A céljaim értem vannak"



a céljaid szeretnek téged?

2017. szept. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!