Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Egy férfinak legyenek céljai....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Egy férfinak legyenek céljai. " Úton útfélen ezt hallani a nőktől itt a gyk-n, és a való életben is. Mit értenek pontosan ez alatt?

Figyelt kérdés
Bármilyen cél lehet? Mondjuk hogy a férfi körbe akarja utazni a világot? Ez tetszik a nőknek? Vagy igazából az nem jó, hanem mondjuk olyan cél legyen, amivel sok pénzt lehet keresni, amivel persze a nő is jól jár? Vagy inkább az legyen a cél, hogy elvenni egy nőt és családot alapítani? Milyen cél felel meg a nőknek?

2017. szept. 5. 15:37
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Ne a céljaidat izagítsd a nőkhöz, hanem majd a céljaid eléréséhez legyen egy társad :)
2017. szept. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
22%

#11


Nem is nagyon lehet célt kitűzni ebben a világban már. Ha mégis megteszed mindenki ellened fog dolgozni, és ha nem sikerül élvezettel röhögnek ki.

2017. szept. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
88%

Kövezzetek meg, de a világ legszánalmasabb dolgának tartom, ha valaki nőzésből akar magának célt kitűzni. De most komolyan, nem érzi az illető, hogy ki.szott üres az élete és nem tart sehova? Hogy nem úgy kel fel reggel, hogy valami irányába halad, ami nem a koporsója, hanem mindig van mit tenni, és van miben fejlődni, és van min dolgozni?


Ez nem arról szól, hogy nekem, mint nőnek, te, mint férfi mit tudsz nyújtani a céljaid elérésével, mert nekem is vannak sajátjaim, és köztük szerepel az önálló élet, anyagi és egyéb függéstől mentesen. Hanem arról, hogy valakiben van egy kis egyediség, egy személyes oldal, amihez ragaszkodik, amitől ő ő, ami iránt érdeklődik és tesz.


Nyilván jó az, ha ezek a célok egybevágnak az enyémmel, de ahány nő, annyi cél, én akarhatok esküvőt és családot, más nő hallani sem akar róla, és nyugdíjas koráig csak világot akar látni, kötöttség nélkül. Ne a nőknek akarj megfelelni, a saját életedből akard kihozni a maximumot. A bele passzoló nő, majd jelentkezik, de egy megfelelési kényszeres, saját gondolatoktól mentes jellegtelen senki sosem lesz vonzó ép ember számára.


N

2017. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Azért legyen célja, mert akkor egy független, erős személyisége van feltehetőleg. Annál rosszabb nincs, amikor a pasi otthon döglik a kanapén esténként és az ég világon semmi ötlete sincs, hogy mit kezdjen magával. A cél lehet az, hogy felépít egy házat, vagy hogy lefutja a maratont, tök mindegy, csak legyen valami, aminek érdekében felkel minden reggel. És igen, a nők többsége határozott partnerre vágyik, nem feltétlen a pénz miatt, de gondolj bele, ha veled marad és szül neked két gyereket, akkor csak fel kell nevelni azt a gyereket, nem mindegy, hogy milyen példát mutat az apa a családban.
2017. szept. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
Nem lehet célt kitűzni? Gondolom ez nem tapasztalat és nem próbáltad még, mert én úgy látom, bőven lehet és az égvilágon senkit nem ismerek, akinek viszont az lenne a célja, hogy másokét jól aláássa XDD
2017. szept. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
26%

Cél és cél között óriási különbség lehet a nők szempontjából. Valaki említette az orvosi hivatást. Gyönyörű cél valóban, embereket gyógyítani, de a válaszoló vajon akkor is ennyire örülne, ha mondjuk az orvosnak az lenne a vágya, hogy misszionáriusi munkát végezzen Nepálban a Himalája eldugott völgyeiben, netán Gabon sötét dzsungelében, vagy ha már orvos, inkább egy magánklinikán legyen már plasztikai sebész itt Európában? Gyanítom hogy az utóbbi cél tetszene csak a nőknek, az viszont nagyon.


Amúgy néhány évvel ezelőtt rengeteget randiztam, gondoltam végre megkeresem életem párját, de legalábbis találok egy aranyos és kedves lányt barátnőnek. Amikor a céljaimra került a sor, csillogó szemmel figyeltek, és ekkor elmeséltem, hogy be akarom járni a világ leghíresebb szörfös tengerpartjait, amelyek közül néhányat már kipipálhattam. Meg kell mondjam komoly, sok időt, fáradságot és pénzt igénylő terv. Amikor ezt elmondtam a lányoknak, szinte mindegyiknek legörbült a szája. Ők nem erre gondoltak. Néhányan azért megemlítették, hogy tetszik nekik a dolog, de erre nincs pénzük. No de ha én esetleg ... akkor ők szívesen... :) No ennyit a célokról... LOL

2017. szept. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
51%
Ja hogy most ki kell találni hogy milyen választ vársz? Hát a nagy lóphaszt, én nem játszok, pá! :)
2017. szept. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

"No ennyit a célokról... LOL"


Ahogyan mások is írták, találd meg a célodhoz illő párt. Egy extrémebb cél nem mindenkinek lesz vonzó, nincs is ezzel probléma, legalább ezzel is ki tudod szűrni a nem megfelelő partnereket.

2017. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
17%

És ha elfogynak a célok, mert minden kitűzött célt megcsinál az illető, akkor mi van?

Az ilyenre is lehet mondani, hogy "életképtelen", mert (már) nincsenek céljai...


Most akkor találjon ki mondvacsinált hülyeségeket?


Ezek fura dolgok. Hallottam én is eleget ezt... Az az adott cél pedig lehet egy nő számára baromi unalmas, de elmondhatja az illető, hogy vannak céljai.. :) Akkor meg kiderül, hogy nem is az volt a baj az emberrel, csak duma volt...

2017. szept. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Nyelvtanból mindig gyenge voltam (stabil 2-es) lehet ezért értettem félre egyes válaszokat. Annyit azért felfogtam hogy az extrém hobbik nem szerencsések, inkább a polgári célok a nyerőbbek, és ha az ember családalapítás irányába tendál, az sok nőnek bejön mint cél. Persze a jó karrier (legalábbis jó fizetés) alapnak tekintendő, enélkül valószínűleg nem érezné jól magát velem egyetlen nő sem.
2017. szept. 5. 16:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!