Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy normális nőnek fontosabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy normális nőnek fontosabb, hogy legyenek a férfinak céljai, mint a már meglévő készpénz/jövedelem/ház/autó?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon rengetegszer olvasom, hogy majdnem minden nő gold digger, a valóságban meg azt tapasztalom, amikor elbeszélgetek erről nőkkel, hogy 10-ből 9 nőt inkább az zavarja egy csóró férfiban, hogy általában azért szegény mert nem is tesz és nem is akar tenni semmit ellene. Tehát még az akarat is hiányzik belőle, hogy jobban éljen. Inkább ülnek a szarban és kotlanak, és beletörődnek és másokat hibáztatnak a helyzetükért, illetve a nőket szidják akiknek ez nem szimpatikus. De ez viszont már nem gold diggerség, hanem ez belső tulajdonságra vezethető vissza, méghozzá negatív belső tulajdonságokra: lustaság, igénytelenség, nemtörődömség, problémakerülés, felelőtlenség, tenni nem akarás és stb. Ezek mind belső tulajdonságok.


Most akkor valójában a nők 90%-a nem gold digger, nem a kész vagyonba akar belefeküdni, hanem látni akarja, hogy a férfinak vannak kilátásai és céljai az életben, amiért tesz és küzd is hogy elérje. Ez fontosabb mint a már meglévő anyagi dolgok?


2017. aug. 7. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ezen az oldalon legtobbszor a legselejtesebb irnak nok akik annyira gazak hogy mindenki elhajtja oket. Nem kell sokat adni a velemenyukre.


A nok egy resze gold digger, egy resze meg nem. Nehez kitalalni a pontos aranyt.

2017. aug. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem-nem. Egyszerre legyenek céljaid IS meg vagyonos IS. Aki nem tudja mindkettőt az "nyomi, gáz, töketlen stb."
2017. aug. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Életkor függő. Egy 20-25 éves sracnál még elég a nőnek a cél.


Egy 30 éves férfinél általában a meglévő autó/ingatlan/jövedelem azt jelenti, hogy vannak céljai, és meg is valósította őket.



Az ilyen "vannak terveim, majd megvalósítom" ígéretek egy bizonyos korig jól hangzanak, egy idő után azonban nem árt felmutatni valami konkrétumot a szavakon túl, mert különben nevetségessé válnak az álmodozások.

2017. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd, én 32 éves nő vagyok, van lakásom, van munkám, eltartom magam (jogsim nincs, de nincs is rá szükségem feltétlenül, tömegközlekedéssel mindenhova eljutok, ahova kell), és még mindig vannak kisebb-nagyobb céljaim, terveim. Nyilván más várható el egy 18 évestől, más egy huszonévestől, más egy korombelitől... stb. Egy korombelinél fontos számomra, hogy képes legyen eltartani saját magát, beosztani a pénzét, nekem van ugyan lakásom (nem a szüleim vették, nem örököltem, megkerestem a rávalót tisztességes munkával), de ez nem elvárás a másik féllel szemben, hogy neki is legyen, az viszont igen, hogy ne élősködjön a szülein.
2017. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!