Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van remény ilyen elvárásokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van remény ilyen elvárásokkal társat találni? 34F

Figyelt kérdés

Szerintem nekünk férfiaknak nagyobb az igényeink társ keresés során, emiatt is várunk el többet és biztos emiatt van sok lúzer a világban.


Elvárásaim:


- kedves, figyelmes

- elfogadó

- csinos vékony szép arcú.

- saját egzisztencia, saját lakás

- diplomája legyen lehetőleg

- házias, tudjon főzni

- intelligens, okos legyen.

- jó lenne ha szűz lenne, de nem elvárás, viszont 2, 3 partnernél több ne legyen neki az életében.


Amit én tudok nyújtani:


- saját lakásom egzisztenciám van

- 1 lánnyal voltam eddig

- diplomával rendelkezem (szociológia)

- kedves figyelmes vagyok

- van humorárzékem


2017. aug. 29. 15:18
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Kedves vagyok, figyelmes és elfogadó. Az arcomat is szépnek mondják, szerintem az alakom is elfogadható. Viszont nem lakásom van, hanem házam (örököltem). Diplomám sajna nincs, "csak" 2 szakmám, de ha csak az egyikben dolgozom, akkor is 2x annyit keresek mint te a szociológia diplomáddal. :D nagy kár, lecsúsztam rólad, pedig nyilván egy főnyeremény vagy. :D
2017. aug. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!