Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érez még így valaki rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez még így valaki rajtam kívül? Mennyire nehéz párt találni ilyen hatalmas (? ) elvárásokkal?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje szingli vagyok és fura érzések kavarognak bennem a miértekkel kapcsolatosan. Úgy gondolom, hogy nekem csak egy olyan társ kéne, akivel nem csak szimplán megoldjuk a hétköznapi problémákat és szépen eléldegéljünk egymás mellett, hanem a legfontosabb, hogy kölcsönösen inspiráljuk egymást. A legnagyobb értéknek az utazást/természetjárást, kreativitást, tanulást, egy csipetnyi őrültséget és a környezet iránti nyitottságot tartom. Megbolondulok négy fal között, és utálom úgy álomra hajtani a fejem, hogy úgy érzem, hogy a sem fejlődtem semmit. A pénzem javát ezekre szeretném fordítani és ehhez az kell, hogy étel/ruházkodás/tárgyak terén kicsit szerényebben éljek, szépen szólva a fogyasztói társadalomtól kissé elsodoródjak. Ha valakinek megnyílok ilyen téren általában őrültnek/szektásnak néznek, vagy csodálnak, ez a két véglet van. Akik hasonló cipőben járnak és értik, hogy miről beszélek, azoknak mi a tapasztalatuk? Nagy elvárások ezek? Nehézkes párt találni, érdemes élből elhajtani az udvarlókat, akikről úgy érzem, hogy nem ilyenek?
2017. ápr. 3. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Magyarul hippi keres hippit?
2017. ápr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Felületes tudásom van a hippikről, szóval nem merek kijelenteni ez ügyben semmit sem. :D
2017. ápr. 3. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:

az szerintem is nagyon fontos, hogy a másikat előremozdítsd, támogasd az életben!

DE nem a saját belátásaid szerint, hanem hagyd ő had bontakozzon ki!

sokan sajnos nem akarnak fejlődni..."az iskola után soha nem nyitok ki egy könyvet sem" mentalitással élnek és az a durva, hogy be is tartják :D

informatikusként nem tudok azonosulni ezekkel az emberekkel, de az biztos, hogy őket kerüld el :)

talán egy világjáró élelmes embert kellene találnod aki ugyanúgy látja a világot ahogy te :)


24F

2017. ápr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van remény. Én ilyen vagyok, a párom is megtaláltam, szintén ilyesmi volt, de mellettem alakult még, és amúgy pont informatikus, szóval még ez sem kizáró.Most mondjuk babák miatt világjárást kicsit szögre akasztottam, de van helyette más inspiráló dolog együtt...Ne add fel.Én ma úgy tettem fel a kérdést egy bizonyos baráti ügy kapcsán, hogy nem igaz, ma már alig találok olyat, aki nem csak fogyasztó... őszintén szomorú lettem.. A vicc az, hogy a szerényebben élés az régen a tök normális igényességű élet volt, most lett ilyen eszement luxus elvárás szerintem...
2017. ápr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én meg akkor örülnék meg, ha mindig utazni kellene valahova és nem lehetnék otthon a 4 fal között.
2017. ápr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!