Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik elvárásokkal rendelkező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik elvárásokkal rendelkező nő talál előbb párt?

Figyelt kérdés
Aki kedves mély érzelmű visszafogott feminin jellegű pasit szeretne vagy aki határozott magabiztos domináns férfit keres, melyikből van több?
2017. máj. 26. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
az, amelyik többet jár emberek közé!
2017. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amelyiknek nagyobb a melle.
2017. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a nőtől függ. Ha tudja mit akar és ennek megfelelően céltudatosan keres, akkor csak rajta múlik, hogy mikor talál megfelelő társat. Én határozott, magabiztos, domináns férfit kerestem, és nagyjából semennyi időbe sem telt, hogy találjak ilyet. És ebben egyedül csak az segített, hogy tudtam, mit akarok, és nem féltem tenni is az ügy érdekében.
2017. máj. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt dolgom mindkét típussal (mindkettő rohadt idegesítő volt egy idő után), de nem én kerestem őket, ők jöttek hozzám, úgyhogy fogalmam sincs. Ja, elég nagyok a melleim. :)

Viccet félretéve nem hiszem, hogy ezen múlik, hogy mikor talál valaki párt.

2017. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!