Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki évek óta nem talál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki évek óta nem talál párt, miért ne lenne jogos, hogy gyűlöli a nőket?

Figyelt kérdés

Van egy közeli barátom, akivel tini korunk óta együtt csinálunk kb. mindent, de ő soha nem volt sajnos szerencsés a csajoknál. Persze a szerencse az nem egy jó szó - a helyzet inkább az, hogy én egy női szemmel vonzó férfi vagyok, amíg ő őszintén megmondom egyáltalán nem szép, ha sportolna vagy valami sem változtatna ezen jelentősen sajnos, az arca csúnya, bőre fehér.


Tudom, mi jön most, változtasson a személyiségén, csakhogy ez nem ilyen egyszerű szerintem, ezen a közelmúltban gondolkodtam el én is. Hiszen könnyen mondom én, akinek soha nem kellett igazán tennem azért, hogy csinos barátnőm legyen, hogy szedje össze magát és legyen önbizalma...miből? Miből szedjen bátorságot, ha ő nem kapta meg azokat a pozitív visszajelzéseket, amiket és megkaptam úgy, hogy szinte alig kellett ezért tennem valamit? Már egy jó ideje azt mondja, hogy nem is akar együtt lenni lánnyal (még szűz), ami nyilvánvalóan kamu, csak menekülés a helyzetből. De mégis mit tegyen, hogy ha ezt dobta neki a gép, nem teljesen érthető, hogy ez a mellőzöttség szükségszerűen indulatokat szül? Gimiben, amikor próbálkozott csajoknál még volt, hogy meg is alázták. 26-ok vagyunk.


2017. márc. 30. 13:01
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
90%
Mindenkinek jogaban all hulyenek es savanyunak.lenni. Es onmagat bezarni az ordogi korbe. Az idiota monologod mar el se olvasom...egy kupac a tobbi sirankozo szuzike irasaval
2017. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
88%

persze könnyű másokra fogni a saját sikertelenségünket...

ha tenne magáért, akkor igenis lenne, lehet ilyen külsővel is simán találhatna barátnőt, lehet ha változtatna, tenne érte akkor lenne sikeresebb...


na másokra fogja a saját hülyeségét...


én ismerek olyan srácot aki helyesebb, több témában tájékozottabb, mint én, izmosabb!

még sincs barátnője, mert fél a csajoktól, egyszerűen leblokkol...

én meg hátrányosabb külsővel simán tudok ismerkedni, csak én nem félek a lányoktól...


24F

2017. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
95%
A gyülölködés, gyülölet szerinted BÁRKIVEL!!! szemben is JOGOS lehet? (olyanokkal szemben is akiket nem is ismer?) Ez inkább a betegség kategoria!!!!!
2017. márc. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
94%
Nem olvastam el a nyavalygás áradatot, csak a kérdésre válaszolnék. Senki nem mondta, hogy a sok "kedves, rendes" kisfiúnak nincs joga gyűlölni a nőket. Van. Nyugodtan, ha ők ettől jobban érzik magukat. Ez a nőket marhára nem érdekli, mert legtöbbjük férfit keres párnak és nem picsogó, önsajnáló veszteseket.
2017. márc. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
47%

Eléggé gáz helyzet ez. Én is hasonló vagyok, de jó képpel (sok nő szerint), normál alkattal, magassággal, humorral, jó körülményekkel.

Önbizalmam viszont nem igazán van, mert van egy önértékelési gondom is (amikor jókat mondanak rólam mindig megmagyarázom magamnak, hogy miért nem igaz, meg hogy mi lehetet ennek a hátterében). Kapok pozitív visszajelzéseket, de nincs egy lány aki úgy rendesen komolyan felbiztasson, mert bár tetszem párnak, de mindig van egy macsóbb akit inkább választanak...

Valószínűleg ez arra vezethető vissza, hogy többször voltam iskolában "új fiú" és aki volt, az tudja hogy ilyenkor mindenkitől kapja az ívet...

Ráadásul nagyon nem vagyok szokványos (nem bámulok focit, sőt kb semmilyen sport nézése nem érdekel, átlagban 5 ujjamon meg tudom számolni évente hányszor iszom alkoholt, cigi sincs, mainstream zenei ízlés sem, sem nagy arc)

Így marad a szexpartnerség, ahonnan jövő visszajelzéseket ha normális önértékelésű emberként fognám, már azt kéne hinnem hogy minden nő engem akar, és mekkora kan vagyok... de nem hiszem.


Talán valamivel be kéne kábítani magát, ami elnyomja a gátlásokat, bizony nem véletlenül piál(vagy füvezik) annyi férfi a csajozásra, én is egészen felszabadulok ha becsiccsentek

2017. márc. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
89%

Magát kellene jogosan utálnia.


Nem a külseje miatt, hanem a szerencsétlen béna hozzáállása miatt.


Pont ilyen korú srácot ismerek vörös haj, fehér bőr, 190 magas, 90kg, nem izmos.


Már ideges lettem a sok kifogásától. Az arca helyes lehetne, a válla széles, magas, nem kopaszodik. De nem edz egy kicsit sem, zsákruhákat hord, nem vágat normális frizurát, nem akar jól kinézni.


Én kifejezetten mérges vagyok erre, mert 16 éves koromig csúfoltak, összekaptam magam és dögös lettem. Jó a hajam, jók a ruháim, szinten tartom a testem, megcsináltattam a fogaim, néha néha lefújatom magam barnára is.


Maradjon csak szűz, amíg önsajnáltató változásra képtelen gyerek.



Mindenki ássa el magát, aki kicsit is butább vagy kevésbé szerencsés genetikájú? Nem. Olvasson az ember, tanulja meg az előnyös megjelenés szabályait és hozza ki magából a legtöbbet.


Ezerszer elmondtam neki, de folyton panaszkodott tovább. Már nem beszélünk.


Ja és kicsiben kell kezdeni az önbizalmat. Egy szín ami jól áll neki, egy kis idő a napon, egy előnyös frizura az arcához, ing, nadrág, cipő, táska, óra. Szépen fokozatosan fogják dicsérni, többször néznek majd rá, mosolyognak. Innen kezdődik az önbizalomépítés.

2017. márc. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
70%
Kiscsávó, senkit nem érdekel a nyomorod, meg hogy szerinted mi a jogos. Neked jogod van gyűlölni a nőket, a nőknek meg szerencsére joga van leszarni téged meg a hozzád hasonlókat. Pont.
2017. márc. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
16%

"Már egy jó ideje azt mondja, hogy nem is akar együtt lenni lánnyal (még szűz), ami nyilvánvalóan kamu, csak menekülés a helyzetből."


Akkor ezek szerint feladta. Ki mondta, hogy gyűlöli a nőket?


"De mégis mit tegyen,..."


Várjon egy kicsit. A fiatal nők valóban kiválogathatják maguk között a legjobb férfiakat, de ez a kiváltságos helyzetük szépen lassan elmúlik úgy 30 körül és nincs mese, olyan férfiakat is be kell vállalniuk, akikre korábban ránézni sem voltak hajlandóak.

2017. márc. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
84%
Jogosnak jogos,de akkor a nők részéről is jogos,hogy nem állnak le egy hímsoviniszta disznóval.
2017. márc. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

1#, 4#, lefogadnám bármibe, hogy a tipikus magukról sokat képzelő, akaratos, semmilyen "női" fajt agjai vagytok. Nem csoda, hogy a szexen túl semmit nem vagytok képesek adni, az empátiát, együttérzést (egy olyannal szemben is, aki első látásra ellenszenves) meg csak hangoztatjátok, de fogalmatok sincs róla, hogy mi az. Én is aláztam haveromat jó ideig, amíg el nem gondolkodtam a valódi helyzetén.


Nem azt állítom ti fogyatékkal élők, hogy igaza van abban, hogy gyűlölni valóak a nők, de az indulatai jogosak lehetnek, amennyiben egyedül visszautasítást kapott egész eddigi élete során.


Ha meg igazi férfiról beszélsz, akkor kérlek definiáld, hogy számodra mi az.

2017. márc. 30. 13:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!