Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki évek óta nem talál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki évek óta nem talál párt, miért ne lenne jogos, hogy gyűlöli a nőket?

Figyelt kérdés

Van egy közeli barátom, akivel tini korunk óta együtt csinálunk kb. mindent, de ő soha nem volt sajnos szerencsés a csajoknál. Persze a szerencse az nem egy jó szó - a helyzet inkább az, hogy én egy női szemmel vonzó férfi vagyok, amíg ő őszintén megmondom egyáltalán nem szép, ha sportolna vagy valami sem változtatna ezen jelentősen sajnos, az arca csúnya, bőre fehér.


Tudom, mi jön most, változtasson a személyiségén, csakhogy ez nem ilyen egyszerű szerintem, ezen a közelmúltban gondolkodtam el én is. Hiszen könnyen mondom én, akinek soha nem kellett igazán tennem azért, hogy csinos barátnőm legyen, hogy szedje össze magát és legyen önbizalma...miből? Miből szedjen bátorságot, ha ő nem kapta meg azokat a pozitív visszajelzéseket, amiket és megkaptam úgy, hogy szinte alig kellett ezért tennem valamit? Már egy jó ideje azt mondja, hogy nem is akar együtt lenni lánnyal (még szűz), ami nyilvánvalóan kamu, csak menekülés a helyzetből. De mégis mit tegyen, hogy ha ezt dobta neki a gép, nem teljesen érthető, hogy ez a mellőzöttség szükségszerűen indulatokat szül? Gimiben, amikor próbálkozott csajoknál még volt, hogy meg is alázták. 26-ok vagyunk.


2017. márc. 30. 13:01
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
92%
Azért nem jogos, mert nem a nők (egyenként vagy kollektíve) tehetnek róla.
2017. márc. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Még egyszer mondom a nehéz felfogásúak kedvéért: nem az a téma, hogy mennyire jogos a nők iránti utálata, mert az valóban túlzó, hanem mennyire érthetőek az indulatai, az helyzete? Én sem gyűlölöm kollektíven a nőket, legfeljebb az ide trollkodó fajtát vetem meg, de hát velük nincs is dolgom, se testileg, szellemileg meg főleg.
2017. márc. 30. 13:39
 13/41 anonim ***** válasza:
94%
Ha egy nő sem akar vele lenni, akkor elgondolkodnék, hogy esetleg nem a nőkben van a hiba...
2017. márc. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
94%

Haverod, ja persze.

Annyira legyél már gerinces, hogy a saját nevedben írsz ki kérdést.

Ez a "haveromnak van egy problémája, de én kérdezek" már ezer éve is ciki volt.


Azt pedig csak hiszed, hogy jó külsővel semmit se kell tenni, hogy valakinek legyen nője. Főleg, ha utána meg is akarja tartani.


Egyébként: nem jogos, hogy gyűlöli a nőket.

De az jogos, hogy egy nőgyűlölő pasival egy nő sem akar szóba állni se. Ki az az agyhalott, aki olyan pasit akar magának, aki már azért gyűlöli, hogy puncija van??

Egyáltalán minek neki barátnő? Hogy legyen kín kitölteni a haragját? Vagy legyen mibe a farkát verni? Esetleg mindkettő?

Nahát, ki hinné, hogy egy nő sem erre áhítozik...

2017. márc. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
97%

"A kérdező kommentje:Még egyszer mondom a nehéz felfogásúak kedvéért: nem az a téma, hogy mennyire jogos a nők iránti utálata,..."

No ez nagyon érdekes! " Ha valaki évek óta nem talál párt, miért ne lenne jogos, hogy gyűlöli a nőket?" Nem ez volt a kérdésed?????

Most akkor nekem nagyon nehéz a felfogásom, vagy te hablatyolsz össze-vissza?

2017. márc. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, tegyél már rendet a fejedben. Te itt le fogyatékosozol mindenkit, mondván nem az a kérdés hogy mennyire jogos a nők iránti utálata....Nos, nézzél már fel légyszíves a vastagon szedett kérdésre...Köszike.


Tehát az volt a kérdésed, hogy miért ne lenne jogos a nőgyűlölete. Elmondták többen is. Azért mert nem a nők tehetnek az ő nyomoráról. Ennyi. És bármennyire is hihetetlen, nem kötelező bárkivel együtt járni szánalomból vagy megértésből. Velem sem jártak soha jó pasik, mert nem vagyok jó nő. Érdekes módon mégsem gyűlölöm őket.


Önbizalmat magából építsen, ne mások visszajelzéseiből. Érdekes személyiség? Van hobbija? Miben jó, mik az erősségei, mik érdeklik? Jó vele beszélgetni? Vannak tervei, céljai és dolgozik ezek megvalósításán? Sikeres emberként definiálja magát?


Amúgy nyilván rólad van szó és nem egy barátodról, de ez okés, ha így könnyebben megy.

2017. márc. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
92%
Arról nem is beszélve, hogy bármilyen ronda pasiból ki lehet hozni egy átlagosat a megfelelő öltözékkel, frizurával, borostával, sporttal, fogászati beavatkozással (feltételezve, hogy nincs semmi testi fogyatékossága, ami deformálta az arcát) + nem árt a humorérzék is és a tájékozottság több témát illetően, hogy legalább jó társaság legyen. Abban értek egyet veled, hogy a sok negatív tapasztalat miatt nehéz motivációt találni a változtatásra. Viszont vannak azok a férfiak, akiket pont ezek a nyomorult körülmények ösztönöznek és kitörnek belőle. És van a haverod, aki inkább eldönti, hogy utálja a nőket, így pedig még lejjebb csúszik.
2017. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
97%

Nem, tokre nem erthetoek az indulatai.

Nekem is lett volna BOVEN okom megvetni a ferfiakat, mert kihasznaltak, ott rugtak belem ahol tudtak...

Erdekes, erot tudtam venni magamon es nem letten ilyen megkeseredett szerencsere, nem mellesleg parom sem lenne.

De csak simogasd a lelket a "baratodnak" es helyeselj neki, hadd legyen meg jobban savanyu.

2017. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
14%
Mindenkit lepontoztam a 8-as válaszoló kivételével.
2017. márc. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
95%

"nem vagytok képesek adni, az empátiát, együttérzést (egy olyannal szemben is, aki első látásra ellenszenves) meg csak hangoztatjátok, de fogalmatok sincs róla, hogy mi az."


Áruld már el nekem, hogy mégis mi a faxért kéne egy gyűlölettől fortyogó embernek, akinek sötétebb az aurája mint az alvilágnak, kinyalni a seggét?!

2017. márc. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!