Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki évek óta nem talál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki évek óta nem talál párt, miért ne lenne jogos, hogy gyűlöli a nőket?

Figyelt kérdés

Van egy közeli barátom, akivel tini korunk óta együtt csinálunk kb. mindent, de ő soha nem volt sajnos szerencsés a csajoknál. Persze a szerencse az nem egy jó szó - a helyzet inkább az, hogy én egy női szemmel vonzó férfi vagyok, amíg ő őszintén megmondom egyáltalán nem szép, ha sportolna vagy valami sem változtatna ezen jelentősen sajnos, az arca csúnya, bőre fehér.


Tudom, mi jön most, változtasson a személyiségén, csakhogy ez nem ilyen egyszerű szerintem, ezen a közelmúltban gondolkodtam el én is. Hiszen könnyen mondom én, akinek soha nem kellett igazán tennem azért, hogy csinos barátnőm legyen, hogy szedje össze magát és legyen önbizalma...miből? Miből szedjen bátorságot, ha ő nem kapta meg azokat a pozitív visszajelzéseket, amiket és megkaptam úgy, hogy szinte alig kellett ezért tennem valamit? Már egy jó ideje azt mondja, hogy nem is akar együtt lenni lánnyal (még szűz), ami nyilvánvalóan kamu, csak menekülés a helyzetből. De mégis mit tegyen, hogy ha ezt dobta neki a gép, nem teljesen érthető, hogy ez a mellőzöttség szükségszerűen indulatokat szül? Gimiben, amikor próbálkozott csajoknál még volt, hogy meg is alázták. 26-ok vagyunk.


2017. márc. 30. 13:01
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
89%

Gyűlölködhetsz ahogy akarsz, a női nemet nem fogja hatalmas veszteség érni, max a saját életedet keseríted meg...

Bár ha ez azt jelenti, hogy elkezdesz mocskolódni is, akkor ne lepődj meg, ha nem leszel túl népszerű a normális emberek körében.

2017. márc. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg ilyen nehéz felfogni, hogy nem is rólam van szó a kérdésben?.. Aki itt arra tippelget, hogy pedig így van, talán gondolja már végig a hülye fejével, hogy egy névtelen oldalon miért ne írnám ki magam nevében a kérdést?
2017. márc. 30. 14:40
 23/41 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, senki nem hiszi el hogy a haverja vagy. Ha te annyira népszerű lennél a csajoknál, nem gyűlölködnél itt ennyire :D Ez ugyanolyan mint a tegnapi népszerű gazdag jóképű sportoló, aki sajnálja a ronda pasikat. :D Akkora kamu volt, hogy 5 perc után törölték :D
2017. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
95%
"nem vagytok képesek adni, az empátiát, együttérzést (egy olyannal szemben is, aki első látásra ellenszenves) " Ahha, szóval ezzel kb azt mondod, hogy járjunk egy olyan pasival aki semmi érdekeset nem tud adni, szerencsètlen, minden hibája miatt a nőket okolja stb stb. Szánalomból nem fogok olyan emberrel járni akit nem szeretek, főleg nem lefeküdni vele. Mint elöttem is írták, nem másban kéne keresni a hibát, vagy mást okolni a saját nyomorunk miatt, hanem változtatni. Ha te tényleg nem a kèrdező vagy, hanem a barátja, akkor meg duplán sajnálom a srácot, mert te csak adod alá a lovat, ahelyett hogy segítenél neki, pl hogy jobban nèzzen ki, nők közelèbe vinni stb stb... Van olyan haverom aki amúgy egyáltalán nem nézne ki jól, de ő kihozza a maximumot is abból amit kapott, nem pedig siránkozik.. De tudjátok mit.. Ilyen hozzáállással jobban is teszitek, legalább nem viszitek tovább ezeket a géneket...Senki se fog megsajnálni téged, mindenkinek van elèg gondja...
2017. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem találsz állást, akkor is a munkaadókat szidod, ahelyett hogy megfelelő végzettséget és tapasztalatokat szereznél?
2017. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
92%

>De mégis mit tegyen, hogy ha ezt dobta neki a gép


Azt, amit én: változtasson magán. Hosszú évek keserves munkájával, kíméletlen önkritikával, magában és nem másban keresnve sem az okokat, hibákat, sem a megoldást. Az eredmény: önismeret, önazonosság, önbizalom.

2017. márc. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
85%

Kiegészítés a #30-as válaszomhoz:


Az volt a kérdésed, hogy honnan vegye a motivációt. Onnan vegye, hogy nézze meg a lehetőségeit:

1. elfogadja, hogy ezt dobta a gép --> tehetetlen áldozat marad a saját szemében, utálja magát, és gyűlöli a nőket és az életet, mert nem kapja meg, ami neki JÁR

2. kitart amellett, hogy hogy nem ezt akarja, és a nehézségek és rossz tapasztalatok ellenére törekszik arra, hogy megismerje saját magát, építeni tudjon a saját értékeire és megtalálja az értékeket másokban


Miért fogadják el olyan sokan az első lehetőséget? Azért, mert könnyű és kényelmes.

2017. márc. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
94%
Most akkor én is jogosan gyűlöljem az összes férfit, mert szerencsétlen fejszerkezettel áldott meg a genetika, és emiatt mindenki csak bántott, én voltam az osztály rondája? Mert mindig a barátnőim kellettek a pasiknak, nem én? Akár tehetném ezt is, de ehelyett bomba testet csináltam magamnak és ki is hangsúlyozom csinos ruhákkal, olyan hajat vágattam és festettem magamnak ami tökéletesen passzol az arcomhoz, sminkkel tűrhetővé varázsolom az arcom, folyamatban van a fogszabályzás, megműttettem a szememet is, mert minden szemüveg ótvarul állt a fejemen. Emellett kedves vagyok és nyitott és voila! gond egy szál se a pasizással. Míg régen a hóhérnak sem kellettem, most már mindenki megfordul utánam az utcán. Javaslom ezt a hozzáállást a barátodnak is. :D
2017. márc. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
A gyűlölködés mindig a gyűlölködő nyomora. Mást ez nem érint, kizárólag azt, aki nem látja be a saját felelősségét és hibáját egy helyzetet illetően. Persze szíve joga, csak épp értelme nincs. Én is rinyálhattam volna sokáig, hogy engem miért csak a manipulatív g..ci férfiak találnak meg, de inkább elgondolkodtam rajta, hogy talán nekem kellene tennem magamért, mert más nem fog.
2017. márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
49%
Persze, igaz, hogy sokan a saját sikertelenségüket másra hárítják, de azért valljuk már be azt is, hogy ha sosem kapsz pozitív feedbacket, akkor miből meríts erőt a belső motivációd fenntartásához, hogy még jobbá tedd magad? Tehát kellenek a külső pozitív visszacsatolások ehhez. Könnyű mondani azoknak, akik tényleg szerencsétlenek, hogy változtass magadon...igen, kell, de ha nem kap ebben a változtatási folyamatban dicséretet, bíztatást, hogy jó úton halad, akkor nincs mihez viszonyítani a fejlődését. Magyarul ott van, ahol a part szakad. 29F
2017. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!