Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki évek óta nem talál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki évek óta nem talál párt, miért ne lenne jogos, hogy gyűlöli a nőket?

Figyelt kérdés

Van egy közeli barátom, akivel tini korunk óta együtt csinálunk kb. mindent, de ő soha nem volt sajnos szerencsés a csajoknál. Persze a szerencse az nem egy jó szó - a helyzet inkább az, hogy én egy női szemmel vonzó férfi vagyok, amíg ő őszintén megmondom egyáltalán nem szép, ha sportolna vagy valami sem változtatna ezen jelentősen sajnos, az arca csúnya, bőre fehér.


Tudom, mi jön most, változtasson a személyiségén, csakhogy ez nem ilyen egyszerű szerintem, ezen a közelmúltban gondolkodtam el én is. Hiszen könnyen mondom én, akinek soha nem kellett igazán tennem azért, hogy csinos barátnőm legyen, hogy szedje össze magát és legyen önbizalma...miből? Miből szedjen bátorságot, ha ő nem kapta meg azokat a pozitív visszajelzéseket, amiket és megkaptam úgy, hogy szinte alig kellett ezért tennem valamit? Már egy jó ideje azt mondja, hogy nem is akar együtt lenni lánnyal (még szűz), ami nyilvánvalóan kamu, csak menekülés a helyzetből. De mégis mit tegyen, hogy ha ezt dobta neki a gép, nem teljesen érthető, hogy ez a mellőzöttség szükségszerűen indulatokat szül? Gimiben, amikor próbálkozott csajoknál még volt, hogy meg is alázták. 26-ok vagyunk.


2017. márc. 30. 13:01
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Ezért kell eleinte észrevenni a legapróbb sikereket is és azokra építkezni, illetve élvezni a folyamatot. De ez az élet minden területén így van (sport, zenélés, gyerekként megtanulni járni stb.) A vizualizáció is nagyon hatásos "fegyver" mindehhez. Haverokat is lehet találni, akikkel csajozni jársz és motiválnak. Manapság minden lehetőség adott a fejlődéshez.
2017. márc. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
91%

#30

De aki pozitív visszacsatolást vár egy idegentől, annál nagyon nincs rendben a szocializáció. Gondolom, vannak barátai, családja, nekik kell bátorítaniuk, de látod, a kérdező is csak oltogatta a kérdésben felmerülő srácot. Most meg ahelyett, hogy bátorítaná, segít neki utálni a nőket. Ha valakinek ilyen a környezete, azt nem ártana észrevenni, hogy ez így nincs rendjén. Ha meg nem veszi észre, akkor megette a fene az egészet.

2017. márc. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
5%

Azért vicces, hogy csak a lehetőség lett felvetve, hogy akár gyűlölHETné is a nőket.

És a kiválasztott csapat rögtön egymást erősítve, tényként írja hogy gyűlöli, felpontozza egymást, és lepontozza aki szerint nem azt mondja, vagy egyszerűen csak nem ír arról hogy gyűlöli a nőket lásd ˇˇ

2017. márc. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

24# Elég durva dolgot állítasz, ennyi erővel simán elmehetnék nácinak is barátom. Szóval szerinted az genetika, hogy valaki az őt ért benyomások miatt megkeseredik...szerintem meg ennek semmi köze a genetikához, ha nem vagy pszichopata és vannak érzelmeid, akkor bizony bármelyikünk eljuthat arra a pontra, hogy úgy érzi, nincs kiút. Ha te is azt az "elvet" vallod, hogy ami nem öl meg az megerősít, csak azt bizonyítod, hogy soha nem ért még igazán komoly tragédia, és csak nagy pofával bizonygatod a pofonegyszerű világlátásmódodat, miközben s*ggeden ott a tojáshéj.


És mondok még valamit, ahhoz, hogy ilyen állapotba kerülj, nem szükséges az, hogy, meghaljon a bátyád, rokonod, kiskutyád, bőven elég, ha a sok apró kudarcból annyi halmozódik fel, hogy a végén azt sem tudod megmondani, hogy mégis ki vagy.


Tanuljatok alázatot emberek, ne ítéljetek, hogy ne legyetek ti sem megítélve...nem vagytok ti bűntelenek.

2017. márc. 30. 19:13
 35/41 anonim ***** válasza:
84%

#33

Hol van itt feltételes mód, te szerencsétlen? Tényként közöl mindent. Nehéz lehet az élet, ha nem látogattad a nyelvtan órákat, mi?

2017. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Így van, senki nem bűntelen, de az egész női nemet gyűlölni a saját szerencsétlenségedért gáz és nem vezet sehová. Jó reggelt.
2017. márc. 31. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Lejjebb kell adni az igényeket:-)
2017. márc. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
93%

"Ha te is azt az "elvet" vallod, hogy ami nem öl meg az megerősít, csak azt bizonyítod, hogy soha nem ért még igazán komoly tragédia, és csak nagy pofával bizonygatod a pofonegyszerű világlátásmódodat, miközben s*ggeden ott a tojáshéj. "


Mert te aztán k*-rvasok mindent tudsz rólam biztos.. Igen fején találtad a szöget, az apám ès az egyik legjobb barátom is meghalt te bąrom, de nyilván csak a te nyomorod számít igazi fájdalomnak. Aki már át élt valamit az èletben az nem siránkozik, mert tudja, hogy senki se foglalkozik vele igazából, ès az egyetlen dolog amire számíthatsz az te magad vagy, szóval ha egyedül nem bírsz megbírkózni a dolgokkal és mástól várod a segítsèget, akkor ott is maradsz a gödör alján. Sajnáltathatod a haverodat vagy magad, nem fog veled senki se foglalkozni, aki nem akarja azon nem is lehet segíteni. Ezen felül engem is bą-sztattak egész egyetemig a ruháimmal/kinézetemmel, utána a saját keresetemből csináltattam meg a fogaimat ill az orromat, nem pedig itt sírtam mint te, kedves kérdező. Ellentétben veled vagy a haveroddal, vagy tudom is kivel, èn önerőmből fejlesztettem magam, megtanultam, hogy mindig lehet szarabb az életben, de el kell viselni, és ki kell mászni belőle, Ennyi. Csak az a gyenge, aki hagyja magát. De gyerünk, nyomasd csak tovább az önsajnálatodat, ès őszintèn szólva baromira nem fog érdekelni a reakciód, nyilván megint kifogásokat fogsz írni, és mindenki hibás persze csak te nem, csak veled b*szott ki az élet ennyire az élet. Elárulok valamit. többmint 7 milliárd ember él a földön és mindenkinek megvan a gondja/baja, és sok olyan ember van a földön akinek a nyomora rosszabb mint a tièd, vagy az enyém, csak nem látod, mert nem mutatják ki... Lehet ez az egyik csoport/osztálytársad, egy nő a buszon stb stb. Ameddig nem jártál más cipőjében, nincs jogod a saját fájdalmadat többre értékelni az övéknél.

2017. márc. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
38# Én nem írok kifogást, mivel számtalanszor leírtam, hogy nem is rólam van szó a kérdésben. Amit írsz meg tudom érteni, és sajnálom, hogy elveszítettél számodra nagyon fontos embereket. Viszont pokoli lehet úgy élni, hogy érzelmileg bezársz, mert nem vagy elég erős ahhoz, hogy mert kimutatni a gyengeségeidet.
2017. márc. 31. 19:11
 40/41 A kérdező kommentje:
*merd
2017. márc. 31. 19:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!