Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van remény ilyen elvárásokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van remény ilyen elvárásokkal társat találni? 34F

Figyelt kérdés

Szerintem nekünk férfiaknak nagyobb az igényeink társ keresés során, emiatt is várunk el többet és biztos emiatt van sok lúzer a világban.


Elvárásaim:


- kedves, figyelmes

- elfogadó

- csinos vékony szép arcú.

- saját egzisztencia, saját lakás

- diplomája legyen lehetőleg

- házias, tudjon főzni

- intelligens, okos legyen.

- jó lenne ha szűz lenne, de nem elvárás, viszont 2, 3 partnernél több ne legyen neki az életében.


Amit én tudok nyújtani:


- saját lakásom egzisztenciám van

- 1 lánnyal voltam eddig

- diplomával rendelkezem (szociológia)

- kedves figyelmes vagyok

- van humorárzékem


2017. aug. 29. 15:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

8-as, telitalálat!

Nincs egyéb hozzáfűznivalóm...

2017. aug. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 D. Brasco ***** válasza:
+1 a nyolcasnak!
2017. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

És még szerény is vagy, nem? Te tudsz főzni, házias vagy? Jól nézel ki, vagy egy férfinál az is jó, ha az ördögtől egy fokkal szebb?

Hogy egy lánnyal voltál, nem jelent semmit, azt meg, hogy mennyire vagy kedves, figyelmes, majd a csaj leszűri, de a kérdésed alapján naaagyon az lehetsz.

Te most szerelmet akarsz vagy valami üzletet?

2017. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hittem nekem nagyok az elvárásaim a férfiak iránt azért nincs kapcsolatom,de ezt a kérdést olvasva rájöttem,hogy nincsenek nagy elvárásaim, ahhoz képest,mint amiket te elvársz egy nőtől.

Őszintén ha neked van saját lakásod miért várod el,hogy a lánynak is legyen? Nem értem a logikát.

Diploma jajj... sokan a seggükbe dughatják a diplomájukat. Rokonomnak is titkolnia kellett,mert nem vették volna fel a gyárba dolgozni.



szűz vagyok

vékony

kedves,figyelmes

főzni nem igen főztem,nem voltam ráutalva,de vannak jó recept könyvek gyorsan tanulok


de sajnos mivel nem vagyok diplomás és saját lakásom sincs így kiestem :DDDD basszus..



24/L

2017. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Lehet találni de nagyon nehéz lesz megtalálnod ezt a lányt,sok sikert!
2017. aug. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Szállj már le kicsit a való életbe, okos legyen, vékony legyen, jól keressen és főzzön is a napi 24 óra nem elég erre ember.
2017. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
sajnos elore boritekolom neked, hogy az az 1-es szam nem igen fog gyarapodni... tudod mid van neked? borzaszto szociális skilljeid... egyelore ott tartasz, hogy az emberek szimplan nevetnej rajtad, es meg ezen a ponton sem veszed eszre magad, a kerdes onmaga, mikozben fogalmaztal, szerintem meg a jeghegy csucsa... bar arra is 50% -ot adok, hogy csak trollkerdes ez.
2017. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Milyen álomvilágban élsz te? Ha szeretnél társat, jóval lejjebb kell adnod az elvárásokból. Ha...ha létezik ilyen nő ( kétlem hogy szingli lenne) biztos nem téged választana.
2017. aug. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
34 évesen reálisan az elvált anyukák között keresgélhetsz.
2017. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Írd le a havi nettod, hol a lakas vagy M2 árakat a kornyeken es mit dolgozol. Hova jársz nyaralni,milyen autód van stb.


Hihetetlen sokat vársz el

2017. aug. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!