Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van remény ilyen elvárásokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van remény ilyen elvárásokkal társat találni? 34F

Figyelt kérdés

Szerintem nekünk férfiaknak nagyobb az igényeink társ keresés során, emiatt is várunk el többet és biztos emiatt van sok lúzer a világban.


Elvárásaim:


- kedves, figyelmes

- elfogadó

- csinos vékony szép arcú.

- saját egzisztencia, saját lakás

- diplomája legyen lehetőleg

- házias, tudjon főzni

- intelligens, okos legyen.

- jó lenne ha szűz lenne, de nem elvárás, viszont 2, 3 partnernél több ne legyen neki az életében.


Amit én tudok nyújtani:


- saját lakásom egzisztenciám van

- 1 lánnyal voltam eddig

- diplomával rendelkezem (szociológia)

- kedves figyelmes vagyok

- van humorárzékem


2017. aug. 29. 15:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%

Szociológia diploma :D Pff, büfészak :D

Üdv, az orvosiról :D

2017. aug. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Remény mindig van, de baromi nehéz lesz. Ha szűz nőt akarsz, akkor a 13 évesek között keresgéllj, de azoknak meg nincs diplomájuk.
2017. aug. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.

Nem azért, mert nem létezik ilyen nő, hanem mert az elvárásaidhoz képest karcsú amit nyújtasz.

2017. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
3. Van ismerős aki kevesebbet nyújtott és jobbat kapott, szóval ez nem mérvadó.
2017. aug. 29. 15:23
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért írtad ki a kérdést? Hajrá!
2017. aug. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

szűz diplomás bombatestű nő, akinek remek melója van, saját kérója van, pénze, stb.. ?!


ha ilyen nő kell, akkor kevés amit te nyújtasz...

2017. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

6. "jó lenne ha szűz lenne, de nem elvárás, viszont 2, 3 partnernél több ne legyen neki az életében. "


(nem elvárás csak jó lenne.........)

2017. aug. 29. 15:38
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

Tényleg, áruljátok már el, hogy mit csináltok a diplomával, miért van mindenki ennyire ráfeszülve. Amíg nem vagytok otthon addig a másik azzal maszturbál vagy mi?

Egyébként szokták mondani, hogy a remény hal meg utoljára, de a stílus és hozzáállás amit képviselsz nőknél is nevetséges szokott lenni nemhogy férfinál.

Úgy álltok az egészhez mint valami ételrecepthez amihez bevásárlólistát kell írni, hogy mi van meg otthon és mi az ami hiányzik. Mindig úgy voltam vele, hogy az intelligens ember nem támaszt tényszerű elvárásokat a másikkal szemben. Találkoznak, beszélgetnek, megismerik egymást és vagy úgy érzik, hogy el tudják egymással képzelni a dolgot vagy nem érzik ezt.


Senki ne akarja bemesélni nekem, hogy olyan emberrel képtelen lenne együtt lenni akivel minden szempontból passzol, nagyon jól érzi magát a közelében, vonzó számára külsőre, hiányzik a búcsú után egy órával is, de mivel nincs diploma, nincs kapcsolat mert nekem vaaan. Diplomás emberek így gondolkodnak és ezek után intelligensnek mondják magukat kb. önmaguk paródiájává válnak. Nem véletlen, hogy nem tartom többre őket semmivel, pont mert mindössze annyit jelent egy diploma megléte, hogy szeretett magolni és seggelni az előadásokon.


Ennek ellenére az első mondatod is elég érdekes. Általánosítás, méghozzá téves is és saját magadat egy picivel többre tartod mint szükséges lenne úgy érzem.

2017. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen nők, de nekik te bőven kevés vagy.
2017. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szociológián én is felnevettem xD


Amúgy túl nagyok az elvárásaid, ahhoz képest amit tudsz nyújtani. A lakásodat meg biztos apuciék vették vagy örökölted, mert hogy szociológusként abból a 120 ezerből nem tudtál önerőből venni, az is hétszentség. És elvárod a nőtől, hogy neki is legyen saját lakása. És mi van ha ő mondjuk egy ügyvédnő és megkereste magának a lakás árát? Akkor is egyenrangúnak tartanád vele magad?

2017. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!