Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem bírom tovább barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom tovább barátnő nélkül! Beleőrülök! Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Eddig évekig jól bírtam a hiányát, de az elmúlt napokban kamatostul jött vissza egyszerre minden elfojtott szexuális érzés és iszonyat rossz most a közérzetem. Főleg, hogy ez az első nyaram, amikor ténylegesen kimozdultam a házból és azt látom, hogy mindenfele szép csajok kényeztetik a vonzó pasijukat. Huszonéves vagyok és természetesen szűz. Néhány napja voltam fodrásznál és csak attól zavarba jöttem és felállt a farkam, hogy a csaj az ujjaival megtámasztotta a halántékomat miközben igazította a hajamat. Nagyon finom illata volt és arra gondoltam, hogy egy hozzám hasonló nyikhaj senkinek max ennyi adatik meg, hogy nők közelébe kerüljön. Csak néztem magam elé és kapkodtam a levegőt. A korábbi szociális elszigeteltségem és introvertált személyiségem természetesen nem ok, hanem következmény a társkeresés szempontjából. Nem vagyok vonzó pasi, ennyit elég is elmondanom. Akit érdekel - de csakis lányoknak! - annak privátban leírhatom részletesebben, amennyiben van rá igény. Szóval elég rosszul érzem magamat. Az elfojtott érzéseim és a szexuális élet hiánya minden másra kihatással van, beleértve a tanulást (egy szakról már kibuktam) valamint az általános közérzetet (motiválatlan, lusta és állandóan fáradt/fásult vagyok). Nem tudom, hogy van-e hasonló sorstársam, valakinek sikerült-e ilyen mélyről felmásznia a csúcsra és ha igen, akkor mily módon. Mindenféle kommentet szívesen olvasok, lehetőleg őszintét.

2017. aug. 8. 12:22
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
100%

Neked szerintem csak sexre lett hirtelen igényed

elmész prostihoz és el van intézve

a mostani nőkről ne is igazán álmodozz, ha nemvagy jóképű vagy pénzes, szóba se állnak veled

átlagos pasiként kereken 0 az esélyed, egy jó nagy kövér 0 és ez még a legoptimistább becslés volt

de felőlem csajozgathatsz, ne törődj a jótanácsokkal, majd másfél miliárd elutasítás meghozza neked is a jobbik eszedet neféljcsak

és tényleg bődületes hogy mennyivel több a férfi mint a nő, elég csak szétnézni egy társkeresőn, egy nőre minimum 200 pasas jut

megnéztem én is a népszámlálási adatokat, úgy 40 éves korig sokkal több a férfi mint a nő

persze az ellenérdekelt fél ezt még magának se ismerné be, mert igencsak kilógna az a bizonyos lóláb

a két tény tagadó idióta trollnak meg nyomtam én is mínuszt, ez a 49. válaszadó olyan irtózatosan sötét ostoba, elkéne neki egy fekete lyuk oda hogy világítson

2018. okt. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

Kérdező, nézz szét, hány párkapcsolat megy szarrá, hány házasság végződik válással, és milyen sokan vannak, akik egyedül is boldogok!

Egyből nem fog hiányozni neked a barátnő!

Nézz szembe a tényekkel: a mai nők csak nyűgnek vannak a nyakunkon, az égvilágon semmi hasznuk, se párkapcsolati szempontból, se más szempontból nem lehet rájuk számítani, felszínesek és anyagiasak, valamint emellé hazugok is

És te egy ilyenre akarnád rábízni akár az életed is?

Garantálom, 5 év kapcsolat után sírva menekülnél vissza a magányhoz!

Úgyhogy örülj neki, hogy egyedül vagy, és élvezd az életet!

A párkapcsolat csak rosszat hoz, akkor jársz a legjobban, ha elkerülöd a nőket, hidd el nekem!!!


"Nem azért lehetsz tohonya és lusta, mert nincs csajod, hanem azért nincs csajod, mert tohonya és lusta vagy."


Ha jóképű vagy pénzes lenne, helyből elnéznétek neki hogy tohonya és lusta

Az ilyen pasiknak ugye megvan engedve, a kérdezőnek meg golyó általi kötél...

Kettős mérce at its finest


"Az a baj, hogy a leendő barátnődtől várod a csodát, így meg persze, hogy nem fog senki veled lenni."


Igen, ugyanis egy nőnek is kutyakötelessége ugyanannyit beleadni a kapcsolatba, mint egy férfinak

Vagy úgy képzeled ezt az egészet, hogy a pasasnak semmit, a nőnek meg mindent?

Nagyon háttal ülsz a lovon...


"Sirankozas abbahagyas"


Amíg a nők úgy tekintenek rá, mint a véres rongyra, teljesen jogos a panasza


"Epitsd fel az egzisztenciad,tanulj,kepezd magad,mert penz nelkul nem lehet parkapcsolatot fent tartani,ezt jiobb ha megjegyzed,ha szep csajt akarsz foleg."


Aha, tehát nincs még elég pénzéhes nő, még adja alájuk is a lovat!

Zseniális ötlet, de tényleg, jú ár ö fakin dzsíniösz!


"Szepen menj el edzeni,epits izmokat"


Tudod mikor lesz annak kézzelfogható eredménye?

Úgy 10 év múlva körülbelül

A kérdezőnek meg nem 10 év múlva kell barátnő, hanem MOST


"le is pontozhatnak akkor is ez az igazsag."


Le is pontozlak, kisapám

Messze vagy te az igazságtól, mint a faék az űrcirkálótól...


"Onfejleszto treningekre jarjal"


Hadd találjam ki - ez valami PUA baromság akar lenni, a sikertelen férfiak MLM-átverése?

Ritka hasznos tanácsok, kisapám, ennyi erővel mondhatnád neki azt is, hogy legyen kőgazdag és jóképű...


"És te is csak a szép csajokat veszed észre"


A nők is csak a jóképű, pénzes pasasokat veszik észre

Ha így áll a dolog, a férfiak pedig csak a topmodell cicimacákat fogják észrevenni

Ketten is játszhatjuk ezt a játékot...


"Ne haragudj kerdezo de miert nem tettel magadert?"


És mit kellene tennie, kisapám, ha a magyar átlagfizetés a béka segge alatt van?

Borítsa rá az asztalt a főnökére, miközben nyugati bért követel, vagy mit?


"Kapd magad ossze,en elmentem dologzni egyetem mellett plusz 3 evig bezarkoztam a szobaba es kodoltam mint egy veszett,csak tanultam."


Sokra mentél vele, kifogsz olyan nőket, akik a pénzre mennek...

Kongratyülésön, kisapám, lett egy rakat személyi prostid!


"Ne palyakezdo legyel ember 26 evesen hanem legyen 3-4 ev gyakorlatod mar."


És honnét legyen gyakorlata, ha senki nem alkalmaz pályakezdőket?


"Itt arra gondolt, hogy kicsi a p*cse"


Nem, itt arra gondolt, hogy pl. ronda az arca

Ha neked mindenről a hímtag jut eszedbe, az agyad helyén is az van


"Ha leírta, hogy NEM AKAR prostit, abban mi olyan felfoghatatlanul bonyolult, hogy továbbra is azt szajkózzátok?"


Semmi gond, kisapám, akkor marad egyedül, ugyanis nincs más


"Nem mindenkinek akkora élmény pénzért húzogatni ki-be. Az meg csak nem is szex, csak reszelés."


Mert szerinted egy barátnő ingyen van?

Ingyen sajt az egérfogóban, kisapám


"Ja, mert párkapcsolatot lehetetlen kialakítani."


Egy átlag pasasnak, aki se nem jóképű, se nem gazdag?

Nos, igen, kb. lehetetlen


"Nyilván aki folyton nyüszít, hogy a nők gonoszak, ahhoz nem fog egy csaj se vonzódni, nem hiszem, hogy ezt magyarázni kellene."


Ja, hát a nők nem bírják a kritikát, már megszoktuk, ti mind kivétel nélkül tökéletesek vagytok

Csak el ne szállj magadtól


"Aki meg a "férfitöbblet" dumával jön, az konkrétan agyhalott és kényszerképzetekkel küzd, keveri a valóságot a saját paranoid világképével."


Nem, kisapám, aki a "férfitöbblet" dumával jön, az kijárta a középiskolát és le is érettségizett

Te meg maradtál ostoba iskolakerülő, aki a nemtudásával "érvel" valami ellen

Szánalom a köbön...


"Elég sok pasi haverom van, MIND röhög a gyakoris nőkre köpködő szerencsétleneken"


Mi pedig a hozzájuk hasonló sóhaj suttyó gyökereken röhögünk nagyokat

Illetőleg akkor, amikor pofáraesnek a nőknél, és kiderül ismétcsak, hogy a gyakoris szerencsétleneknek volt igaza

Persze beismerni akkor se fogja egyik se, csak elmorog pár kvaanyázást a fogai közt, szép csendben, hogy meg ne hallja senki


"te meg reménytelen vagy, ugyanúgy, mint a chemtrail-hívők, meg a haarp-osok. Remélem, hordasz fóliasapkát, nehogy az alakváltó gyíkemberek megmotozzák az agyhullámaidat."


Azaz kisapám, égjen az a szalmabáb!!!

Attól, hogy próbálsz a kezdetleges humorérzékeddel nevetségessé tenni egy tényt, az még tény marad, csak magadból csinálsz bohócot, jó nagyot


"További szép napot, pszichiátriai esetekkel nem szeretek vitázni."


Neked is további szép napot, iskolakerülő ostoba paresnyákov prolikkal nekem sincs kedvem vitázni


"Tényeket tagadni pedig igen, ott van értelmi színvonal szempontjából, mint az ezo-baromságok. Ugyanolyan elferdült, nem létező realitásérzék kell hozzá."


Kamu Statisztikai Hivatal, mint forrás?

Ebből szerzed a "tényeidet?"

Téged tényleg kár volt iskolába járatni, a koszon kívül más nem ragadt rád...

Az mindenesetre cuki, hogy taknyot nyelve szidsz mindenkit, aki speciel ebből érettségizett, ebből diplomázott

Jó dolog széllel szembe pisálni? Mert most konkrétan azt csinálod


"Mondjuk egész szórakoztató vagy"


Mi van, kisapám, tükörbe néztél? Csak mert itt te csináltál magadból bohócot...


"Utolso ennyi sirankozas helyett mi lenne ha penzt keresnetek te es a haverjaid?"


Mi lenne, kisapám, ha a pénz helyett más alapján válogatnátok a férfiak között?

Nem a férfiak kötelessége az egzisztencia megteremtése


"Mi a celotok egyaltalan?

Van barmi ambiciotok?"


És nektek? Azonkívül hogy beleültök a jólétbe, és konvertibilis valutának használjátok a pinátokat?


"Van barmi piackepes tudasotok szakmatok?"


Mikor érdekelt titeket egy pasas tudása?


"Tudtok kommunikalni a nokkel?"


És ti mikor tanultok meg érzelmi alap helyett észérvekkel jönni?


"Testeteket eddzitek,hogy a strandon a lanyoknak bejjojetek plusz mas helyen?"


Minek? Hogy aztán a felszínes nők alá adjuk a lovat?


"Aki tesz erte annak lesz noje amilyet akar,csak kokemeny melot kell beletenni,igy van."


Kisapám, amennyi melót egy átlagpasas beletett, már 25-30 nője lehetne

És ezt látjuk?

Nem, nem ezt

Az állításod tehát úgy fals, ahogy van


"A KSH adatai alapján 25 évesek között 3395 fővel vannak többen, mint a 25 éves nők."


Már megint te???

Ismét a Kamu Statisztikai Hivatal...ez az egyetlen forrás, ami téged támaszt alá, igazam van? Minden másik ellentmond nektek, azt helyből a szőnyeg alá söpritek, és reménykedtek, hogy senki nem néz komolyabban utána...


"komoly férfitöbbletről beszélni nettó baromság."


Aha, akkor azt minek neveznéd,hogy társkeresőn 200 férfi jut 1 nőre?

Ja tudom, még véletlenül se férfitöbbletnek, olyan isten nincs, hogy másnak legyen igaza...!


"Az, hogy ha lemész a diszkóba, ott több a pasi, az nem férfitöbblet."


De igen, kisapám, az is férfitöbblet

Kevés vagy te ahhoz, hogy egyénileg megszabd, mi férfitöbblet és mi nem az


"Tobb lesz a lehetoseged.Ezek szerint igenytelenek vagytok es nem akartok elore jutni az eletben,nem akartok utazgatni,nem akartok szep kocsit,nem vagytok nagy dolgokra?"


Nem, egész egyszerűen nem olyan nőket akarunk, akiknek a pénzünk kell

Ha ilyenre vágyunk, lemegyünk a sarokra, kisapám, ők nem várnak el milliókat legalább

2019. okt. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

"El vagytok mint a befott,miert lennetek vonzoak a noknek?

Mit tudtok nyujtani nekik?"


Ez a nőkre duplán igaz, kisapám

Ők mit tudnak nyújtani a férfinak a lábuk közén kívül?


"Mert nem vagytok jobbra nem torekedtek ez igenytelenseg,igenytelen ember meg egy jobban kinezo nonek soha nem fog kelleni"


Semmi gond, kisapám, mi majd elmegyünk szépen hivatásoshoz, a válogatos nő meg marad egyedül

Ő baja lesz, nem a miénk


"Miert akarjon titeket egy no?Mit tudsz nyujtani?"


Már megint ugyanez?

És egy férfi miért akarjon egy nőt? Hogy legyen kit dugni? Ott vannak a hivatásosak...

Bocsika, a legkevésbé se győztél meg


"Tevedsz hatalmasat,egy kezdo ismetlem kezdo fejleszto kap 350e nettoban ami hamar megugrik..."


Aha igen, én meg hallottam valakiről aki látott valakit aki olvasott valakiről aki ismert valakit aki meggazdagodott az MLM-átverésből...

Ilyen csalimeséket én is ki tudok találni, kár hogy a fele sem lesz igaz


"amugy kinti 1200 eurodat felkenheted a hajadra,berelhetsz egy lukat es lakhatsz Abdullal meg MikoSodroczkival egy lakasban egymas fingjat szagolva"


Érdekes, kisapám, azok közül, akik kimentek, egy se jött még vissza azzal, hogy az 1200 euró semmire se elég, és másokkal kell együtt lakniuk

Gondolom savanyú neked a szőlő, megpróbálkoztál te is kimenni, a zéró tudásoddal sehova nem kellettél, úgyhogy lógó orral hazavánszorogtál, és terjeszted az ostoba sztereotípiákat arról, hogy szerinted milyen a kinti élet...

Már ott bebuktad, hogy odakint nincs ingatlanlufi, nem kérnek el csiliárdokat egy lakásért, arról nem is beszélve, hogy az euró mennyivel többet ér a forintnál, ráadásul odakint a főnökök emberként bánnak a munkavállalóikkal, nem rabszolgaként, mint idehaza


"Miert is?Te nem ismersz el es nem szereted ha egy no izmos feszes,kerek seggu?"


Engem konkrétan nem érdekel, hogy egy nő mennyire izmos...talán mert nem vagyok felszínes?


"Amugy pasi vagyok,csak en tettem magamert es vannak sikereim a noknel mert odateszem az eletem,eddzek,izmos vagyok,karrierem epitem,karizmam,ruhatar,kommunikacio."


Ilyen szintű lózungokat az MLM-zombik szoktak mantrázni maguknak meg a nagyérdeműnek, képzelem mennyire lehetsz "sikeres" ezek után...kb. mint ők...


"Úristen, mindjárt bescannelem neked a Galaxis Útikalauzt, és ezzel bebizonyítom neked, hogy az egerek építtették a földet........ Most random képeket én is tudok feltenni hashtaggel, hogy nekem legyen igazam....."


Még mindig itt fájsz???

Az nem random kép, kisapám, hanem a tankönyvkiadó által kiadott földrajzi atlasz

De gondolom neked, aki iskolát max. fényképen látott, ez nem sokat mond


"A KSH meg a hasára csapott, és onnan szedte az adatokat, ugye?"


Nem különösebben érdekel, hogy a Kamu Statisztikai Hivatal honnét szedi a baromságait

A statisztika hamis, akárhonnét is gyűjtötték (vagy jobban mondva,nem gyűjtötték) az adatokat


"Tankönyv XD Ha az agymosó mesekönyveket, amiket újabban "tankönyv"-nek neveznek, megbízható forrásnak tartod, akkor tényleg ideje lezárni a témát."


Aha, ahogy gondoltam, egy ostoba IQ-nuku iskolakerülő...

Jó érzés hülyének lenni, kisapám?

Hiába, a tudatlanság áldás...


"Egyébként igen, az általad említett esetben statisztikailag mindketten ettek 4-et. :) A statisztika ilyen."


Pontosan ezért hiteltelen a Kamu Statisztikai Hivatal, kisapám

Persze ezt a világ minden kincséért el nem ismernéd, mert téged igazol


"Ha felétek kétszer annyi férfi van, mint nő, az ország másik felén meg kétszer annyi a nő, akkor NINCS férfitöbblet."


Csakhogy sehol nincs kétszer annyi nő, mint férfi, úgyhogy iskolakerülőkém, ezt benézted


"ha már mindenáron kötekedni akarunk, akkor a férfiak a hibásak a férfitöbbletért, mert az apán múlik a gyerek neme, minek nemzettek annyi lányt huszon-pár éve a pasik?"


Biológiából is megbuktál ezekszerint, nemcsak föciből...

A gyerek neme az anyán múlik, nem az apán, iskolakerülőkém, leülhetsz, egyes


"de olyan NEM LÉTEZIK, hogy egy nőre 20 férfi jusson. Ilyen nincs."


Tényleg nincs?

Tinderen jártál-e mostanában? 1 nőre helyből 200 pasas jut

Hozzak egy vödör jeget, vagy megbirkózol még magad ekkora égéssel?


"Persze könnyebb a hihetetlen férfitöbbletre kenni, hogy annak, aki szerencsétlen, idióta, agresszív, bunkó, vagy akármi, annak nem jár alanyi jogon nő. "


Még szerencse, hogy a jóképű és pénzes pasasoknak mindig jár alanyi jogon nő, akkor is, ha idióták, agresszívek és bunkók, ugye?

Tudod kisapám, amíg a társkeresőkön uszkve 100-szoros férfitöbblet van, addig ne akard már nekem bemesélni, hogy a férfitöbblet semmiről nem tehet, mert csak magadat alázod porig


"De azért írhatsz még, kevésbé unalmas a takarítás, ha közben néha felnézek ide és röhögök egy jót"


Te is írhatod egész nyugodtan a bugyuta ténytagadásaidat, mi pedig téged röhögünk körbe

Majd együtt nevetünk


"53-as IQ-jú, a gazdaságföldrajz szó gyakori ismételgetésétől nem lesz szignifikáns férfitöbblet az országban, továbbá nem tűnsz intelligensebbnek sem."


Egy újabb iskolakerülő?

Kisapám, szignifikáns férfitöbblet VAN az országban, már a kilencvenes évek végétől

Intelligenciáról pedig majd akkor prédikáljál, kisapám, ha kijárod legalább az általánost, és tudsz értelmezni egy egyszerű százalékeloszlási diagramot

Addig pedig marad neked a konok tagadás és a tulajdon ostobaságod mint "érv"


"miért nem állsz össze a hasonszőrű nyavalygókkal, egy anyagiaktól és érdekektől mentes "nem csajozok" klubba, ahol energia- és erőforrás-befektetés nélkül játszhatnátok egymás fütykösével?"


Tudod kisapám, amíg vannak hivatásosak, akik feleannyiért is megteszik azt, amit ti duplaannyiért se vagytok hajlandóak, addig kisapám, bármikor kaphatunk nőt...méghozzá jobbat mint te, meg a többi férfigyűlölő söpredék

A hivatásos legalább nem fogja előadni itt a maxifőnabut, és kollektíve lehülyézni mindenkit, aki nem szajkózza veletek együtt a szánalmas ténytagadó mantráitokat

Úgyhogy kisapám, ezt benézted, de igen durván...mi bármikor találunk nőt pénzért, ti viszont még pénzért se fogtok kapni férjet meg apát...

De jól is van ez így, legalább a hozzád hasonló csőcselék nem fog továbböröklődni és szépen kipusztul, mint a dinoszauruszok


"Jobb lenne nektek is, meg a többségi társadalomnak is."


A többségi társadalom akkor járna jól, ha az ilyen gyimankó gyökér kis pitvarfingok, mint te, végleg kiszelektálódnának

ostoba paresnyákov proli


"Szerintem ennyi elég a szánalmas hazudozásodból."


Fel se néztél egy társkeresőre se, kisapám, de helyből lehazugozod a másikat, csak mert kimondta az igazat, és ez fáj neked...

Meddig akarsz még süllyedni, te szerencsétlen nólifer senki?


"Telenyígod a netet, hogy nem lehet nőt találni társkeresőn ( :D ), hogy esélyed sincs nőt találni a szörnyűűűű "férfitöbblet" miatt, aztán meg előadod, hogy te nem is keresel meg nem is kerestél senkit, mert a "minőségi egyedüllétet" támogattad egész életedben"


És ezen mit vagy úgy kiakadva?

Ja értem, ha nem keres senkit, nincs semmi hatalmatok fölötte...

Hát szar ügy, kisapám!

Majd megszokod, hogy nem mindenki fog lemenni előttetek kutyába, csak hogy megkapjon titeket

Gondolom a hivatásosakat is ezért utáljátok, mert rontják a piacotokat...hát kisapám, vadkapitalizmus van, ha nem tudod felvenni a verseny velük, mert szellemileg a bányászbéka valaga alatt vagy 50 emelettel, és csak a pofád jár az anonimitás védelme mögül, ne csodálkozz, ha alulmaradsz, és mész a levesbe


"az nem jelenti azt, hogy a mumus férfitöbblet létezne."


A regisztráltak számát kijelzi mindegyik társkereső, kisapám, szóval ezt megintcsak benézted


"Ja, a te érvelési hibád:"


Felétek ezt nevezik humornak? Kár hogy rajtad kívül senki nem röhög rajta, csak esetleg rajtad...


"Mellesleg férfi vagyok"


Úgy vagy te férfi, kisapám, ahogy én aszteroidabányász...

Tudod kisapám, mások átvágása komoly szellemi erőfeszítést igényel, amire a te enyhén szólva is fejletlen intellektusod nem képes

Úgyhogy ne erőlködj


"de hányingerem van a magadfajta félhülye féltroll savanyú uborka egyedektől."


Mondja ezt egy örökvesztes nólifer iskolakerülő szellemi toprongy...nevetnem kell...

Végülis csak az agy meg az empátia hiányzik belőled. Csak az, ami emberré teszi az embert. Mászhatsz vissza az ősóceánba a puhatestűek meg a zöldszemes-ostorosok közé ahonnan előbugyogtál, te evolúciós zsákutca, te


Tőlem is kapták a mínuszokat ezek a porbafingó kis retkedékek, ezeket hiba volt önálló életre alkalmasnak nyilvánítani, pláne szavazati jogot adni nekik

Az ő fajtájuk miatt tart ott az ország, ahol...

2019. okt. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

szerintem neked nem baratno kell, kerdezo, hanem egyszeruen csak testiseg

az ertheto mondjuk, az embert tobbnyire ket szukseglet hajtja: enni es ivarzani akar

ez mar az okorban is igy volt, es hiaba elunk a 21. szazadban, meg mindig igy mennek a dolgok

ebben az esetben harom lehetoseged van:

- hivatasos

- jobbkez-szabaly

- sexualis kellekek (pl. gumino)

ha meg mindenaron parkapcsolatot akarsz, akkor szinten nincs sok lehetoseged:

- jo gazdag leszel es akkor jonni fognak a nok

- lejjebb adod a legutolso hajas felicigany koszlidercig

- kezelteted a tarsfuggosegedet


az ilyen legalja senkihazi retkedekekkel pedig, mint a 33. vagy a 44. vagy a 46. hozzaszolo, nem kell foglalkozni; ezek szerencsetlen lelkibeteg hulyek, akik azt kepzelik, ok a tarsadalom lelkiismerete es azt ugathatnak le, akit akarnak...aztan meg vannak sertve ha valaki belenyomkodja az orrukat a sajat szarukba...eleg megnezni, mennyi kapitalis baromsagot hordtak itt ossze, csakhogy a nyavalyas sulytalan kis allaspontukat erositsek...es komolyan azt hiszik, ok fuuuudemegmondtak a frankot

olyan szinten hulladek kis fergek az ilyenek, tisztan latszik hogy ideologiai alapon vannak rakattanva a hulyesegre es a tenyek csak tovabb novelnek a kognitiv disszonanciajukat

szamomra hihetetlen, hogy ennyire IQ-nuku genetikai selejtek, mint ok, nem fulladnak meg, mert egyszeruen elfelejtenek levegot venni

2021. jan. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!