Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Ha megtetszik egy lány valahol és odamegyek és elmondom neki hogy bejön blabla..őszinte vagyok,nem ilyen kamu dumákkal megyek oda hozzájuk.Viszont tegnap is elutasitott egy csaj.Allitolag volt baratja de kamuzott lattam rajta.Mindenki azt mondja hogy a direkt nyitás jobb a Lányoknál.De valahogy nem jön össze mert lekoptatnak.Lányok segítsetek már kérlek...mit csinálok rosszul?Hogyan lehetnék jobb a leszólításban?Vagy jó ez csak eddig rossz lanyokhoz mentem oda?Elhiszem hogy egy full vadidegen lánynak fura lehet hogy egy idegen pasi odamegy és azt mondja h gyönyörű stb..Hogyan kommunikáljak Jobban?

2017. aug. 6. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy a szövegeddel van probléma? Amúgy a nagyon direkt megszólítás nem biztos, hogy jó. Valami vicces idétlenséggel kell megszólítani.
2017. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nők szerintem jobban szeretik az "elérhetetlen" férfiakat. Ott vagy, kedves vagy velük de nincs semmi utalás. Majd szépen beléd habarodik - mert hát ma már nem divat az, hogy csak úgy élvezzük az életet, mindent maximálisan túl kell bonyolítani, mert amúgy túl egyszerűen menne minden - utána már csorgó nyállal fogja várni, mikor hívod el.
2017. aug. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A legrosszabb ***** válasza:
Nem hiszek a "direkt nyitásban". Kizárólag akkor működik, ha elképesztően jóképű vagy, s akad a tarsolyodban némi zseton és ez látszik is rajtad (gönc, verda, fux stb.), akkor viszont kedvedre válogathatsz.
2017. aug. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy normális nőnek valószínűleg túl gyors és direkt...vagy nem a te szintedet célzod.
2017. aug. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem előbb legyen megteremtve egy Biztonságos szitu.


Tehát ne az legyen, hogy letámadva érzi magát a másik fél.

Legyen meg a semleges-adott szituációhoz kapcsolódó kezdeményezés.

Legyen meg a kb hasonló szintű kitárulkozás-személyesebb téma (ami szintén kapcsolódhat az adott szituhoz)

És ha úgy tűnik, hogy valami alap bizalom lézrejött köztetek, akkor le lehet támadni őt ilyennel.


Nem kell ehehz sok, elég lehet 2-3 mondat is akár, csak annak olyannak kell lennie :)

2017. aug. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!