Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem bírom tovább barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom tovább barátnő nélkül! Beleőrülök! Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Eddig évekig jól bírtam a hiányát, de az elmúlt napokban kamatostul jött vissza egyszerre minden elfojtott szexuális érzés és iszonyat rossz most a közérzetem. Főleg, hogy ez az első nyaram, amikor ténylegesen kimozdultam a házból és azt látom, hogy mindenfele szép csajok kényeztetik a vonzó pasijukat. Huszonéves vagyok és természetesen szűz. Néhány napja voltam fodrásznál és csak attól zavarba jöttem és felállt a farkam, hogy a csaj az ujjaival megtámasztotta a halántékomat miközben igazította a hajamat. Nagyon finom illata volt és arra gondoltam, hogy egy hozzám hasonló nyikhaj senkinek max ennyi adatik meg, hogy nők közelébe kerüljön. Csak néztem magam elé és kapkodtam a levegőt. A korábbi szociális elszigeteltségem és introvertált személyiségem természetesen nem ok, hanem következmény a társkeresés szempontjából. Nem vagyok vonzó pasi, ennyit elég is elmondanom. Akit érdekel - de csakis lányoknak! - annak privátban leírhatom részletesebben, amennyiben van rá igény. Szóval elég rosszul érzem magamat. Az elfojtott érzéseim és a szexuális élet hiánya minden másra kihatással van, beleértve a tanulást (egy szakról már kibuktam) valamint az általános közérzetet (motiválatlan, lusta és állandóan fáradt/fásult vagyok). Nem tudom, hogy van-e hasonló sorstársam, valakinek sikerült-e ilyen mélyről felmásznia a csúcsra és ha igen, akkor mily módon. Mindenféle kommentet szívesen olvasok, lehetőleg őszintét.

2017. aug. 8. 12:22
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
81%

Szóval, ahogy látom, a szüleidnél laksz. Ez meglehetős hátrányt jelent abban, hogy kellően értékelni tudd magad. Amíg nem vagy teljesen önálló, addig gyerek maradsz, akár tetszik, akár nem. Szükség van/lenne a napi döntéskényszerre még az olyan aprócseprő kérdésekben is, hogy mit vegyél este vacsorára.

A másik. A csaj senkinek sem jár alanyi jogon. Akinek van, elhiheted, hogy megdolgozott érte valamilyen szinten. Te eddig csak tutujgattad a bránert, most meg adj uramisten, de rögtön! Ez így nem megy. Szépen keresd meg te is a tökeidet, és merj odamenni a kiszemelt csajhoz. Sokat fogsz koppanni, sokszor fogsz pofára esni, mint ahogy mi is megszenvedtük ezeket a kudarcokat. De csak ezekből lehet tanulni, ezek árán lehet olyan pasivá érni, hogy vágyaid szerint a túlfűtött bepárásodott szemmel nézzen rád egy csaj.

2017. aug. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
34%

#30, ööö megkérdezhetném konkrétan, hogy te LÁNYként mennyit csajoztál, hogy ilyen sommás véleményeket mondasz a csajozásról, hogy kinek hogyan is kellene azt csinálni, és ki a sikeres-sikertelen benne?

Ja, hogy semennyit se? Akkor pontosan annyit is ér a véleményed. Nem neked kell csajozni, nem te kapod a kosarakat, nem neked mennek szarrá az idegeid, tehát irreleváns, hogy SZERINTED egy átlagpasasnak mekkorák az esélyei.

A férfitöbblet pedig gazdaságföldrajzi tény. Kapálózhatsz ellene egész nyugodtan, de a tények makacs dolgok. Említettem már, hogy gazdaságföldrajz órán oda kellett volna figyelni, hogy a hülye tanár mit mond, nem Pokémon Gó-zni az okosteldzsón?

2017. aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
70%

Elég sok pasi haverom van, MIND röhög a gyakoris nőkre köpködő szerencsétleneken, és egyikük se érti, hogy mi olyan nehéz abban, hogy barátnőt találj.

A pokemon go hidegen hagy, te meg reménytelen vagy, ugyanúgy, mint a chemtrail-hívők, meg a haarp-osok. Remélem, hordasz fóliasapkát, nehogy az alakváltó gyíkemberek megmotozzák az agyhullámaidat. :)

További szép napot, pszichiátriai esetekkel nem szeretek vitázni.

2017. aug. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
79%

Jajj, illetve még ezt engedd meg:


"Ha egy csajra 20 pasas is jut, mert akkora a férfitöbblet, a csaj simán megteheti, hogy a legjóképűbbel/leggazdagabbal jöjjön össze. És meg is teszi."

>>>>>

"ööö megkérdezhetném konkrétan, hogy te PASIként mennyit pasiztál, hogy ilyen sommás véleményeket mondasz a pasizásról, hogy kinek hogyan is kellene azt csinálni, és ki a sikeres-sikertelen benne?

Ja, hogy semennyit se? Akkor pontosan annyit is ér a véleményed."


:)

2017. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
10%

#33, nekem meg elég sok haverom van, akik szerint esélytelen megfelelni egy mai átlagnőnek is, amikor napi ötven levelet kap társkeresőn csak úgy natúr, és különben is hosszútávon baromság az egész párkeresési cirkusz, mert több erőforrást vesz el, mint amennyit visszahoz.

Ja, szóval a személyi hadseregeddel (már ha létezik) együtt se tietek az egyetlen egyetemes igazság, sorry.

Mindamellett, ha igazatok lenne, EGY is elég lenne belőletek.


"A pokemon go hidegen hagy, te meg reménytelen vagy, ugyanúgy, mint a chemtrail-hívők, meg a haarp-osok. Remélem, hordasz fóliasapkát, nehogy az alakváltó gyíkemberek megmotozzák az agyhullámaidat. :)"


Roppant fejlett vitakultúrára vall ezoterikus marhaságokat keverni a tényekkel. A csúsztatás mesébe illő példája. Azzal semmi gond nincs, ha ostoba vagy, állampolgári jogod van hozzá, de azzal már igen, ha kinyitod a szád és ezt be is bizonyítod + mellé még ténytagadsz is egy jóízűt. Innentől fogva kb. zsindexre való vicckategória amit összeerőlködtél.

Hazudok az összes földrajzprofesszor, hazudnak a népszámlálók, hazudik mindenki, NEKED van igazad egyedül :DDD

És itt most kimentem röhögni.

2017. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
35%

[link]


"Hazudnak a népszámlálók".... lol

Tényeket tagadni pedig igen, ott van értelmi színvonal szempontjából, mint az ezo-baromságok. Ugyanolyan elferdült, nem létező realitásérzék kell hozzá.

Mondjuk egész szórakoztató vagy. :D

2017. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
0%

Utolso ennyi sirankozas helyett mi lenne ha penzt keresnetek te es a haverjaid?Mi lenne ha picit tennetek magatokert?

Mi a celotok egyaltalan?

Van barmi ambiciotok?

Mit akartok elerni az eletben?

Sportoltok valamit egyaltalan?

Van barmi piackepes tudasotok szakmatok?

Tanultatok a noi lelekrol?

Tudtok kommunikalni a nokkel?

Tudjatok mi az a szexualis felizgatas beszeddel?

Tudtok orgazmust okozni a noknek?

Testeteket eddzitek,hogy a strandon a lanyoknak bejjojetek plusz mas helyen?

Mi a celotok karrierben?


Csak ezekre valaszolj magadban.


Aki tesz erte annak lesz noje amilyet akar,csak kokemeny melot kell beletenni,igy van.

El kell fogadni.

2017. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
0%
35-osnek ment.
2017. aug. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
75%

Unatkozok, amíg felforr a főzővíz, ezért kicsit alaposabban utánanéztem:

A KSH adatai alapján 25 évesek között 3395 fővel vannak többen, mint a 25 éves nők.

2017-ben 2809 község van az országban (forrás: [link]

Ez azt jelenti, hogy statisztikailag községenként 1,209 25 éves férfinek nem jut 25 éves nő.

Persze nem tökéletesen működik a dolog, vannak homoszexuálisok, értelmi fogyatékosok, aszexuálisak, poligámok, stb stb, és nyilván nem egyenletes az eloszlás se, de komoly férfitöbbletről beszélni nettó baromság.

Az, hogy ha lemész a diszkóba, ott több a pasi, az nem férfitöbblet.

2017. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
67%

#34, a pasizás kérdésekhez pontosan ezért nem szoktam kommentelni, úgyhogy itt most nyitott kapukat döngetsz.


"Tényeket tagadni pedig igen, ott van értelmi színvonal szempontjából, mint az ezo-baromságok. Ugyanolyan elferdült, nem létező realitásérzék kell hozzá.

Mondjuk egész szórakoztató vagy. :D"


Aha értem. Nos, akkor...


[link]


Szerintem erről pedig ennyit, ide egy pontot kérek.

Ha szeretnéd, az 1997-es adatokat is beszkenelhetem neked, már akkor is volt férfitöbblet. Ja hogy nőtöbblet is van? Igen, 65 éves kor felett, amikor már a lőtéri kutyának nem kellenek...


"Utolso ennyi sirankozas helyett mi lenne ha penzt keresnetek te es a haverjaid?"


Tehát vonzzuk be a pénzvadász golddigger nőket? Remek ötlet. Akkor már miért nem egyből azt mondod, menjünk prostihoz? Csak mert a kettő ugyanaz, egyedül az árban különböznek.


"Mi a celotok egyaltalan?

Van barmi ambiciotok?

Mit akartok elerni az eletben?"


Sajnos semmi olyasmi, amit egy mai átlaglány értékesnek találna. Naiv idealistaként tizenévesen még én is elhittem a szép meséket, de sajna-bajna már nem vagyok annyi.


"Sportoltok valamit egyaltalan?"


Igen.


"Van barmi piackepes tudasotok szakmatok?"


Itt Orbánisztánban mi számít piacképesnek?

Szerintem amíg egy mekis burgerforgató Düsseldorfban annyit visz haza mint itthon egy diplomás programozó, ezt ne nagyon firtassuk.


"Tanultatok a noi lelekrol?"


És ti a férfilélekről?


"Tudtok kommunikalni a nokkel?"


Nem a kommunikációs szinten feneklik meg a dolog.


"Tudjatok mi az a szexualis felizgatas beszeddel?

Tudtok orgazmust okozni a noknek?"


Soha nem voltak nagy sexuális igényeim, nem ilyenre "kell" jobb esetben egy nő valakinek.

Ha pedig igen, egyből megkapjuk, hogy fúj sexmániás disznók, golyó általi kötél nekik! Nemjó nektek semmi.

Arról nem is szólva, hogy aki esélyt se kap egy lánynál, honnan az ördögből lenne sexuális kultúrája?


"Testeteket eddzitek,hogy a strandon a lanyoknak bejjojetek plusz mas helyen?"


Ez megintcsak egy közepesen erős pofon a szarnak, mert ezzel csak felszínes nőket lehetne bevonzani. Az meg kinek kell?


"Mi a celotok karrierben?"


Vicces akartál lenni? :) Mindenkinek ugyanaz a célja: nyugalom és dagadt erszény.

2017. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!