Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem bírom tovább barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom tovább barátnő nélkül! Beleőrülök! Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Eddig évekig jól bírtam a hiányát, de az elmúlt napokban kamatostul jött vissza egyszerre minden elfojtott szexuális érzés és iszonyat rossz most a közérzetem. Főleg, hogy ez az első nyaram, amikor ténylegesen kimozdultam a házból és azt látom, hogy mindenfele szép csajok kényeztetik a vonzó pasijukat. Huszonéves vagyok és természetesen szűz. Néhány napja voltam fodrásznál és csak attól zavarba jöttem és felállt a farkam, hogy a csaj az ujjaival megtámasztotta a halántékomat miközben igazította a hajamat. Nagyon finom illata volt és arra gondoltam, hogy egy hozzám hasonló nyikhaj senkinek max ennyi adatik meg, hogy nők közelébe kerüljön. Csak néztem magam elé és kapkodtam a levegőt. A korábbi szociális elszigeteltségem és introvertált személyiségem természetesen nem ok, hanem következmény a társkeresés szempontjából. Nem vagyok vonzó pasi, ennyit elég is elmondanom. Akit érdekel - de csakis lányoknak! - annak privátban leírhatom részletesebben, amennyiben van rá igény. Szóval elég rosszul érzem magamat. Az elfojtott érzéseim és a szexuális élet hiánya minden másra kihatással van, beleértve a tanulást (egy szakról már kibuktam) valamint az általános közérzetet (motiválatlan, lusta és állandóan fáradt/fásult vagyok). Nem tudom, hogy van-e hasonló sorstársam, valakinek sikerült-e ilyen mélyről felmásznia a csúcsra és ha igen, akkor mily módon. Mindenféle kommentet szívesen olvasok, lehetőleg őszintét.

2017. aug. 8. 12:22
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
32%

"Utolso ennyi sirankozas helyett mi lenne ha penzt keresnetek te es a haverjaid?


Tehát vonzzuk be a pénzvadász golddigger nőket? Remek ötlet. Akkor már miért nem egyből azt mondod, menjünk prostihoz? Csak mert a kettő ugyanaz, egyedül az árban különböznek."


Tobb lesz a lehetoseged.Ezek szerint igenytelenek vagytok es nem akartok elore jutni az eletben,nem akartok utazgatni,nem akartok szep kocsit,nem vagytok nagy dolgokra?

El vagytok mint a befott,miert lennetek vonzoak a noknek?

Mit tudtok nyujtani nekik?


Mert nem vagytok jobbra nem torekedtek ez igenytelenseg,igenytelen ember meg egy jobban kinezo nonek soha nem fog kelleni.Max egy ducinak se.


"Mi a celotok egyaltalan?

Van barmi ambiciotok?

Mit akartok elerni az eletben?


Sajnos semmi olyasmi, amit egy mai átlaglány értékesnek találna. Naiv idealistaként tizenévesen még én is elhittem a szép meséket, de sajna-bajna már nem vagyok annyi. "


De megis mi?

Mi akarsz az eletben?Hol akartok lakni?Hova jartok nyaralni?Milyen elmenyek lesznek?Hogyan akarod kenyeztetni a csajt?

Miert akarjon titeket egy no?Mit tudsz nyujtani?



"Van barmi piackepes tudasotok szakmatok?


Itt Orbánisztánban mi számít piacképesnek?

Szerintem amíg egy mekis burgerforgató Düsseldorfban annyit visz haza mint itthon egy diplomás programozó, ezt ne nagyon firtassuk. "


Tevedsz hatalmasat,egy kezdo ismetlem kezdo fejleszto kap 350e nettoban ami hamar megugrik,amugy kinti 1200 eurodat felkenheted a hajadra,berelhetsz egy lukat es lakhatsz Abdullal meg MikoSodroczkival egy lakasban egymas fingjat szagolva,es sporolhatsz,hat nem tudom nekem ilyen elet soha nem kellett.


"Tudtok kommunikalni a nokkel?


Nem a kommunikációs szinten feneklik meg a dolog."

A kerdesem az volt,hogy tudsz-e izgalmas lenni,hogy a no figyeljen rad?Karizmad fejleszted-e?


"Testeteket eddzitek,hogy a strandon a lanyoknak bejjojetek plusz mas helyen?


Ez megintcsak egy közepesen erős pofon a szarnak, mert ezzel csak felszínes nőket lehetne bevonzani. Az meg kinek kell?"


Miert is?Te nem ismersz el es nem szereted ha egy no izmos feszes,kerek seggu?

A lanyok ugyanigy vannak,izmos testtel rengeteg not elvittem,nagyon sokat,egybol szexre,nyilvan ebben benne volt a kommunikaciom is.


"Mi a celotok karrierben?


Vicces akartál lenni? :) Mindenkinek ugyanaz a célja: nyugalom és dagadt erszény."


Ez nem valasz,konkretan en barmikor elmondom mit akarok mennyi penzt milyen poziciot.


Mit teszel akkor a celodert?Piackepes szakmad van?

Munkadban ktunsz,elismernek?


Amugy pasi vagyok,csak en tettem magamert es vannak sikereim a noknel mert odateszem az eletem,eddzek,izmos vagyok,karrierem epitem,karizmam,ruhatar,kommunikacio.

2017. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
79%

Úristen, mindjárt bescannelem neked a Galaxis Útikalauzt, és ezzel bebizonyítom neked, hogy az egerek építtették a földet........ Most random képeket én is tudok feltenni hashtaggel, hogy nekem legyen igazam.....

A KSH meg a hasára csapott, és onnan szedte az adatokat, ugye?

:D

2017. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
9%

"Tobb lesz a lehetoseged.Ezek szerint igenytelenek vagytok es nem akartok elore jutni az eletben,nem akartok utazgatni,nem akartok szep kocsit,nem vagytok nagy dolgokra?

El vagytok mint a befott,miert lennetek vonzoak a noknek?

Mit tudtok nyujtani nekik?"


Már meg ne sértődj, de olyan nővel mi az ördögnek nyújtsak bármit is, akit csak a forintosítható, aprópénzre váltható dolgok érdekelnek? Erre írtam, hogy az örömlányok dettó ugyanazok, csak ők legalább őszintén vállalják, hogy a pénzért csinálják.

A férfiak nagytöbbségének NEM golddigger kell, főleg nem kapcsolatra. Szerinted meddig tart ki egy pénzen alapuló kapcsolat? Amíg a pénz, egy perccel se tovább.


"De megis mi?

Mi akarsz az eletben?Hol akartok lakni?Hova jartok nyaralni?Milyen elmenyek lesznek?Hogyan akarod kenyeztetni a csajt?

Miert akarjon titeket egy no?Mit tudsz nyujtani?"


Ezt elég hosszadalmas lenne részleteiben kifejteni. Dióhéjban annyi, hogy a kreativitást, intelligenciát, tisztességet tartom továbbra is emberi értékeknek (tudom, múltszázadai Frédi Flintsztone felfogás), a nők viszont nem. Tehát itt az érdekellentét.


"Tevedsz hatalmasat,egy kezdo ismetlem kezdo fejleszto kap 350e nettoban ami hamar megugrik,amugy kinti 1200 eurodat felkenheted a hajadra,berelhetsz egy lukat es lakhatsz Abdullal meg MikoSodroczkival egy lakasban egymas fingjat szagolva,es sporolhatsz,hat nem tudom nekem ilyen elet soha nem kellett."


350 ezret nettóban? Aha, a fővárosban esetleg. Költözzön az egész ország akkor Budapestre, mert ott lehet jól keresni, igaz?

A külföldi munkát illetően pedig vélhetően a közelébe se szagoltál még egynek, akkor nem írtál volna ekkora hülyeséget.


"A kerdesem az volt,hogy tudsz-e izgalmas lenni,hogy a no figyeljen rad?Karizmad fejleszted-e?"


Fentebb taglalva. Olyanok az értékeim, amik a nők szerint nem számítanak annak. Tehát szerintük nem tudok izgalmas lenni, mert teljesen más dolgokat tartunk fontosnak.


"Miert is?Te nem ismersz el es nem szereted ha egy no izmos feszes,kerek seggu?

A lanyok ugyanigy vannak,izmos testtel rengeteg not elvittem,nagyon sokat,egybol szexre,nyilvan ebben benne volt a kommunikaciom is."


Lehet hogy én vagyok a hülye (sőt), de nekem nem a külső az elsődleges.


"Ez nem valasz,konkretan en barmikor elmondom mit akarok mennyi penzt milyen poziciot."


Akkor mit akarsz, mit válaszoljak?


"Mit teszel akkor a celodert?Piackepes szakmad van?

Munkadban ktunsz,elismernek?"


Egy normális országban ez nem okozna gondot. A probléma ott van, hogy ez itt Orbánisztán.


"Úristen, mindjárt bescannelem neked a Galaxis Útikalauzt, és ezzel bebizonyítom neked, hogy az egerek építtették a földet...... Most random képeket én is tudok feltenni hashtaggel, hogy nekem legyen igazam....."


Aranyapám, az a "random kép hashtaggel" az kérlekszépen a középiskolai földrajzi atlasz legújabb kiadásából beszkennelt kép. De ha akarod, az eredetit is meg tudom neked mutatni, vagy a 10 évvel ezelőtti kiadást is, amiben szintén férfitöbblet van 35 éves korig (de nem akkora). De ha ragaszkodsz hozzá, még gazdaságföldrajz tankönyvből is tudok szkenelni, aztán mosdathatod a szerecsent, ahogy szoktad: "dúúúúúúúúúú az fotósopp meg galaxis útikalauz, a KSH az Isten!"

A KSH statisztikával csak egy baj van, nem népszámlálási adatok alapján készült, hanem általános adatok alapján ,bazinagy ráhagyásokkal. Ha Pistabácsi megevett 8 szelet rántotthúst, Józsibácsi meg egyet se, akkor a KSH szerint mindketten ettek 4 szeletet...

2017. aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
24%

#43

Tankönyv XD Ha az agymosó mesekönyveket, amiket újabban "tankönyv"-nek neveznek, megbízható forrásnak tartod, akkor tényleg ideje lezárni a témát. :D

Egyébként igen, az általad említett esetben statisztikailag mindketten ettek 4-et. :) A statisztika ilyen. Ha felétek kétszer annyi férfi van, mint nő, az ország másik felén meg kétszer annyi a nő, akkor NINCS férfitöbblet.

Leegyszerűsítve: párom munkahelyén 12 pasi dolgozik, és 1 nő. Ha csak a környezetéből indulna ki, akkor hápoghatna, hogy férfitöbblet van. Az én munkahelyemen 7 nő van és 1 férfi. Akkor számomra nőtöbblet van. Melyikünknek van igaza? -> egyikünknek se. Elhanyagolható különbség van a nemek között, még mindig. Elhiszem, hogy valamennyivel több van az egyik nemből bizonyos életkorban, hiszen kb 0 az esély rá, hogy pontosan egyenlő számú lány és fiú szülessen (egyébként ha már mindenáron kötekedni akarunk, akkor a férfiak a hibásak a férfitöbbletért, mert az apán múlik a gyerek neme, minek nemzettek annyi lányt huszon-pár éve a pasik? :D ), de olyan NEM LÉTEZIK, hogy egy nőre 20 férfi jusson. Ilyen nincs. 2-3% eltérés van, ez tök természetes.

Persze könnyebb a hihetetlen férfitöbbletre kenni, hogy annak, aki szerencsétlen, idióta, agresszív, bunkó, vagy akármi, annak nem jár alanyi jogon nő. Biztos nehéz megemészteni, de ez van.

2017. aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
24%
De azért írhatsz még, kevésbé unalmas a takarítás, ha közben néha felnézek ide és röhögök egy jót :D
2017. aug. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
62%

53 %-os, 53-as IQ-jú, a gazdaságföldrajz szó gyakori ismételgetésétől nem lesz szignifikáns férfitöbblet az országban, továbbá nem tűnsz intelligensebbnek sem.


Egyébként különböző kutatások szerint a férfiak kb. 10 %-a nyíltan vagy rejtetten homo- vagy biszexuális. Ha neked ilyen borrrrrzasztó tapasztalataid vannak a csajozásról, a nőkről, és még a férfitöbblet ( :D ) meg a gazdaságföldrajz is azon van, hogy eltiporjon, miért nem állsz össze a hasonszőrű nyavalygókkal, egy anyagiaktól és érdekektől mentes "nem csajozok" klubba, ahol energia- és erőforrás-befektetés nélkül játszhatnátok egymás fütykösével? :D Jobb lenne nektek is, meg a többségi társadalomnak is.

2017. aug. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
27%

Ha Pistabácsi megevett 8 szelet rántotthúst, Józsibácsi meg egyet se, akkor a KSH szerint mindketten ettek 4 szeletet...

---

Egyébként igen, az általad említett esetben statisztikailag mindketten ettek 4-et. :)


Oké, gyerekek. A kilencediket esetleg megkaphatom, amíg vitatkoztok? :-))

2017. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
62%

"Tankönyv XD Ha az agymosó mesekönyveket, amiket újabban "tankönyv"-nek neveznek, megbízható forrásnak tartod, akkor tényleg ideje lezárni a témát. :D"


Nemzeti tankönykiadó mond neked valamit?

Akkor jó, csak mert az összes állításomat ilyen könyvekből szedtem...

De ha szerinted az összes földrajzprofesszor, népszámlálóbiztos és szaktekintély hülye, te pedig valami meg nem értett zseni vagy, mi tart vissza attól, hogy megcáfold őket, és a saját teóirád írd a tankönyvekbe? Kapnál Nóbel-díjat és egy valagnyi pénzt, nem hangzik rosszul, igaz?


Olyan vagy, mint az agyamosott MLM-huszárok, aranyapám. Állítasz valami blődséget, és ezt a gumicsontot tudod csak rágcsálni, mindenki más a hülye, egyedül neked van igazad. A sztrádára is forgalommal szemben hajtasz fel?


A tankönyvet hiteles forrásnak tartom, ahogy az emberek döntő többsége is. Ha te nem, az a te bajod.


"Egyébként igen, az általad említett esetben statisztikailag mindketten ettek 4-et. :) A statisztika ilyen. Ha felétek kétszer annyi férfi van, mint nő, az ország másik felén meg kétszer annyi a nő, akkor NINCS férfitöbblet."


A statisztika ilyen, es stimmt für mich. És? Hiteles az ilyen statisztika? Nem.

Máris túlbeszéltük.


" olyan NEM LÉTEZIK, hogy egy nőre 20 férfi jusson. Ilyen nincs. 2-3% eltérés van, ez tök természetes."


Menj fel társkeresőre. A többi majd ott megválik.

2-3%-os eltérés valóban volt...1997-ben.


" a gazdaságföldrajz szó gyakori ismételgetésétől nem lesz szignifikáns férfitöbblet az országban, továbbá nem tűnsz intelligensebbnek sem."


Tényleg, inkább olvasok ezoterikus marhaságokat a Nők Lapjában, vagy a donna.hu-n, azok biztos hitelesebbek :DDD

Nem akarok én semmilyennek se tűnni, egyszerűen kijártam az iskolát, és nem okostelefont bsztattam órán, hanem figyeltem, mit mond a hülye tanár. Igazán sajnállak, hogy nálad ez kimaradt, és a butaságodból fakadóan személyes kétellyel próbálsz erőlködni, de a nem tudás nem mentesít semmi alól.


[link]


"Egyébként különböző kutatások szerint a férfiak kb. 10 %-a nyíltan vagy rejtetten homo- vagy biszexuális."


A nők között pedig még nagyobb az aránya az aszexeknek, leszbóknak, vagy a pszichés/karrierista stb. okokból magányos életmódot vállalóknak. Ezzel nem cáfoltál meg semmit.


"miért nem állsz össze a hasonszőrű nyavalygókkal, egy anyagiaktól és érdekektől mentes "nem csajozok" klubba, ahol energia- és erőforrás-befektetés nélkül játszhatnátok egymás fütykösével? :D Jobb lenne nektek is, meg a többségi társadalomnak is."


Honnét veszed, hogy én egyáltalán keresek párt?

Én szoktam mellesleg propagálni minden kérdésnél, hogy a pasas ne foglalkozzon veletek, hanem válassza a boldog szingli életet, mert feleannyit nem értek, amennyit bajlódni kell veletek, úgyhogy még szívességet is teszek nektek. Nincs mit.

A cink az ott van mellesleg, hogy mi még pénzért bármikor kaphatunk sexet, ti viszont még pénzért se fogtok családfenntartót meg apukát találni.

Hoppá...


A ténytagadásért mindkettőtöknek jár a piros kéz.

2017. aug. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
56%

"Menj fel társkeresőre. A többi majd ott megválik. "

"Honnét veszed, hogy én egyáltalán keresek párt? "


Szerintem ennyi elég a szánalmas hazudozásodból. Telenyígod a netet, hogy nem lehet nőt találni társkeresőn ( :D ), hogy esélyed sincs nőt találni a szörnyűűűű "férfitöbblet" miatt, aztán meg előadod, hogy te nem is keresel meg nem is kerestél senkit, mert a "minőségi egyedüllétet" támogattad egész életedben :D :D


Egyébként az, hogy a társkeresőkön nem lehet nőt találni (gondolom, nem akarnak szóba állni olyannal, aki csak beléjük akar üríteni egy "szija! dőgös vagy! Sex ma este?" szöveg után), szóval az nem jelenti azt, hogy a mumus férfitöbblet létezne. Ez akkora büdös bullshit, mint azt mondani, hogy nőtöbblet van, mert a könyvesboltok kirakatában több a romantikus és erotikus lányregény, mint a háborús könyv.

Ja, a te érvelési hibád: [link]


Mellesleg férfi vagyok, de hányingerem van a magadfajta félhülye féltroll savanyú uborka egyedektől.

2017. aug. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
69%

"Szerintem ennyi elég a szánalmas hazudozásodból. Telenyígod a netet, hogy nem lehet nőt találni társkeresőn ( :D )"

"Egyébként az, hogy a társkeresőkön nem lehet nőt találni (gondolom, nem akarnak szóba állni olyannal, aki csak beléjük akar üríteni egy "szija! dőgös vagy! Sex ma este?" szöveg után), szóval az nem jelenti azt, hogy a mumus férfitöbblet létezne."


Ja igen, aki nem a te lózungodat fújja, az hazudik :D és ezzel a nevetséges érvpótlóval akarod a nemlétező igazadat bizonyítani? :D

A társkeresők mindegyikén van két mérőszám: regisztrált férfiak és regisztrált nők száma. Mutass kérlek csak EGYET, ahol a nők vannak többségben. Ja, hogy nem tudsz? Akkor miről is beszélünk?

A szokásos ténytagadásod.


"hogy esélyed sincs nőt találni a szörnyűűűű "férfitöbblet" miatt, aztán meg előadod, hogy te nem is keresel meg nem is kerestél senkit, mert a "minőségi egyedüllétet" támogattad egész életedben :D :D"


Te figyuka, attól, hogy valaki nem keres társat, még tudhat számolni, és ismeri a gazdaságföldrajzot. Ezekszerint neked egyik se megy, mert el se tudod képzelni, hogy a két dolog az független egymástól. Az almának és a rinocérosznak semmi köze egymáshoz, hiába próbálod összeerőltetni őket.


"Ja, a te érvelési hibád: [link]


...

Jaaaa! Hogy ez most poén akart lenni! Na várjál, megnézem mégegyszer, hátha beüt.


"Mellesleg férfi vagyok, de hányingerem van a magadfajta félhülye féltroll savanyú uborka egyedektől."


Ez kölcsönös, aranyapám. Nekem meg a hozzád hasonló szerecsenmosdató ténytagadó autista nethuszárokból van elegem, hogy a hitvány kis életetek minden szórakozása abból áll, hogy jókorákat rúgtok azokban akik a földön fekszenek és segítséget várnának. Hányinger legalja szubhumán korcsok vagyok. A mínuszt ismét kaptad.

2017. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!