Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinderen miért ilyenek a 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinderen miért ilyenek a 20 körüli csajok?

Figyelt kérdés

Most kezdtem használni az alkalmazást. Felraktam egy jó képet és egy humoros bemutatkozó szöveget. A következő forgatókönyv játszódott le eddig szinte mindenkivel:


Elkezdünk beszéplgetni, sokat írunk egymásnak, napokon keresztül. Egy csomó közös pontot találunk. A beszélgetés kb harmadánál, amikor már elég sok mindent tudunk egymásról, felvetem, hogy találkozzunk mondjuk a következő héten. A csaj írja, hogy milyen jó ötlet, belőjük, higy nagyjából mikor, majd amikor eljön az ideje, akkor előtte egy-két nappal valamit mindig kitalálnak, ami miatt sajnos éppen nem jó, vagy nem írnak többet vissza.


Ha feltételezzük, hogy azért mentek tinderre, mert ismerkedni akarnak, és azért húznak jobbra, mert bejövök nekik, és azért beszélgetnek velem tovább, mert szimpatikus vagyok belsőre is... AKKOR MIÉRT NEM AKAR TALÁLKOZNI? Ez olyan, mintha sütnél egy tortát, előkutatnád a receptet, beszereznéd a hozzávalókat, minden lépést követve megsütnéd, majd hagynád megszáradni és kidobnád. Mi van ezekkel a lányokkal? A másik, hogy erre a kérdésre egyenes választ képtelenség kihúzni belőlük. Megírom, hogy semmi gond, ha lassítani akar, vagy írja meg nyugodtan, ha nem akar mégsem találkozni, de erre se kapok korrekt választ, csak mismásolást. Miért ilyenek?


2017. júl. 30. 22:49
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Mert én nem szülhetlek három vagy akár hat különböző férfitól gyereket? Dehogynem, csak akkor k.r.ának leszek beállítva valami idióta kettős mérce alapján. És ennek nem sok tudományos alapja van, hacsaknem a férfiegó sérülése tudományos alapú.
2017. aug. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

#27

Értem, tehát engem nőként lehet hímsoviniszta marhaságokkal sértegetni, de a te érzékeny kicsi lelkedet ne bántsák a tinderes csajok. Nyilván.

2017. aug. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
27: mi a sértő benne? A férfinak egy nap termelődik x millió spermája, a nőnek havonta egy darab petéje. A férfi bárhány nőt megtermékenyíthet élete végéig, a nő 9 havonta egyszer tud megtermékenyülni kb 50 éves koráig, de a gyakorlatban persze ennél kevesebbszer. Ebből aztán adódik minden, pl hogy a férfi jár a nők után, el akarja szórni a magjait, a nő meg a legjobbat igyekszik kiválasztani. Biológiai alapja van annak, hogy máshogy működik a két nem. Mi ezzel a baj, mit nem lehet ezen elfogadni? Nem vagytok férfiak, nem kell férfiként viselkedni. A példa tökéletes. Én is megsértődhetek azon, hogy én fiúként a természet fogyóeszköze vagyok, mert átlagban kevesebb ideig élek, nagyobb eséllyel visz el bármilyen háború, nagyobb eséllyel leszek mentálisan sérült vagy alkoholfüggő, de ettől még igaz.
2017. aug. 2. 10:44
 34/42 A kérdező kommentje:

"Mert én nem szülhetlek három vagy akár hat különböző férfitól gyereket? Dehogynem, csak akkor k.r.ának leszek beállítva valami idióta kettős mérce alapján."


Szülhetsz, csak egy nőnek általában nem ez a célja. És valljuk be, valószínűleg te sem akarnád ezt. Ezt az életszerűtlen példát csak azért írtad, hogy ránkcáfolj.

2017. aug. 2. 10:49
 35/42 anonim ***** válasza:

Miért, egy 21. századi, magát értelmes és kulturált lényként számon tartó férfinak célja, hogy a naponta termelődő több milliárd ivarsejtjével minden héten megtermékenyítsen egy másik nőt? Most csak mert képes vagy rá, nem gondolom, hogy így is csinálod.

Egyébként ezt a kulcsos, lakatos f@s@got azok a férfiak találták ki, akik hiszik, hogy teljesen természetes dolog, ha ők halmozzák a csajokat maguk körül, ha egyszerre több nőt tartanak, de azon meg vannak sértődve, ha egy nő kettőnél több férfival volt már együtt 25 éves korára. Én értem, hogy különböző a biológiánk, de ezt nem arra mondják, amire te itt most előadod.

2017. aug. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

"Miért, egy 21. századi, magát értelmes és kulturált lényként számon tartó férfinak célja, hogy a naponta termelődő több milliárd ivarsejtjével minden héten megtermékenyítsen egy másik nőt?"


Nem CÉLJA, de van egy ilyen ÖSZTÖNE, ugyanúgy, ahogy ösztönszerűen mozogni, sportolni akarunk. Mert természetellenes az ülő életmód. Amúgy meg itt nem arról van szó, hogy mindig másik nőt, a legtöbb társkereső fiúnak szerintem az a problémája, hogy egy normális lány se akad, akivel szexelni lehet.


És mélységesen bocsánatért esedezem, amiért erre rá merek mutatni, de az embernek vannak olyan ösztönei, amik évszázezredek alatt alakultak ki, és azzal, hogy te naivan azt hiszed, hogy a 21. századi embernek már nincsenek ilyen késztetései, attól még vannak. A férfiak napi szinten önkielégítenek, ha hiszed, ha nem, mert annak a spermának ki kell ürülnie. Mert úgy vagyunk tervezve, hogy szaporodjunk, minél jobban. Neked ez lehet, hogy undorító, meg nem hiszed el, de így van, csak nem mondják ezt el neked a férfiak. Én viszont elmondom, mert semmi vesztenivalóm.



" Egyébként ezt a kulcsos, lakatos f@s@got azok a férfiak találták ki, akik hiszik, hogy teljesen természetes dolog, ha ők halmozzák a csajokat maguk körül, ha egyszerre több nőt tartanak, de azon meg vannak sértődve, ha egy nő kettőnél több férfival volt már együtt 25 éves korára."


Direkt túlzol, meg hisztizel. Miért kell ez? Nem így van. Azt utáljuk, aki tényleg megbízhatatlan, és mindenkivel összefekszik. A férfiaknál van egy ilyen késztetés, a nőknél nincs, de a nőket ez frusztrálja. A nő a stabilitásban érdekelt, miközben úgy érzi, a férfiak stratégiája menőbb, ezért férfiszokásokat vesz fel.


"Én értem, hogy különböző a biológiánk, de ezt nem arra mondják, amire te itt most előadod."


Akkor szerinted mire mondják?

2017. aug. 2. 14:40
 37/42 anonim ***** válasza:

Azért nem vagyunk állatok, mert képesek vagyunk magasabb rendű dolgok végett parancsolni az ösztöneinknek. Ha van párom, akkor is nyilván megkívánok egy dekoratív lányt. Viszont tudom, hogy ha megcsalnám azzal fájdalmat okoznék neki. Márpedig egy valamit is érő ember nem okoz direktben sérülést egy ártatlan embertársának, pláne ha szereti és egy kölcsönösen támogató kapcsolatban él vele...


Egy férfinek nem kifogás, hogy hajtja a vére. Egyébként pedig az ilyesféle evolúción alapuló dolgok nem pont ilyen kötelező jelleggel jelennek ám meg:) Rengeteg múlik a szocializáción is. Valamint gondolj bele, egy meleget sem épp a gyermeknemzés hajt:)

2017. aug. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Én sem csalnám meg a párom. A problémám az, hogy nincs párom. És aki nem talált, arra régebben is vagy a katonaság, vagy a bűnözés várt. Meet a tesztoszteron utat tör valamilyen módon.
2017. aug. 2. 18:43
 39/42 anonim ***** válasza:

#31 nem érted. Egyszerre csak EGY férfitól lehetsz terhes. Itt most nem arról van szó hogy zsinórban hány gyereked lehet, mert elméletben lehetne több millió (ez is tudományos tény). Itt tehát párhuzamosan volt szó a dologról. Ennek semmi köze az egóhoz, nem azért írtam, hogy megbántsalak, egyszerűen az embert így alkották meg. Erről se te, se én nem tehetek.


A lakatos-kulcsos példa nem azt jelenti, hogy ki is kell nyitni az összes zárat a mesterkulccsal. A példa azt vázolja, hogy a lehetőség adott, és hogy evolúcionárisan az ilyen "példány" a domináns, az életképes. Lehet ezt szociáldárwinizmusnak hívni, lehet totál hülyeségnek, de van benne igazság. És ne aggódj, kicsit se tartom helyesnek, hogy valaki X csajt végigkeféljen és ezzel kérkedjen, szerintem ritka szánalmas dolog. Mondom ezt férfiként.

2017. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Mondom, azok mondják, akik igényt tartanak minden nőre, de egy nő legyen szűz. Hogy te ezzel azonosulni tudsz, az, kérlek már a te kétes értékrendedet tükrözi. Elég szomorú, ha te magadat értelmes, normális férfinak tartva azonosulni tudsz ezzel a nőket mélységesen megalázó marhasággal. Ez olyan, mintha én csak a milliomosokra mennék, mert ő tudja a legnagyobb biztonságot nyújtani leendő életemhez. Egyszerű biológia, kérlek, nézd el nekem. Ja nem, bocs, én már kimásztam a barlangból, túlhaladtam az előember szintet.. eszem megáll, még én érezzem magam rosszul, mert elvárom, hogy egy férfi ne csak a farkával gondolkozzon.
2017. aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!