Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinderen miért ilyenek a 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinderen miért ilyenek a 20 körüli csajok?

Figyelt kérdés

Most kezdtem használni az alkalmazást. Felraktam egy jó képet és egy humoros bemutatkozó szöveget. A következő forgatókönyv játszódott le eddig szinte mindenkivel:


Elkezdünk beszéplgetni, sokat írunk egymásnak, napokon keresztül. Egy csomó közös pontot találunk. A beszélgetés kb harmadánál, amikor már elég sok mindent tudunk egymásról, felvetem, hogy találkozzunk mondjuk a következő héten. A csaj írja, hogy milyen jó ötlet, belőjük, higy nagyjából mikor, majd amikor eljön az ideje, akkor előtte egy-két nappal valamit mindig kitalálnak, ami miatt sajnos éppen nem jó, vagy nem írnak többet vissza.


Ha feltételezzük, hogy azért mentek tinderre, mert ismerkedni akarnak, és azért húznak jobbra, mert bejövök nekik, és azért beszélgetnek velem tovább, mert szimpatikus vagyok belsőre is... AKKOR MIÉRT NEM AKAR TALÁLKOZNI? Ez olyan, mintha sütnél egy tortát, előkutatnád a receptet, beszereznéd a hozzávalókat, minden lépést követve megsütnéd, majd hagynád megszáradni és kidobnád. Mi van ezekkel a lányokkal? A másik, hogy erre a kérdésre egyenes választ képtelenség kihúzni belőlük. Megírom, hogy semmi gond, ha lassítani akar, vagy írja meg nyugodtan, ha nem akar mégsem találkozni, de erre se kapok korrekt választ, csak mismásolást. Miért ilyenek?


2017. júl. 30. 22:49
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Csak egónövelés miatt vannak fent, Kérdező. Esetleg talonba vagy téve, mert időközben találtak jobbat nálad. Sajnos ők így működnek.
2017. júl. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:

"7" vagyok......

Vannak fenn olyan csajok ,akik nem csak az elméletben léteznek. Az egyikkel vagy 2 hétig beszélgettem, mire kibökte, hogy adott este ráérne. Mondom szuper, mihez van kedved, egy vacsi, egy kis táncolás, mire rábökte hogy imád táncolni és ez a hobbija. Csak annyit mondtam, hogy elviszem egy helyre ahol jól fogja érzeni magát, azt nem mondtam, hogy 8 évet táncoltam és rohadt jó volt az éjszaka, végig pörgött és az a befejezés sem maradt el. Egy ideig nem kerestük egymást(mert mondta, hogy ő semmi komolyat nem akar), de 1 hónap után csak rám írt, hogy vágyik egy hasonló estére és lepjen meg.

SZóval van fenn olyan csaj, aki létezik, tényleg partnert akar magának és benne van mindenben. de vannak elvárásai is, pusztán a látványtól nem esik le a bugyija.

2017. júl. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Én is 21 éves vagyok, én is voltam Tinderen, de eskü nem tudom megmondani. :D Bár asszem sejtem. Felmennek ego fényezésre, jó palikat nézni, de közben van párjuk, vagy szerelmük akikkel nincsenek együtt.
2017. júl. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

"7" vagyok....

Ez az egész arról szól, hogy van egy szabad estéjük(lehet hogy a pasijuk elutazott vagy csak egyszerűen nincs programjuk és nem akarnak a barátnőkkel együtt lógni)és valami különlegeset , valami tartalmasat keresnek. Van olyan haverom aki szokott összeszedni csajokat a Tinderen, nem ajtóstúl ont be a házba, mindig gondoskodik valami meglepiről, hogy érezzék nem kilóra vannak mérve és ha jól alakult az este akkor lehet belőle szex. Ez pont ugyanúgy működik mint ha egy szórakozóhelyen ismerkedtek meg, csak itt előtte már kicsit megismeritek egymást, ezért nem annyira lutri talán. A haver állítása szerint van olyan csaj aki elsőre csak "pofavizitet" tart, megnézi mennyire szavahihető a partner, de második randin már nem fogja vissza magát, ergo 1 személyes találkozó fontos számára.

A Tinder egy óriási piactér, nagyon sok férfi jut egy nőre, tud válogatni és pusztán a kép még nem garancia semmire.

2017. júl. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

Soha ne hagyj sok időt egy nőnek arra, hogy gondolkozzon.

Sokkal jobb, ha rámenősebb vagy, és gyorsan végigpörgeted a dolgot, beszélsz vele egy kicsit, aztán feldobsz egy találkozót 1-2 nap múlva. Ettől van aki megijed, de ez még mindig jobb, mintha elhúzod, és hagysz időt arra, hogy újra ilyen bizonytalan tesze-tosza állapotba kerüljön, mert a végén kitalálja, hogy biztos azért húzod, mert előtte már van két randid és nem fér bele az idődbe, vagy közben elgondolkozik azon, hogy miért is van fent vagy akár egy konkurens ember lecsap rá.

2017. júl. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

#15-nél a pont!

21 éves lány vagyok és én is fent vagyok tinderen, ha egy pasival elkezdek beszélgetni és megvan az összhang, akkor jobb, ha pár napon belül elhív talizni, "még melegében", különben leépítem, nem szeretem a tökölést. Főleg, hogy sok másik pasi is ír, nyilván azzal fogok találkozni, amelyik a legrámenősebb, legmagabiztosabb.


Mellesleg, ha nagyon sokára adsz randiidőpontot(nem pár napon belül), akkor azt is feltételezem, hogy 1. nagyon kevés a szabadidőd, ami nem jó, 2. nem vagy rám olyan kíváncsi. Tehát ez mindenképp rossz pont.

2017. júl. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
Azok a férfiak, akik azt várják, hogy a nők rázzák le őket a nem vagy az esetem dumával, igazából belegondolnak, hogy miért nem mondja ezt a nő? Akkor most mondom: mert nem ez van. lehet, az esetem vagy, bejössz külsőre, de aztán pár beszélgetés alatt kiderül, hogy mégse egyezünk, nem tetszik a stílusod, rájövök, hogy nem ugyanazok fontosak stb. Ezer meg egy oka lehet. Ezt egyrészt nehéz megfogalmazni, másrészt meg tapasztalataim szerint a férfiak jelentős része értetlen, hiába mondom neki, hogy mi újság, nem fogja fel.
2017. júl. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

#11

Aoo, az ártatlan férfiak, akik soha nem tartanának több vasat a tűzbe. Lol.

2017. júl. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

"meg tapasztalataim szerint a férfiak jelentős része értetlen, hiába mondom neki, hogy mi újság, nem fogja fel."


Nekem meg az a tapasztalatom, hogy a nők folyamatosan mellébeszélnek ilyenkor, és nem teszik egyértelművé, hogy mit akarnak. Ha azt akarod, higy egy férfinak átmenjen az üzenet, úgy mondd neki, mint egy másik férfi,mne úgy beszélj vele, mint a barátnőddel.

2017. júl. 31. 09:18
 20/42 anonim ***** válasza:

#19

Elhiheted, hogy nincs szükségem a tanácsaidra, van elég jó kommunikációs készségem arra, hogy egyértelműen közöljem a szándékaimat. A férfiak döntő többsége hiszi, hogy ha nemet mondanak neki, az valójában igen, és a nő csak kéreti magát.

2017. júl. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!