Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinderen miért ilyenek a 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinderen miért ilyenek a 20 körüli csajok?

Figyelt kérdés

Most kezdtem használni az alkalmazást. Felraktam egy jó képet és egy humoros bemutatkozó szöveget. A következő forgatókönyv játszódott le eddig szinte mindenkivel:


Elkezdünk beszéplgetni, sokat írunk egymásnak, napokon keresztül. Egy csomó közös pontot találunk. A beszélgetés kb harmadánál, amikor már elég sok mindent tudunk egymásról, felvetem, hogy találkozzunk mondjuk a következő héten. A csaj írja, hogy milyen jó ötlet, belőjük, higy nagyjából mikor, majd amikor eljön az ideje, akkor előtte egy-két nappal valamit mindig kitalálnak, ami miatt sajnos éppen nem jó, vagy nem írnak többet vissza.


Ha feltételezzük, hogy azért mentek tinderre, mert ismerkedni akarnak, és azért húznak jobbra, mert bejövök nekik, és azért beszélgetnek velem tovább, mert szimpatikus vagyok belsőre is... AKKOR MIÉRT NEM AKAR TALÁLKOZNI? Ez olyan, mintha sütnél egy tortát, előkutatnád a receptet, beszereznéd a hozzávalókat, minden lépést követve megsütnéd, majd hagynád megszáradni és kidobnád. Mi van ezekkel a lányokkal? A másik, hogy erre a kérdésre egyenes választ képtelenség kihúzni belőlük. Megírom, hogy semmi gond, ha lassítani akar, vagy írja meg nyugodtan, ha nem akar mégsem találkozni, de erre se kapok korrekt választ, csak mismásolást. Miért ilyenek?


2017. júl. 30. 22:49
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Pedig sokszor kéreti magát. Nőknél a szabály megfigyeléseim szerint: "nem" = igen/nem (adott szituban tudni kell megítélni), "igen" = általában igen, de néha nem, "nem tudom" = határozott nem.
2017. júl. 31. 12:56
 22/42 anonim ***** válasza:
LOL. Fiú, annál mit lehet nektek még egyértelműbben írni, hogy NEM, amiből nem azt szűritek le, hogy jaaa, ez most biztos azt jelenti, hogy akarja ő, csak kéreti magát... Hát mi a f**omnak legyen az ember egyenes az ilyenekkel, ha úgyis beképzelitek magatoknak, hogy valójában egy nő mit gondol? Szóval igazából te is az vagy, aki bazira nem veszi észre, hogy egyértelműen elutasították.
2017. júl. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Ha nekem így jó, akkor miért változzak meg a kedvedért? Én így is találok normális férfiakat, ha zavar valami, akkor változtass te! Na, majd még az fog a kedvedért változni, aki mondhatni, sikeres e térenm


Ezen nem kell kiakadni, nekem is számtalanszor volt, hogy nem írtak vissza többé a férfiak, amikor még párt kerestem, de túl tettem magam rajta. :D Az is igaz viszont, hogy a Tindernek a közelébe se mentem, mert bárhol máshol a neten nagyobb esélyem volt komoly kapcsolatot találni, mint ott. Be is jött az elképzelésem.

2017. júl. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

Az meg a másik, hogy miért érdekel annyira, hogy adott csajnak miért nem jössz be? Azzal biztos nem leszel előrébb, ha megtudod, hogy nem vagy az esete vagy csúnyának tart. Azzal sem, ha azt mondja, unalmas vagy, mert másnak meg éppen megfelelsz majd.


Ha nem írnak vissza, ne rágd a körmöd, az a legegyértelműbb elutasítás. Miért kell a "miért"-eken lovagolni? Lehet, az a fajta vagy, aki az életben nem kopnál le, ha erre válaszolnának neked, mi nők, ezt honnan tudnánk?


A sértett önérzeteskedést felejtsd el, ha neten akarsz ismerkedni. Aki nem ír vissza, annak nem kellesz, és a valódi indokból a fenti példák nyomán látszik, hogy vajmi keveset tanulhatnál. Egyszerűen csak pazarlod az idődet.


(Azt már csak zárójelben jegyzem meg, hogy egy átlagos nőre is elég sokan ráírnak neten. Tud válogatni, élőben nem annyira, ezért könnyebben lecsapják a kezedről.)


Vagy 5 év rövidebb-hosszabb ideig tartó, netes társkeresés tapasztalatai vannak a tarsolyomban. :D

2017. júl. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

#18 ismered a mondást. Ha egy kulcs minden zárat nyit, az mesterkulcs. Amelyik zárat minden kulcs nyitja, az a zár szar.

'Nuff said.

2017. júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

#25

Ismerem. Jó nagy marhaság. Egyes férfiak használják arra, amikor több nőt felpróbálnak párhuzamosan. Köpést se érdemel az ilyen.

2017. júl. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Nem marhaság. Nyilván neked nőként sértő, de ezt félretéve nagyon szemléletes és találó példa.
2017. aug. 2. 00:02
 28/42 anonim ***** válasza:

#26, ettől függetlenül igaz. A férfit az evolúció úgy hozta össze, hogy akár egycsilliárd nőtől is lehessen utódja. A nőnek viszont mindig csak 1 férfitól lehet!

Nem én találtam ki, talán cáfold a Tudományos Akadémiánál, ha ennyire nem tetszik. Ha sikerrel jársz, lesz egy Nóbel-díjad és egy valagnyi pénzed.

2017. aug. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

"miért érdekel annyira, hogy adott csajnak miért nem jössz be?"


Az érdekel általában, hogy mit csinálok rosszul. A képem nem rossz, a bemutatkozásom nem rossz (tudom, ez most magaslavda, nyilván lehet azt mondani, hogy elfogult vagyok, nektek is látni kéne, stb. Az egyszerűség kedvéért tegyük fel, hogy jó ebben az esetben az ítélőképességem.) Szóval próbálok megfejtést találni arra, hogy miért van az, hogy egy viszonylag jó külsejű és jó szövegű sráccal miért csak beszélni akarnak a csajok, találkozni soha. Nem gondolom, hogy ez egyéni példamlenne. Több barátom mondta, hogy rendszeresen így járnak, ezért van, aki pár mondat után már rögtön találkozót kér, hogy ne menjen az idő.molyan, mintha a lányok ezt chatnek használnák. Szerencsétlen fiúk meg ismerkednének, csak a csajok komlytalanok meg flegmák. Úgy általában az az érzésem, hogy a csajok ebbe az egészbe szarnak. Eleve rohadt nagy előnyük van, mert nem hajtja őket ennyire a vérük. Ha van fiú jó, ha nincs, nem baj, majdnlesz. Miközben a fiúknak, hát, szóval kell a rendszeres szex. Mert kell és kész. Nagyon örülnék, ha lenne államilag támogatottmprostitúció, vagy bármi, ami csökkentené a csajoknak ezt a szemérmetlen előnyét, és a fiúk frusztráltságát.


"Azzal biztos nem leszel előrébb, ha megtudod, hogy nem vagy az esete vagy csúnyának tart."


De, előrébb lennék. Minden információval előrébb lennék, mert az egy visszajelzés.


"Azzal sem, ha azt mondja, unalmas vagy, mert másnak meg éppen megfelelsz majd."


Ez sem biztos. Talán ki kéne próbálnom, hogy megemlítem, hogy kocsival járok, lehet, hogy megvilágosító erejű lenne az eredmény.



"Ha nem írnak vissza, ne rágd a körmöd, az a legegyértelműbb elutasítás. Miért kell a "miért"-eken lovagolni?"


Mert tanulni akarok belőle. Mert k**vára frusztrál, hogy úgy érzem, mindent beleadok, de ez sem elég, sohasem elég. Mert frusztráló, ha valamibe energiát teszel, de nem térül meg. Mert barátnőt akarok, mert párkapcsolatot akarok, mert szexet akarok.


"Lehet, az a fajta vagy, aki az életben nem kopnál le, ha erre válaszolnának neked, mi nők, ezt honnan tudnánk?"


De lekopnék. Ha azt írjátok, hogy "nem vagy az esetem", az teljesen elfogadható válasz. Nem esik jól, de megértem. De ez az örökös ügyeskedő mellébeszélés, hogy belecsapott egy villám a kutyámba, meg megfájdult a torkom, meg nincs pénzem vonatra bemenni a városba, ezek a legszarabb kifogásom. Miért érzi mindenki szükségét ennek? Miért nem lehet őszintének lenni?



"Aki nem ír vissza, annak nem kellesz, és a valódi indokból a fenti példák nyomán látszik, hogy vajmi keveset tanulhatnál. Egyszerűen csak pazarlod az idődet."


Jó, de akkor hol a ***zban ismerkedjek? Mert tudod, van egy ilyen igényem. Mint azoknak a nőknek, akik harminc fölött rájönnek, higy nekik már kéne egy gyerek valakitől. Nem szívesen csupaszítom le, de ez tényleg egy kereslet-kínálati probléma. Nektek ebben a korosztályban egyértelmű előnyötök van, mert minket nagyon fűt a tesztoszteron, ti meg válogathattok egészen negyven éves emberekig. Aztán harminc felett majd ez lehet, hogy megfordul, mert addigra nekem lesz egy egzisztenciám, és nem nekem kell sietnem a családalapìtással. Lehetnének a nők szolidárusabbak, megértőbbek. És egyenesebbek.



"Vagy 5 év rövidebb-hosszabb ideig tartó, netes társkeresés tapasztalatai vannak a tarsolyomban. :D"


Na mesélj, kit hogy koptattál le? Százból egy fiú haveromnak kb tíz találkozó valósult meg, neked mennyi, ötven? Vagy nyolcvan? Ja, és jó érzés keresztbe tett lábbal zsűrizni a fiúkat?

2017. aug. 2. 00:20
 30/42 anonim ***** válasza:

„Ez az egész arról szól, hogy van egy szabad estéjük(lehet hogy a pasijuk elutazott vagy csak egyszerűen nincs programjuk és nem akarnak a barátnőkkel együtt lógni)és valami különlegeset , valami tartalmasat keresnek. ”


Nőkről szól a kérdés nem ku®vákról. Aki a pasija mellett ilyesmiket csinál márpedig ku®va.

2017. aug. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!