Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinderen miért ilyenek a 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinderen miért ilyenek a 20 körüli csajok?

Figyelt kérdés

Most kezdtem használni az alkalmazást. Felraktam egy jó képet és egy humoros bemutatkozó szöveget. A következő forgatókönyv játszódott le eddig szinte mindenkivel:


Elkezdünk beszéplgetni, sokat írunk egymásnak, napokon keresztül. Egy csomó közös pontot találunk. A beszélgetés kb harmadánál, amikor már elég sok mindent tudunk egymásról, felvetem, hogy találkozzunk mondjuk a következő héten. A csaj írja, hogy milyen jó ötlet, belőjük, higy nagyjából mikor, majd amikor eljön az ideje, akkor előtte egy-két nappal valamit mindig kitalálnak, ami miatt sajnos éppen nem jó, vagy nem írnak többet vissza.


Ha feltételezzük, hogy azért mentek tinderre, mert ismerkedni akarnak, és azért húznak jobbra, mert bejövök nekik, és azért beszélgetnek velem tovább, mert szimpatikus vagyok belsőre is... AKKOR MIÉRT NEM AKAR TALÁLKOZNI? Ez olyan, mintha sütnél egy tortát, előkutatnád a receptet, beszereznéd a hozzávalókat, minden lépést követve megsütnéd, majd hagynád megszáradni és kidobnád. Mi van ezekkel a lányokkal? A másik, hogy erre a kérdésre egyenes választ képtelenség kihúzni belőlük. Megírom, hogy semmi gond, ha lassítani akar, vagy írja meg nyugodtan, ha nem akar mégsem találkozni, de erre se kapok korrekt választ, csak mismásolást. Miért ilyenek?


2017. júl. 30. 22:49
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
86%
Mert a Tinder internetes felület ahol mindenki úgy kúrhat át ahogyan akar. Jó lenne kilépnél a virtuális világból.
2017. júl. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
95%

ne húzd hetekig a dolgot!


2-3 nap után mond neki hogy este mit csinálsz?

2017. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Eredetileg szexpartner kereső progiról van szó, bár ma már vannak, akik komolyabb célokkal rendelkeznek. Szerintem rövid beszélgetés után vesd fel a találkozó lehetőségét, de ne a következő hétre, hanem hamarabb.
2017. júl. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Sokkal több csajjal beszélgetek ezen keresztül, mint a nem virtuális világban. Utóbbiról a tapasztalataimat itt foglaltam össze: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Am meg nem vagyok kíváncsi erre a rossz nyugdíjasdumára, hogy atinderazvirtuálistérottsemminemigazi, mert ismerek olyat, aki ott találta meg a párját.

2017. júl. 30. 22:57
 5/42 anonim ***** válasza:

" mint a nem virtuális világban"


Az internetes társkeresők mióta nem a virtuálus világ részei? LOL

2017. júl. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek az interneten. Miért újdonság ez? :O


Nőknél a hangulat is közre játszik, nem csak a hidegvérű logika. Nekem is egyik nap volt kedvem beszélgetni, másik napon mégsem, mert bal lábbal keltem fel vagy aludtam rá egyet, és rájöttem, hogy mégsem akarok vele találkozni, meg még millió ilyen apró oka lehetett. De nem is ez volt a kérdésed, hanem hogy miért nem írják ezt meg neked.


Valószínüleg csak nem akarnak megbántani. Mondom, néha én sem tudtam volna megmondani, hogy miért nem érdekel a pasi többé, ezt meg nehéz elmagyarázni, és sokan ezután sem kopnak le. Sokkal egyszerűbb egy álindokot kitalálni.


Ha ilyen érzékeny lelkű vagy, kapcsold ki a netedet. :D

2017. júl. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:

A tinderen lévő nők nagy része csak azért reggel, hogy ne legyen unalmas a napja, hogy foglalkozzanak vele. Ha a kutya sem írna rá már sírva újságolna a "barátnőinek", hogy a kutya sem ír rá és vége a világnak.

Nagyon ritka, aki valóban partnert keres, nekem már sikerült összehoznom találkát, de finoman szólva nem azt kaptam amit vártam, de a netes ismerkedés már csak ilyen.

Szóval ne lepődjél meg azon, hogy mindig leráznak, mert a fénykép és a mögötte lévő nő gyakran köszönő viszonyban sincs egymással, csak elképzeled valamilyennek.

Ha valódi emberekkel akarsz találkozni, akkor olyan nőket keress akik alig várják hogy beszélhessenek veled és nem szégyellősek, azt adják amit tudnak és önzetlenül.

2017. júl. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

"Nőknél a hangulat is közre játszik, nem csak a hidegvérű logika."



Ebben mondjuk egyetértek, az ember ne is keressen logikát a nőkben. Isten qrva humoros lény lehet :p



"hogy miért nem érdekel a pasi többé, ezt meg nehéz elmagyarázni, és sokan ezután sem kopnak le."


Naná, jigy nem kopnak le. Tudom, hogy Hangulatokon Szárnyaló Nőként ezt nehéz értelmezni, de mi, pasik az egyenes szóból értünk leginkább.


"Ha ilyen érzékeny lelkű vagy, kapcsold ki a netedet. :D"


Hah, de kis cukorborsó vagy. Arra nem gondoltál még esetleg, hogy az ilyen nők (mert ismerek kivételeket) inkább növeszthetnének gerincet, és esetleg leírhatnák három szóban, hogy "NEM VAGY AZ ESETEM" a szórakozás helyett? Vagy ilyen egyenességet nőktől ne várjunk? :)

2017. júl. 30. 23:44
 9/42 A kérdező kommentje:

"Ha valódi emberekkel akarsz találkozni, akkor olyan nőket keress akik alig várják hogy beszélhessenek veled és nem szégyellősek, azt adják amit tudnak és önzetlenül."


Aha, és ez melyik alternatív univerzumban van? Mit szívtál, adj már nekem is belőle kicsit, én is kérek! Eddig életemben kb egy kezemen tudom megszámolni, hogy hány ilyen lányt láttam. Ismerek ilyet, és jártam is vele, földreszállt angyal, és ezt most nem viccből mondom. Az, hogy ő létezik, sokat segít abban, hogy megmaradjon a női nembe vetett hitem, és ne legyek teljesen nőgyűlölő. De ez aztán tényleg a millióból egy kategória, és rendszerint foglaltak.

2017. júl. 30. 23:48
 10/42 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak szórakozni, egót növelni vannak fent vagy közben találtak olyat, aki jobban érdekli őket. Esetleg fakek. 1-2 nap után hívd el őket valahova, ne várj vele többet. Nekem ez a módszer működik, bár én csak egyéjszakásra szoktam csajokat keresni.
2017. júl. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!