Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél mikor számít valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél mikor számít valaki unalmasnak?

Figyelt kérdés
Én a magam részéről sosem unatkozom, mindig lekötöm magam valamivel, de szinte biztos vagyok benne, hogy a nőknek unalmas vagyok. Azzal tisztában vagyok,hogy a kettő nem teljes mértékben függ össze, mégsem értem igazán.

2017. júl. 3. 11:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Elég gyakori az amikor valakit unalmasnak tartok, de azok általában ismerik / használják az "unatkozok" kifejezést.
2017. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Unalmas férfinek tartom, akit csak a saját hobbija érdekel, a saját sorsa, így ezektől menekülök!
2017. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Számomra az az unalmas ember, aki önmagában nem képes értelmesen elfoglalni magát. Én magamat rendkívül szórakoztató társnak tartom (mármint magamnak), és általában mások sem szoktak unatkozni a társaságomban.
2017. júl. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Akkor unalmas, ha be nem áll a pofája a hobbijával/munkájával kapcsolatban, ahol szakszavakat használ, én meg nem értem.

És akkor is, ha ismerkedési szakaszban 5 percenként ugyanazt a bókot elmondja.

Meg úgy eleve, ha ugyanazt a dolgot ismételgetni egyfolytában.

2017. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Költőnő? ***** válasza:
Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy nekem pl az az unalmas, ha vki mindenről a legmesszemenőbb részletességgel akar beszámolni. Amúgy szinte minden érdekel, de amikor már félórája nyomatja és még mindig semmi lényeges, csak a mellékinfók és a sallang; na az nem h unalmas, de mellette idegesít is. Van ilyen ismerősöm, érdekelne is, hogy mi van vele, de amikor sztorizik, befonom a hajam. Nem bántás, de egy semmi kérdésből képes több tízperces sztorit kalapálni számomra teljesen érdektelen mellékinfókkal és... úristen, néha kínszenvedés kivárni és kihámozni a lényeget a mondandójából.
2017. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nincs közös téma.

Egyoldalú a kommunikáció, vagyis vagy csak saját magáról beszél, nem érdekli a másik fél, vagy csak faggatózik, de magáról semmit személyeset nem árul el.

2017. júl. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!