Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél mikor számít valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél mikor számít valaki unalmasnak?

Figyelt kérdés
Én a magam részéről sosem unatkozom, mindig lekötöm magam valamivel, de szinte biztos vagyok benne, hogy a nőknek unalmas vagyok. Azzal tisztában vagyok,hogy a kettő nem teljes mértékben függ össze, mégsem értem igazán.

2017. júl. 3. 11:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nőként az unalmas a férfiaknál, ha semmi másról nem tudnak beszélni, írni csak a szexről.Egy idő baromira fárasztó olvasni, hallgatni, válaszolgatni rá.Én amúgy sem az írás híve vagyok, hanem a tetteké.
2017. júl. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
Ha túl szokványos dolgokat csinálsz, semmivel nem tűnsz ki a tömegből. Nem tudod őket "felkavarni". De a túlságosan okos, művelt pasikat is unalmasnak szokták tartani, mert akár órákig, napokig tudnak beszélni olyan dolgokról(pl. tudományok, földrajz, stb.), ami a nőket abszolút nem érdekli.
2017. júl. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem a nőknél, hanem úgy általában akkor vagy unalmas, ha valakivel nincs közös témátok. Tehát az unalmasság szubjektív, attól függ, kivel beszélsz.
2017. júl. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha hideg vagy, mint a kő, meg nem tudsz olyan témát felhozni, és ami fontos, úgy előadni, hogy kiválthatnád az érdeklődését. Legalábbis én saját tapasztalatból tudom, nem valami jó a beszélőkém. :/
2017. júl. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Unalmasnak tartom ayt a férfit, aki csak a hobbijairól mesél, a hobbijain kivül nem érdekli semmi, monoton, nem szeret új helzekre járni.
2017. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

Ha nincs közös téma, közös érdeklődési kör. Nincs miről beszélgetni, nincsenek közös programok. Ebből is következik, hogy ez nem feltétlenül egy egzakt fogalom, hanem a két ember kapcsolatából adódik.

Persze, ha valaki nem tud, nem hajlandó egyxáltalán beszélgetni, közös élményeket szerezni, nos, az egyértelműen unalmas.

2017. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Egy unatkozó, magàt a szabadidejében lekötni nem tudó ember unalmas alapvetően.

Én személy szerint azt tartom unalmasnak amikor az adott férfival nincs bennünk semmi közös. Ilyenkor egy idő utàn elfogy a mondanivaló.

Példàul mi a férjemmel imàdunk olvasni, illetve sorozatokat nézni is. Több szàz könyvünk van itthon. Amikor beszélgetünk, hogy kivel mi volt a melóban, vagy hogy hogy van a családja, utàna ez is szóba szokott kerülni hogy épp hol tartunk az adott könyvben ( a legtöbb àltalunk kedvelt szerzők is ugyanazok), hogy tetszik stb, illetve ha nézünk 1-1 sorozatot, az is felmerül témaként. Akàr egy adott szituàció miatt ( mit gondol róla, vagy ő mit tenne az adott helyzetben) vagy akàr csak azért mert elakarjuk mesélni egymàsnak.

A kedvenc jàtékaink is ugyanazok egyébként, együtt szoktunk honfoglalózni:) Nem tudomàny, meg ilyenek, de minket akkor is ezek érdekelnek. A hobbijainkról is szoktunk beszélgetni:)

Vannak pasik akik a szexről képesek csak beszélni vagy a kocsikról. Na egy olyan partner nekem unalmas lenne, ahogy én is neki. Nők is vannak olyanok akik csak az aktuàlis göncdivatról képesek beszélni, meg a körömlakkokról. Ez is lehet egy férfi szàmàra unalmas.

2017. júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha nincs közös téma, ha sótlan, nem jó a humorérzéke, apatikus, ingerszegény, nem lelkesedik semmi iránt, túl kényelmes, és ha nem mutat nekem semmiben semmi újat.
2017. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Attol fugg, hogy kival vagy egyutt. Ugye van az a mondas, hogyha Te egy szilva vagy, ne legyel senki kedveert sem banan, mert ugy csak egy silany banan lehetsz. Na ez is ilyen!

Mutass erdeklodest a nok temai irant. Most nem azt mondom, hogy segits neki uj kormot valasztani, mielott menne kormoshoz, de ha kikeri a velemenyedet legalabb nezz oda es mondj annyit h ez tetszik-e vagy sem. Egyebkent a kozhiedelmekkel ellentetben a noket nagyon nem a kulsejuk koti le a legjobban, hanem a pletykak/a munkajuk/gyerekneveles stbstb. Csak mutass erdeklodest, ennyi.

2017. júl. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Általában ez az unalmas férfi a nőknek: nem bulikázik (mert ők igen), nincs ecsetfeje, nem iszik sokat ezért nincsenek részeg balhés/vicces sztorijai, nem tud az éjjelnappalbukarest sem az anyátok közt témához hozzászólni, nincs elég jó diplomája.
2017. júl. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!