Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél a fel akarok nézni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél a fel akarok nézni a férfira dolog azt jelenti tulajdonképpen hogy többet vár el mint amit nyújtani tud?

Figyelt kérdés
2017. jún. 27. 13:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Azt jelenti, hogy bármikor bármiben számíthatsz rá, mindig kiáll melletted és nem érzed magad egyedül, mindent meg tudtok oldani ketten és mindent meg tudtok beszélni.


Én pl.azért nézek fel a páromra, mert bármilyen probléma volt vagy bármiért voltam szomorú mindig azt mondta, hogy "nyugi, megoldjuk." És mindig megoldottuk. Emellett tényleg bármit meg tud (vagy meg tudunk) oldani és nem kell számítani senkire.

2017. jún. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
16%
Fel lehet rá nézni, mert sikeres, tehetős, sok ügyvéd és orvos, szakmunkás barátja van, akik örömmel segítenek neki.
2017. jún. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
59%
A férfiben azt szeretem,ha tisztában van az értékeivel, és mindig keresi a lehetőségeket a javulásra. Tekintettel van másokra is a döntéseiben. Úgy viselkedik, ahogy azt ősidők óta bekódoltuk: fizikailag is lehetőleg meg tud védeni, vagy biztonságban érzem magam mellette. Le tud venni a lábamról, el tud csábítani (mert van kisugárzása, ápolt és éhes a szerelmemre). Pénzügyeiben megfontolt, de ha kell, nem fukar. Ért a kétkezi férfimunkához (én is értek sok férfimunkához, meg is tudom csinálni, de ha ő csinálja meg, az megnyugtató). Nem lusta, nem várja el a kiszolgálást - az ilyet szívesen kiszolgálom. Nőként kezel, és tisztelettel vagyunk egymás iránt.
2017. jún. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
33%

,,fizikailag meg tud védeni"

Ergo kigyúrt.


,,Pénzügyeiben megfontolt, de ha kell, nem fukar"


Ergo tehetős.


Jó kérdés volt kérdező, kibukott a zsákból mi kell a nőknek.

2017. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
39%
Igen, pontosan ezt jelenti. Elvárja, hogy a férfi jó legyen MINDENBEN, így neki semmilyen erőfeszítést nem kell tennie semmiért.
2017. jún. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
61%

Azt jelenti, legalábbis nálam, hogy érdemelje ki emberileg a tiszteletem.

Vagyis a jelleme, elvei, viselkedése legyenek méltók ahhoz, amilyen az én jellemem, viselkedésem és elveim.

2017. jún. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
31%

#6

"Vagyis a jelleme, elvei, viselkedése legyenek méltók ahhoz, amilyen az én jellemem, viselkedésem és elveim."


Mesélj már légyszi a roppant magasztos elveidről és példamutató jellemedről :DDD

2017. jún. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
82%

Kedves #8,


nem különösebben magasztosak, de hát mindenkinek vannak olyan alapelvek, amik mentén éli az életét. Legyen az életmód, étkezés, világnézet, gyermekvállalás, szórakozás, viselkedés. Nem értem, mit kell ezen fennakadni, én attól nézek fel egy emberre - így a páromra is - ha pl. kulturáltan és higgadtan tud kezelni egy konfliktust (én is tudok), nem kirekesztő, kötekedő, előítéletes (igen, mindenki az valamilyen szinten, de ezt tudja magáról és figyel rá, hogy a viselkedését minél kevésbé határozza meg az első benyomás), nem bánt másokat, felelősséget vállal a saját tetteiért, rendelkezik önismerettel stb. Mindezekkel természetesen én is rendelkezem, vagy legalábbis igyekszem fejlődni benne.


Lehet, hogy neked mindez nevetségesnek vagy épp abszurdnak tűnik, mi sok éve eszerint élünk meglehetősen jó kapcsolatban, szóval a módszerem bizonyított számomra. :)

2017. jún. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
40%
#7 Te mit tudsz szemelyesen adni egy nonek, amiert felnezhetne rad es tisztelhetne? (A pOcsodre es az eros karodra, amivel felepitetted a CIVILIZACIOT, nem er hivatkozni.)
2017. jún. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
28%

#9

Én mindent képes vagyok megadni, amit a 3as leírt, sőt. Az más kérdés, hogy nem vagyok hajlandó már erre, mert elegem lett belőle, hogy cserébe nem kapok semmit.

2017. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!