Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél a fel akarok nézni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél a fel akarok nézni a férfira dolog azt jelenti tulajdonképpen hogy többet vár el mint amit nyújtani tud?

Figyelt kérdés
2017. jún. 27. 13:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
9%

én nem vagyok türelmes, ezért tisztelem, aki az.


Ja, te boxzsaknak nezed, turje el az uvoltesedet, mert akkor probal megteritenei neked a haromfogasos ebeddel, amikor te eppen a p...csam sem tudja miert (talan az aktualis k....vad miatt, mert azt nem kozlod) eppen ideges vagy, meg kivered a reggelidre keszitett szalonnas-hagymas-kolbaszos rantottat a kezembol, mert ugy gondolod, hogy szemetseg tolem eppen azt tenned elem, miutan megkerdeztem, hogy mit enne, te pedig ezt kivantad.


Tudod, aki rajtam veri le az anyja,apja, gyerekkora, exe, fonoke sz..rsagait, az nalam par honap utan megy a kukaba.


Nem hogy tisztelnem meg elturnem neki, de hidd el hogy tudatosan meg en is a pofajaba rugok, mielott otthagyom a *Csaba.


Es csak remelni tudom, hogy tanul belole, ez pedig szol ferfinek es nonek egyarant.

2017. jún. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Kedves.. Nem!
2017. júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
21-es, egy egész háttértörténetet írtál ahhoz, amit írtam. Hollywoodban így írják a based o a true stroy meséket. Tudod, türelmesnek lenni nem csak egymáshoz lehet. Pl. lehet nem türelmesnek lenni a gyerekekkel. Vagy az új kollégával. És a türelem a rengeteg dolgot jelent. Neked nem tetszik, aki türelmetlen, hát mit csináljak? Számtalan ember pedig pont leszarja, és el tudja fogadni, és a türelmetlenség nem is úgy nyilvánul meg, ahogy leírtad, max az oviban. Amúgy bírom, hogy úgy írtad, hogy a nő problémája semmiség. Minden esetre a türelmetlenség az én esetemben azt jelenti, hogy pl. a világban történő problémákkal szemben, de jelentheti pozitív részét is a dolgoknak, pl. ezzel függ össze a gyors döntésképességem.(Ebbe bele fogsz kötni, mert szerinted nőknél ilyen nincs. De most hogy ezt leírtam, már abba fogsz belekötni, hogy én előre ítélek rólad, pedig nem is ismerlek, nos ezt tetted te is.) Neked nem tetszik a türelmetlenség, nekem is számos dolog nem tetszik, pl. a primitív, alpári stílusod. Nem egymást keressük, de attól még nem kell az t hinned, hogy bármelyik másik is férfi is úgy gondolja, mint te. Az emberek, férfiak és nők, sokfélék.
2017. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
És az, hogy tudjak felnézni valakire, nem jelenti, hogy ő ne nézzen fel rám. Ahogy más is írta, ez kölcsönös. A nők azt a részét azért nem szokták említeni a dolognak, mert általában mindezt arra válaszolják, hogy ő mit akar a férfitól, nem az a kérdés, hogy a férfi mit akarhat tőle. Egyszerűen nem került szóba.
2017. júl. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

az aktualis k....vad


Ez meg nem tudom, mi.

2017. júl. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Ja és megelőlegezném a kérdésem, hogy hol voltál primitív. Pl. sose írnék olyat egy emberről, mindegy a ngyis csak fotelharcoskodás a gép előtt a részedről.
2017. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nőként fontosnak tartom, hogy a tisztelet egy párkapcsolatban egymás iránt kölcsönös legyen, másképp nem beszélhetünk egyenrangú kapcsolatról, ami számomra fontos.
2017. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
*kérdésed
2017. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
26-ban nem tudom, mi történt, miért így küldte el, lehet, nyomtam egy delete-et, vagy valami. Azt írtam, hogy sose írnám azt egy emberről, akár nő, akár férfi, hogy megy a kukába. És a pofánvágás is ilyen, de az úgyis csak fotelharcoskodás a gép elől a részedről.
2017. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!