Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél a fel akarok nézni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél a fel akarok nézni a férfira dolog azt jelenti tulajdonképpen hogy többet vár el mint amit nyújtani tud?

Figyelt kérdés
2017. jún. 27. 13:05
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
45%

3-as vagyok.

Leírom a páromat:


Nincs elszállva magától, tudásában halad a korral, és fejlődni szeretne.

Ha döntés előtt áll, a család is fontos a mérlegelésben.

Biztonságban érzem magam mellette, mert a boxoló-cselgáncsozó-atletizáló-maratonfutó múltja nem ment el nyomtalanul.

El tud csábítani, régen volt jó pár kapcsolata (most 50 éves), és ellenállhatatlan számomra.

Falun lakunk: betonozunk, tüzelőfát vágunk, ért az asztaloskodáshoz, a vasas melókhoz, megajavítja a bmw automata váltóját is ha kell, de azt szeretem, amikor néha ő is nyírja a füvet (egyébként én), mert akkor érzem az ilyen gondoskodását is.

Leszedi maga után az asztalt, ha kérném, felporszikázna, de nem kérem. Inkább azt kérdezem, mit enne ebédre?

Szeret engem és a gyerekeinket, és tisztel minket.


É a munka mellett viszem az itthoni háztartást, a gyerekeket, és elvégzek néhány hasonló, fentebb elmített szösszenetet.

2017. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
55%

A pénzügy kimaradt!

Takarékos a párom, és megnézi mire adunk ki pénzt a mai lehúzások mellett. De a ha szükség van valamire, azt megvesszük.

2017. jún. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
26%

Igen. Pontosan azt jelenti. Ha kapcsolatban vagy egy nővel neked mindig többet kell adnod, mint amit kapsz, ezek ilyenek.

Take the red pill és Isten hozott a valóságban.

2017. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
65%
#10 Azert, mert te nem kapsz tiszteletet a noktol, attol meg masok kaphatnak es kapnak is. A keseruseg es a csalodas sut beloled, szerintem menekulnek toled a nok. Semmi baj, hogy te egy not sem talaltal, aki felnezett volna rad, de aki a noket csak pnanak tekinti, az ne csodalkozzon, ha ot csak kihasznalhato pcsnek nezik a nok. Amit adsz, azt kapsz.
2017. jún. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
78%
Nálam azt jelenti, hogy legalább olyan legyen, mint én. Meg alapból ha csak régi tanáraimra gondolok, barátként is az olyan embereket tisztelem, akik hitelesek, becsületesek, őszinték, szavahihetőek. Mikor megismerek új embereket, mindig meglepődnek, hogy betartom a szavam, aminek szerintem alapnak kellene lennie.
2017. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
19%
Pontosan azt jelenti, ahogy a kérdés sugallja. A sunának nagy értéke van manapság sajnos.
2017. jún. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
95%

A páromra felnézek, mert mindig szavahihető, becsületes, tűzbe menne a szeretteiért, empatikus, segítőkész, megértő, és úgy általánosságban jó ember. Ehhez jön hozzá az, hogy a szememben a legvonzóbb férfi a világon.

Én ugyanezeket a dolgokat igyekszem nyújtani, elmondása szerint sikeresen. Egyenlő felek vagyunk, harmonikus kapcsolatban, egyikünk se ad többet, mint a másik. Maximum vannak dolgok, amiben egyikünk jobb, másban meg a másik.

2017. jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
75%

"Take the red pill és Isten hozott a valóságban."


Igen, take it, azutan meg nezd meg, hogy hogyan doglesz meg vensegedben, egyedul a red pill bunko stilusod marad a parod, de majd vard attol a kanal levest es gondokodast. Errol nem irnak nektek a red pill irodalolmban? persze, hogy nem, mert a red pill atyja egy pszichopata perzsa himsoven arab phocs, akinek meg errol tapasztalat NINCS. Hala Istennek, mar egyre tobb no ismeri fel a red pill bunkosagat es vagja ki a parjat a pi...ba. Alazzatok anyatokat, ne bennunket! Sok szerencset!

2017. jún. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Nekem a kölcsönös tisztelet fontos, tehát én fel akarok nézni a páromra, de ő is tiszteljen engem. Legyen számomra olyan tulajdonsága, ami belőlem tiszteletet vált ki iránta. Pl. azt az embert is tudom tisztelni, aki hozzám hasonlóan küzd a céljaiért, ha tesz az álmai megvalósításáért és nem a sült galambot várja. Én is ilyen vagyok, ezt pozitív tulajdonságomként élem meg, és ezt más emberben is tudom tisztelni. Most ha neki történetesen máshoz van tehetsége, mint nekem, az nem számít, mert lehet, hogy én meg olyat tudok, amit ő nem, és így kiegészítjük egymást.
2017. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem azt jelenti, hogy legyen pár olyan tulajdonsága, ami bennem nincs meg, pl. én nem vagyok türelmes, ezért tisztelem, aki az. Cserébe nem várom el azt, amivel én rendelkezem, azt meg én nézem el neki, abban ő nézhet fel rám.
2017. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!