Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nagyon vékony fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon vékony fiúnak lehet esélye izmos nőknél?

Figyelt kérdés
2017. jún. 26. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Mire,hogy ugrókötélnek használja? ^^
2017. jún. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ha nem is vagyok Mrs. Olympia, de stabilan az "izmos nők" kategóriába tartozok(sokan meg is szokták jegyezni), és a párom hajszál vékony.


Ez egyébként nem zavar benne, az hogy rosszabb napjain kicist rontja az önbizalmát és látszik hogy kellemetlenül érzi magát már inkább.

2017. jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2-es, tudnál olyan képet mutatni ahol együtt vagytok és ez látszik? Persze az nem kell hogy az arcotok is látszódjon vagy vágd ki nyugodtan.


Légyszíves, jó lenne motivációként az összes vékony fiúnak aki izmos barátnőt akar :D

2017. jún. 26. 17:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Dehogy rakok ide képet. :D

max üziben.

2017. jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogjuk rá, hogy izmos vagyok. A főbb izomcsoportok látszanak rajtam, pedig nem vagyok kifejezetten szálkás, ugyanakkor testes sem. Viszont nagyon nagy energia volt ennyi izmot összekaparni és lehámozni magamról x kiló zsírt, amit elsősorban ugyan magam miatt csinálom, nem kezdenék olyannal, aki semmi energiát nem fektet a testébe. Nem ez az egyetlen, ami miatt döntök, de ha a másiknak azért tetszem, mert izmosabb vagyok és dolgoztam magamon, akkor tessék mutatni valamit nekem is. Az nem baj, ha alkatilag olyan valaki, hogy nehezen izmosodik, mert ektomorf. Viszont ha nulla sportmúlttal meg igyekezettel olyan csajt akar, akinél alap heti 5x legalább lemenni és mindent beleadni a pályán vagy a teremben, akkor nem én leszek az, aki erre vevő lesz. Ugyanígy, nem elégszem meg olyannal, aki egy szalmaszálat sem tesz keresztbe otthon, engem meg azért választ, mert alapvetően rendszerető vagyok, és szeretek főzni meg kertészkedni. Szerezze meg magának az eredményt és a képességeket, utána lehet elvárni ugyanazt a kedvestől.
2017. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

remélem van :)

vékony gyenge 26F

2017. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok vékony sportos vagyok, de imádom az izmos nőket.
2017. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!