Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosan érzem, hogy ez csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem, hogy ez csak kifogás?

Figyelt kérdés
Vizsgaidőszaka van lassan mindkettőnknek, 1 hónapja ismerkedünk, ezalatt 3x találkoztunk(igen, csak), pedig egy városba járunk suliba. A randik nagyon jól sikerültek, egész estéket együtt voltunk, nagyon érdeklődő volt. Chaten általában csak este ír rám, van, hogy én szoktam, pedig szinte egész nap elérhető, mert most otthon tanul. Soha egy jóreggelt üzenetet nem írt. Hívni nem szokott...azt mondja, hogy a vizsgák miatt ilyen, de azért edzeni meg haverozni minden nap van ideje, hétvégén bulizni is. Plusz nekem is vannak vizsgák, de bármikor tudnék rá időt szakítani...jogosan érzem, hogy ez csak kifogás?

2017. máj. 13. 09:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én utálom ha egész nap fent kell lennem észbúkon meg irogatni 10 percenként. nem kell ilyen nő. az más kérdés hogy ti meg nem egymást keresitek.
2017. máj. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hívd el te valahová, a reakciója majd megmutatja, hogy fontos vagy-e neki.


Egyébként én is gyanakodnék, hogy valójában nem érdeklem a másikat. Ha mindenre van ideje de rám nem tud szánni heti pár órát.

2017. máj. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!