Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek jogosan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés

A barátom ma elmegy kettesben az egyik lány ismerősével koncertre. Engem még véletlenül se kérdezett meg, hogy megyek-e, vagy akarok-e.

Viszont, már elmondta, hogy nem is jön be neki és nem csalna meg blablabla.

De nekem ez akkor is nagyon rosszul esik, hogy más lánnyal jár koncertre kettesben, és még arról sincs szó, hogy 1000 éve barátok.


2017. máj. 2. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

Faxa nem tetszik neki,jó duma!

Nem hiszem hogy koncert lesz...

2017. máj. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
jogossan,ennyire érdekled a barátodat,én megmondanám menj vele és maradj is vele,vissza se gyere.
2017. máj. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Ebben a történetben az a furcsa, hogy téged nem hívtak.

Ha hívtak volna, akkor elmentél volna?

2017. máj. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze, mert szívesen vagyok vele.
2017. máj. 2. 15:29
 5/11 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem nem jogosan. Nem kell folyton egymás seggében lenni. Kellenek a külön programok is. Ha meg nem bízol benne, akkor mi a pitsának vagy vele?

A piros kézzel lehet lepontozni.-------->

2017. máj. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom ezt én is, és nem is vagyunk együtt folyton.
2017. máj. 2. 15:44
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

3-as vagyok

A válaszod alapján, teljesen jogosan vagy kiakadva!

Amit tehetsz:

-Belenyugszol,

-Nem nyugszol bele és szakítasz

-Egy szót sem szólsz, de legközelebb elmész egy fiúismerősöddel kettesben olyan koncertre, vagy sporteseményre, ahova a barátod is szívesen menne, de te nem hívod és ha szólni mer, akkor emlékezteted.

Más lehetőséged nincs!

2017. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem vészes, hogy szakítsak. Szerintem majd átbeszélem vele személyesen, hogy ez miért nem oké nekem,aztán lesz ami lesz a reakciójától függően.
2017. máj. 2. 15:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak tartsd szemmel a barátod és közben már szervezd neki a koncert utáni programot kettesben.

Ha ez ismétlődik majd azzal vagy más csajjal, akkor ez a mondat: "Engem még véletlenül se kérdezett meg, hogy megyek-e, vagy akarok-e."-teljesen annak a jele, hogy nem tisztel téged, mint párját és társát (eléggé).

2017. máj. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

És ha nem kérdezte meg? Én se kérdezem meg a páromat, hogy jön-e velem színházba, mert tudom, hogy nem szereti. Ő se hív, hogy menjek focit nézni, mert tudja hogy nem szeretem.

A kérdező sem azt írta, hogy szívesen ment volna erre a koncertre, csak hogy azért ment volna hogy együtt legyenek.

2017. máj. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!