Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek jogosan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés

A barátom ma elmegy kettesben az egyik lány ismerősével koncertre. Engem még véletlenül se kérdezett meg, hogy megyek-e, vagy akarok-e.

Viszont, már elmondta, hogy nem is jön be neki és nem csalna meg blablabla.

De nekem ez akkor is nagyon rosszul esik, hogy más lánnyal jár koncertre kettesben, és még arról sincs szó, hogy 1000 éve barátok.


2017. máj. 2. 15:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Előre mentegetőzik és információ nélkül hagy... Ha nem is megcsalás, de ahhoz közeli bizalomvesztést kockáztat a barátod.


A kiakadás úgymond jogos, viszont feleseges reakció. Van egy probléma, meg kell oldani, hiszti nélkül! Ennyi 😉

2017. máj. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!