Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosan érzem, hogy ez csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem, hogy ez csak kifogás?

Figyelt kérdés
Vizsgaidőszaka van lassan mindkettőnknek, 1 hónapja ismerkedünk, ezalatt 3x találkoztunk(igen, csak), pedig egy városba járunk suliba. A randik nagyon jól sikerültek, egész estéket együtt voltunk, nagyon érdeklődő volt. Chaten általában csak este ír rám, van, hogy én szoktam, pedig szinte egész nap elérhető, mert most otthon tanul. Soha egy jóreggelt üzenetet nem írt. Hívni nem szokott...azt mondja, hogy a vizsgák miatt ilyen, de azért edzeni meg haverozni minden nap van ideje, hétvégén bulizni is. Plusz nekem is vannak vizsgák, de bármikor tudnék rá időt szakítani...jogosan érzem, hogy ez csak kifogás?

2017. máj. 13. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikusan az a helyzet, amikor az egyik fél szerelmes a másik valószínűleg nem vagy kevésbé.


Érdemes erről beszélni vele.

2017. máj. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Hat ez eleg egyertelmu.....mindenre raer csak rad nem.

Bar a "jo reggelt" uzenetet nem ertem, a pasik nem szoktak ilyet ez tipikus csajos dolog, emiatt ne nyafizz. Az azonban beszedes, hogy barmire raer es csak akkor kell tanulnia ha veled kene lennie.

2017. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 de, amelyik pasit tényleg érdeklem, az általában egyből "jelentkezik", amint felkel. Nem csak esténként és egész nap szarik a fejemre...azért, ha 1 hónap után nem alakult ki benne még semmi, akkor már nemis fog, legalábbis én azt vallom, hogy vagy az elején jöjjön ez az érzés, vagy soha. Szóval ezt itt le is zártam.
2017. máj. 13. 10:20
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Hat nekem meg nem volt olyan aki mar reggel huseges kutyakent rajtam logott megis voltak jo kapcsolataim, egyik a ferjem lett immar 14. eve :) Nagy szerelem volt, egymason logtunk tinikent is, de reggeli bejelentkezes sosem volt egyikonk reszerol sem.
2017. máj. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Jó reggelt irogatas? Menekülnek, aki ezt elvárja.

N

2017. máj. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jaj istenem, ne ezen akadjatok már fent :D Nem várom el nyilván, de azért ha valaki beéri azzal, hogy esténkét chatelgetünk pár sort, mikor 1-2 hetente találkozunk csak, azzal mit kezdjek? Nekem ez kapcsolathoz nagyon kevés. Pont most kéne a "lángolós" időszaknak lennie, mikor odavagyunk egymásért.
2017. máj. 13. 10:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Mivel egy csomó más dolgogra ráér a tanulás mellett, valószínűleg tényleg csak kifogás, legalábbis kevésbé érdeklődik irántad, mint fordítva. Ha annyira nem sürgős, esetleg várjátok meg a vizsgaidőszak végét.
2017. máj. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 szerintem nem lenne értelme, mert akkor meg majd talál más kifogást :/ Inkább továbblépek.
2017. máj. 13. 10:52
 9/12 anonim ***** válasza:

( nekem is rendszeresen irkalt jo reggeltet az , akit komolyabban erdekeltem :D de ez emberfuggo.

en szerettem az ilyet )


ha mindenre van ideje csak rad nem , az eleg egyertelmu :/

2017. máj. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor te is tudod ahogy latom, hogy ennek annyi.
2017. máj. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!