Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan várta volna el?

Figyelt kérdés
Van egy pasi ,akivel ismerkedtem. Összevesztünk. Most meg mondta,hogy beszéljük meg. Jó,találkoztunk. Erre a fejemhez vágta,hogy azért néha,amikor ott voltam vele megölelhettem volna. Na mármost szerintem,ezt ő is ugyanúgy megtehette volna. Nem értem.Most kajak azt várta volna el,hogy nő léttemre én másszak rá? Jogos volt az elvárása?
2016. dec. 18. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Jogos. Meg jogos a tied is. De ha nincs meg a kölcsönösség akkor mire görcsölsz? Mondd meg neki, hogy igen, megölelhetted volna, de NEM VOLT KEDVED hozzá. (Akkor mi van?)
2016. dec. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nő léttemre szerintem nem nekem kéne kezdeményezni. Ha megtenném én lennék a ribi.
2016. dec. 18. 23:25
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

szerintem ebbe kár így belemenni, mert érezni, ahogy írsz erről, hogy sok kötődésed már nincs oda.


de amúgy, ha ez az első ölelés lett volna, akkor talán azt inkább a férfi szokta. de szerintem, ha annyira oda van mind a kettő a másikért, akkor ez valahogy nem így lesz kérdés, hogy ki mit miért nem.

2016. dec. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
De itt nincs olyan, hogy kellett volna, nem volt forgatókönyv.
2016. dec. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha meg lett volna benned rá a szándék, sz@rtál volna arra, hogy nő létedre kezdeményezzél-e vagy sem. :) És így fordítva. Ha ő meg akart volna ölelni, akkor ő is megtehette volna. Hagyjuk már ezt a férfiaknak kell kezdeményezni dolgot, mert ez a XXI. század.
2016. dec. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek másra van igénye egy kapcsolatban, neki ezek szerint ez fontos, másnak 1-1 cuki sms, vagy egy "ma is gondoltam rád, amikor boltban voltam" csoki, ha nincs kimondva, úgy nehéz a szeretetünket/szerelmünket úgy kifejezni, amiből a másik is érzi azt. Most legálabb ki lett mondva, egy kapcsolat elején néha küzdelmes, mire megértjük a másikat. Ha szereted, akkor ez egy tanulság volt, mondd el neki, hogy legközelebb cirkusz nélkül adja a tudtodra, hogy mire vágyik, mert nem vagy gondolatolvasó, de szereted és másként mutatod ki, mint ezt ő elvárná , ha ez nincs megbeszélve. Ha meg legközelebb ölelésre vágyik, jöjjön már oda és öleljen meg, h venni tudd a lapot. :D
2016. dec. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerinted Te jogosan várod el?

Az nem érv, hogy "Igen, mert Nő vagyok..."


Erre egyenlő ellenérv az, hogy "Igen, mert ő Férfi..."


Nemiség alapján ma már nem kéne, hogy előjogok legyenek. Ha pont a nők akartak egyenjogúságot, akkor viseljék.

2016. dec. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem várta el jogosan, ha annyira akart volna akkor kezdeményez. Függetlenül, hogy a nőnek/férfinak kéne vagy illik vagy bármi, ha annyira szerette volna akkor simán megölelhetett volna. Néma gyereknek anyja se érti a szavát ugyebár.
2016. dec. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!