Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosan tartok tőle, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan tartok tőle, hogy én már nem kelek el?

Figyelt kérdés
Lassan 25 leszek és még soha nem volt barátom. Mivel eddig sem érdeklődött irántam senki, nem hiszem, hogy ez a jövőben változni fog valamit. Ráadásul sokszor olvasom, hogy 25 felett már csak a selejtek vannak egyedül, akkorra a normálisak már elkelnek.
2016. nov. 27. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

És Te mit tettél azért,hogy ne legyél egyedül?Ismerkedsz, vannak barátnőid, eljártok szórakozni, kikapcsolódni?

A kérdésedből ezek nem tűnnek ki, pedig fontos kérdések, ha csak magadba zárkózol nem fogsz pár találni sosem!

2016. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Rajtad áll, mennyire vagy hajlandó szemléletmódot váltani. Tegyél dolgokért nem csak elvárj
2016. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem jogosan.

42.

2016. nov. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
39%
bíztos elkelsz még a bűnronda nők is megtalálják a párjukat ,ha nagyon akarják.hol olvastad ezt a 25 év fölötti szabályt?
2016. nov. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Én 30 évesen keltem el
2016. nov. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

ha esetleg kidobnád ezeket a kliséket, hogy elkelsz.


talán hallottál már róla, hogy azzal, hogy lesz valakid, nem lesz vége a történetnek, mint a filmeken. sokan nem maradnak együtt, vagy otthon nyírják egymást.


25 évesen pedig egyáltalán nem vagy öreg, nekem legutóbb 30 évesen lett új barátom.


leginkább nem is a korod számít. az már jobban, mennyinek nézel ki, hogy nézel ki. találd meg a stílusod, amitől te jobbnak, szebbnek érzed magad, és mások is észreveszik.


odafigyelhetsz a kajára, mozgásra is.


forgolódj sokfele. ha másképp nem megy, hát egyedül.


és keress elégededdtéset másban, hogy láthassák rajtad, hogy rendben vagy magaddal.

2016. nov. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

"Akár azt hiszed, képes vagy rá, akár azt, hogy nem, igazad lesz." Henry Ford


Szóval rajtad áll.

2016. nov. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy kapott 100 privátot :D
2016. nov. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8 irigykedsz??
2016. nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha szexuálisan vonzó leszel...

(Ha nem, akkor sajnos nem vesznek észre)

2016. nov. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!